Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczny DualSIM od myPhone

Muzyczny DualSIM od myPhone

LuiN 29 Września 2009 15:39

0 0

myphone 7720popmyPhone wprowadza do oferty pierwszy telefon muzyczny obsługujący dwie karty SIM. Absolutną nowością na rynku jest możliwość prowadzenia wideoczatów za pośrednictwem transmisji GPRS. Telefon dostępny będzie w cenie 429 zł.

myPhone 7720 pop to pierwszy w ofercie telefon muzyczny z funkcją DualSIM. Jak przystało na telefon muzyczny, urządzenie nadaje się do efektywnego wykorzystania jako przenośny odtwarzacz plików audio i video. Obsługę odtwarzacza ułatwia możliwość sterowania najważniejszymi funkcjami za pośrednictwem sekcji klawiszy nawigacji oraz klawisza głośności z boku obudowy.

myPhone 7720 pop wyposażony został w duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Duży ekran przyda się również do oglądania filmów w formacie 3gp lub mp4.

Złącze kart pamięci microSD dopełnia funkcjonalność odtwarzaczy umożliwiając przechowywanie wielu utworów i filmów na kartach pamięci.

Czarna obudowa z czerwonymi i metalicznymi wstawkami wykonana została z metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Powierzchnia tylnej części obudowy pokryta została gumową powłoką minimalizującą możliwość wypadnięcia telefonu z ręki.




Telefon obsługuje aplety JAVA. Pozwala to na proste zwiększenie funkcjonalności urządzenia poprzez możliwość instalowania różnych gier i aplikacji użytkowych. Telefon wyposażono też w dwie kamery video i aparat VGA. Jedna z kamer służy do standardowej rejestracji obrazu video. Druga, umieszczona z przodu, umożliwia korzystanie z funkcji imiCHAT.

Funkcja ta pozwala na prowadzenie videoczatów - rozmów tekstowych połączonych z transmisją obrazu z innymi użytkownikami telefonów lub komputerów wyposażonych w tę funkcję. Transmisja danych odbywa się za pomocą wbudowanego łącza GPRS.

Funkcjonalność urządzenia dopełniają takie opcje jak dyktafon z możliwością nagrywania rozmów telefonicznych, moduł Bluetooth z obsługą protokołu A2DP umożliwiającego transmisję dźwięku stereo, a także organizer, kalkulator, przelicznik walut, czytnik e-book, stoper czy kalkulator BodyMassIndex.

Telefon zasilany jest przez baterię litowo-jonową o pojemności 1050 mAh. Pozwala ona na utrzymanie urządzenia w trybie czuwania do 180 godzin oraz do 270 minut rozmów. myPhone 7720 pop objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie "door-to-door".

Źródło tekstu: myPhone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~jaras  2009-09-29 15:47:35  host: apn-95-41-180-31.dynamic.gprs.plus.pl

    rozwijaja sie..telefony coraz ciekawsze.. mogliby dac jeszcze chociaż 3,2mpx z Af i lampą w jakimś modelu to bym brał tą markę pod uwagę, bo ceny b.atrakcyjne, a jkość też chyba już ok.

  • 0

    4. ~  2009-09-29 15:51:07  host: ip-89-174-120-226.multimo.pl

    po co 3.2 mpx i po co 3g ? wlasnie dobrze nacisk na muzyke i wystarczy duzy wyswietlacz - swioetnie.

  • 0

    5.  2009-09-29 15:58:55

    Wideochat przez GPRS? Ciekawe jaka rozdzielczość przesyłanego obrazu... 15x15?:)

  • 0

    6.  2009-09-29 16:03:17

    do 2: Ciekawe po co mają wypuszczać dual-simy ?. Dla mnie zbędne. Poza tym w orange można przypisać 2 numery do jednej karty sim.

