Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczna platforma Ericssona w Polkomtelu - oficjalnie

Muzyczna platforma Ericssona w Polkomtelu - oficjalnie

WitekT 13 Lutego 2006 11:58

0 0

Usługa MegaMuza to wspólny projekt Ericssona i Polkomtela, którego celem jest dostarczanie ponad 9 milionom klientów sieci Plus GSM muzyki od największych koncernów muzycznych oraz niezależnych wytwórni płytowych.

Wyróżnikiem usługi jest różnorodność oraz bogactwo treści - dzwonki monofoniczne, polifoniczne i realtone (fragmenty muzyki), grafika na telefony oraz wiadomości o artystach. W tym roku planowane jest rozszerzenie oferty o teledyski oraz pełne utwory muzyczne (tzw. full tracks) z czołowych wytwórni. MegaMuza dostępna jest dla klientów Plusa na stronie www.plusgsm.pl/megamuza oraz w portalu WAP operatora.

MegaMuza powstała dzięki współpracy z Ericssonem, który podjął się zarządzania prawami autorskimi, integracji, utrzymania oraz rozwijania i zarządzania zawartością platformy muzycznej dla Plusa.

Cieszymy się z możliwości zarządzania ofertą muzyczną Polkomtel, a także z faktu, iż największe koncerny muzyczne zdecydowały się na współpracę z nami. Dzięki MegaMuzie klienci Plusa zyskali możliwość korzystania z najwyższej jakości usług muzycznych - powiedział Lars E. Svensson, prezes polskiego oddziału Ericssona.
Plus dostrzega duży potencjał w sprzedaży muzyki poprzez telefony komórkowe. Rozwój terminali mobilnych związany jest nie tylko z obsługą nowych usług telekomunikacyjnych, jak MMS czy PTT, ale również z rozszerzeniem ich użyteczności o funkcje kamery lub odtwarzacza muzyki. Dzięki wzrostowi dostępności telefonów wyposażonych w te dodatkowe funkcje patrzymy z optymizmem na perspektywy rozwoju dystrybucji muzyki. Współpraca z Ericsson nad MegaMuzą zapewnia realizację planów w tym zakresie na światowym poziomie - powiedział Mirosław Bielicki, wiceprezes Zarządu Polkomtela.

Spersonalizowana platforma muzyczna firmy Ericsson jest najczęściej używaną przez operatorów telefonii komórkowej tego typu aplikacją na świecie.

Aplikacje z zarządzaniem zawartością są częścią usług z zakresu managed services, których liderem jest firma Ericsson. Operatorzy otrzymują usługę muzyczną ze światowej klasy zawartością w ramach pięciu kategorii: muzyka, gry, wideo, pakiety multimedialne oraz pobieranie danych.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Mistrz  2006-02-13 16:28:59  host: dpv129.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Mogli by sie skupić na sensowniejszych usługach. Albo chociaż naprawnieniu platformy dla simplusa. Po co sie ładują w kolejne rozwiazania, ktorych technologicznie nie udźwigną

 • 0

  2. ~och ach ech  2006-02-19 02:01:24  host: cqx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

  mam takie pytanie dotyczące plusa - czy są też problemy z samiswoi czy tylko sim+ jest w stanie agonalnym?

 • 0

  3. ~jozue  2006-03-05 21:07:14  host: cpf134.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Mam pytanie a ile tych plików muzycznych sie tam znajduje - z tego co ja pamiętam to nie było ich za wiele.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet