Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczna Nokia X1-00

Muzyczna Nokia X1-00

Ringu 8 Marca 2011 10:34

0 0

Nokia zaprezentowała nowy telefon - model X1-00. Urządzenie charakteryzuje się rozbudowanymi funkcjami muzycznymi, długo działającą baterią i niską ceną.

X1-00 jest przede wszystkim telefonem muzycznym. Ma trzy dedykowane klawisze przeznaczone do obsługi odtwarzacza multimedialnego. Wbudowany głośnik z tyłu urządzenia potrafi wydobyć z siebie dźwięk o maksymalnej głośności 106 fonów. W telefonie można korzystać też z radia FM. Ponadto X1-00 obsługuje karty microSD o pojemności do 16 GB, dzięki czemu można przechowywać w telefonie dość pokaźną kolekcję utworów. Urządzenie ma standardowe gniazdo 3,5 mm, dzięki czemu pasuje do niego większość słuchawek audio.

nokia x1 00 nokia x1 00 nokia x1 00

Producent podaje, że na jednym cyklu baterii można przeprowadzić do 13 godzin rozmów lub słuchać muzyki przez 38 godzin. Telefon w stanie czuwania może wytrzymać do 61 dni.




Nokia X1-00 posiada także wbudowaną latarkę.

Urządzenie ma wymiary 12.2 x 47.3 x 16mm i waży 91 gramów. Dostępne jest w 3 kolorach - pomarańczowym, granatowym i szarym.

Sugerowana cena detaliczna telefonu netto wynosi 34 euro. Model pojawi się w kwietniu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 2

    21.  2011-03-08 14:21:00

    @Kamil_K ja rozumiem niechęć do producenta ale.. pisz może konstruktywne komentarze bo "Jak nisko potrafi upaść ten producent?" nic do tematu nie wnosi.

  • 1

    22. ~Arturro  2011-03-08 15:20:34  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    O coś dobrego jako drugi telefon do użytku. Tylko i wyłącznie jako mp3,radio fm i telefon w jednym. Mam nadzieję, że nie ominie naszego rynku. Dobrze że nie posiada zbędnych bajerów co pozwoliło zapewne obniżyć cenę. :)

  • 0

    23. ~  2011-03-08 15:29:16  host: z14-14.opera-mini.net

    Sony Ericsson i Nokia mają bez porównania lepsze odtwarzacz muzyczny jak aplijacja na Androidzie

  • 0

    24. ~  2011-03-08 15:30:21  host: z14-14.opera-mini.net

    Sony Ericsson i Nokia mają bez porównania lepsze odtwarzacz muzyczny jak aplikacja na Androidzie

  • 1

    25.  2011-03-08 16:27:24

    @11 nokia zawsze podaje ceny bez VAT i doplat operatorow ;) jezeli cena europejska to 34 euro, to nalezaloby sie spodziewac w Polsce ok. 180zl na polce. troche mnie zadziwil czas czuwania, ale znajac zycie bedzie go mozna spokojnie podzielic przez 2 i wyjdzie wynik, bez przeprowadzania ani jednej rozmowy.

  • 1

    26. ~  2011-03-08 16:42:57  host: user-46-113-235-29.play-internet.pl

    @11 jak wyliczyłes te 130 złotych? A cła, VAT, podatek od nowości etc? Bedzie za 300 jak nic

  • 0

    27. ~  2011-03-08 16:46:31  host: user-46-113-235-29.play-internet.pl

    Bedzie świetna jako towarzysz mojego iPhona (a jak wyjdzie to pewnie i rownież iPada). Szkoda ze nie ma slotu Dual SIM Card

  • 1

    28.  2011-03-08 16:50:51

    @26 zalezy gdzie bedzie produkowana. strzelam, ze na Wegrzech by wlasnie tego cla uniknac

  • 0

    29. ~  2011-03-08 17:07:05  host: public-gprs54395.centertel.pl

    @28 co faktu nie zmienia ze najprawdopodobniej cena wynosic bedzie miedzy 199 a 239:)

  • 0

    30. ~tdsz  2011-03-08 17:44:10  host: client-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    Wkradł się chyba błąd w wymiarach telefonu: 12.2 x 47.3 x 16mm :)

  • 1

    31.  2011-03-08 18:09:14

    tak czytam te komentarze i ... ludzie - swiat nie konczy sie na Polsce. na nasz rynek moze i rzeczywiscie pozno, ale sa rynki bardzo chlonne (bardziej niz Polska byla kiedykolwiek :]) na ktorych taki telefon sie przyjmie swietnie...

  • 0

    32. ~szaeit  2011-03-08 18:47:00  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    Dla mnie bomba mp3,radio z funkcją dzwonienia i sms nawet za 250 warto byle by jakość głośnika była dobra no i co najważniejsze żaden slaider i dotykowiec.A najlepsze jest to że ma bt i wap-gprs po prostu ideał.

  • 0

    33.  2011-03-08 19:19:54

    Nokia chyba lubi mnożyć takie zabaweczki w nieskończoność.

  • 0

    34.  2011-03-10 13:45:33

    Potwierdzono pojemność baterii - 1320 mAh.

  • 0

    35. ~pioszak  2011-03-12 18:25:52  host: 178.213.94.74

    szaeit wap-gprs to on raczej nie ma

  • 0

    36. ~  2011-04-13 15:39:25  host: ip-093157113080.mikolow.multimetro.pl

    nie ma blutufa:(

  • 0

    37. ~fazibzi  2011-04-27 11:27:27  host: gpv30.internetdsl.tpnet.pl

    no i gdzie to cudo mozna kupic?

  • 0

    38. ~  2011-05-11 21:04:37  host: host-46-186-72-138.dynamic.mm.pl

    No i mamy maj a telefonu dalej nie w Polsce

  • 0

    39. ~borucek  2011-05-16 22:26:43  host: 80.54.177.65

    Ludzi dziękujcie mi znalazłem chyba jako jedyny tą nokia x1-00 macie linka http://www.e-halo.pl/szukaj.php?sFraza=nokia+x1&x=0&y=0 A jak nie działa to wpisz e-halo.pl i wyszukaj nokia x1-00 ps. wiem wiem jestem super :)

  • 0

    40. ~Pan Kracy  2011-05-25 10:38:12  host: azw128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja myślałem, że teraz telefony muszą mieć micro usb jako port ładowarki? Przecież to miał być standard...

Dodaj swoją opinię