  • 0

    7. ~Fx  2009-09-29 16:20:02  host: px-fo.telsten.com

    Lepiej zaczęliby produkować tostery... polski toster może bym i kupił... ale telefon? W życiu hahaha ;]

  • 0

    8. ~j*  2009-09-29 16:20:18  host: hiu182.internetdsl.tpnet.pl

    @6.. a kto ci dał taką funkcje w Orange bo w życiu o niej nie słyszałem:)

  • 0

    9. ~bambo  2009-09-29 16:20:29  host: 188.33.107.163

    porażka, miałbym dać za toto ponad 400zł? Tak do stówki może bym się zastanawiał. Powyżej to już brawura.

  • 0

    10. ~Aster  2009-09-29 16:29:18  host: chello089078208148.chello.pl

    To że dla Ciebie zbędne nie znaczy, że dla innych. Ja z chęcią kupiłbym nie dual a trio-sima.

  • 0

    11.  2009-09-29 16:32:04

    troche z przodu jak se k550 wyglada xD

  • 0

    12. ~lee  2009-09-29 16:41:22  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    10: hmmm... ale takie rzeczy sa już made in china :D ale i tak działają dwie karty naraz a+b b+c a+c lub jedna ;) Pozdro Poza tym nawet nawet ten phone jak na myphone :P

  • 0

    13. ~3kit  2009-09-29 18:39:29  host: c174-100.icpnet.pl

    ciekawe czy jakies lepszejsze sluchawki do niego dorzucaja

  • 0

    14.  2009-09-29 18:51:03

    do 6: np dla mnie, mam od prawie roku dualsima i jestem zadowolony, jak masz 1 telefon to o tym nie myslisz, jak masz służbowy i prywatny to sie przydaje.

  • 0

    15. ~lee  2009-09-29 18:55:03  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    czekam na test tego telefonu na telepolis :D

  • 0

    16. ~Akinaro  2009-09-29 19:01:23  host: v01-07.opera-mini.net

    Myphone to mloda polska firma, troche wiecej patriotyzmu obywatele! :-D Firma dopiero sie rozwija, powoli zarabia i dodaje nowe funkcje, wkoncu dodalo JAVE co do tej pory odstraszalo. Powoli dojdzie do 3mpx i wi-fi. A cena? Bedzie mniejsza, a na alegro- 40% taniej. Ja osobiscie lubie takie proste telefony bo to, ze wam potrzebne aparaty 30mpx i mega ekrany 4calowe, nieznaczy ze innym tez;-)

  • 0

    17. ~marcin1488  2009-09-29 19:51:40  host: 212.160.172.70

    16- to jest polskie??? a ja byłem przekonany za azjatyckie.... nawet ulotke miałem tej firmy to cała była w znaczkach chinskich(niewiem jak sie ten alfabet nazywa) tylko pare słów po angielsku.dziwne

  • 0

    18. ~  2009-09-29 19:59:31  host: xdsl-7362.walbrzych.dialog.net.pl

    Mi tam z przodu przypomina nokię n73.

  • 0

    19. ~  2009-09-30 08:55:46  host: ip-89-174-120-226.multimo.pl

    10 jesrtes zindoktrynowany przez bajery a ja sie pytam PO CO czy wszyscy zapomnieli ze tel jets do dzwonienia?

  • 0

    20. ~Dina  2009-10-06 19:49:33  host: f96-061.opera-mini.net

    Bardzo ładny z wyglądu. I nareszcie ma JAVĘ! Ciekawa jestem jak wygląda personalizacja telefonu Myphone? Jak pisanie i sortowanie smsów? Nigdy nie miałam w ręce tej marki.

  • 0

    21. ~  2009-11-26 17:58:18  host: host-81-190-228-238.wroclaw.mm.pl

    Ma słuchawki obite drewnem podobno :)

  • 0

    22. ~  2010-02-10 19:03:46  host: 77-253-37-226.adsl.inetia.pl

    czy orientuje się ktoś, czy są już dostepne zestawy prepaid któreś sieci z tym telefonem?

Dodaj swoją opinię