Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczna platforma Ericssona w PTC

Muzyczna platforma Ericssona w PTC

WitekT 4 Kwietnia 2006 11:27

0 0

Ericsson wdrożył dla PTC serwis muzyczny w ramach portalu Era Omnix. Ericsson zapewnia obsługę serwisu oraz utrzymanie zawartości muzycznej na swoich serwerach.

Ericsson jest głównym dostawcą zawartości do serwisu dzięki podpisanym umowom ze światowymi koncernami muzycznymi. Strefa Muzyki zapewnia użytkownikom portalu Era Omnix dostęp do szerokiej gamy aplikacji takich jak np. dzwonki, muzyczne MMS-y, a także wiadomości muzyczne, wywiady itd.

Lars E. Svensson, prezes polskiego oddziału Ericssona powiedział: Cieszy nas fakt, że dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu będziemy razem z firmą PTC budować rynek usług 3G opartych o muzykę. Strefa Muzyki to serwis przyjazny i zrozumiały dla każdego odbiorcy. Uważam, że spotka się z szerokim zainteresowaniem konsumentów. Aktywnie wspieramy naszego partnera PTC we wprowadzaniu aplikacji nowych generacji jak i wzbogacaniu oferty najnowocześniejszymi rozwiązaniami 3G.
Klaus Tebbe, dyrektor pionu marketingu PTC powiedział: Celem PTC jest stać się operatorem muzycznym jako, że muzyka jest uniwersalnym tematem pożądanym przez naszych docelowych klientów. Strefa Muzyki przybliża nas do tego celu tworząc kompletną ofertę razem z unikalnymi serwisami na polskim rynku: "Granie na Czekanie" i "mp3 Omnix".

Ericsson stworzył Strefę Muzyki w oparciu o aplikację Media Suite we współpracy z globalnymi koncernami muzycznymi, uzupełniając muzyczne know-how wiedzą i rozwiązaniami technologicznymi. Media Suite jest portalem muzycznym utrzymywanym dla operatorów na serwerach firmy Ericsson. Umożliwia on korzystanie z zasobów muzyki i innych produktów muzycznych poprzez standardowy dostęp do Internetu lub telefon z przeglądarką internetową. Personalizacja jest jedną z głównych cech Media Suite oferującą zawartość zgodną z osobistymi preferencjami klienta.

W lutym Ericsson podobna platformę wdrożył w Polkomtelu. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet