Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzyczna Motorola ROKR ZN50

Muzyczna Motorola ROKR ZN50

Q! 9 Lipca 2009 09:40

0 0

Motorola zaprezentowała nowy telefon z muzycznej rodziny ROKR - model ZN50. Oprócz ciekawej konstrukcji obudowy będzie się on wyróżniać całkiem przyzwoitymi parametrami.

motorola rokr zn50 motorola rokr zn50 motorola rokr zn50 motorola rokr zn50

Motorola ROKR ZN50 to urządzenie, którego obudowa to połączenie telefonu typu slider z dotykowym wyświetlaczem. Ekran posiada przekątną wynoszącą 3,2 cali oraz rozdzielczość 240 x 427 pikseli. Wykonany w technologii TFT pozwala wyświetlić 262 tys. kolorów. Wbudowany aparat fotograficzny wykona zdjęcia w rozdzielczości 3,2 Mpix, natomiast połączenie z Internetem będzie można zestawić z wykorzystaniem technologii HSDPA (7,2 Mb/s).




Jak na telefon muzyczny przystało, ZN50 będzie wyposażona w zaawansowany system dźwiękowy SRS WOW HD z obsługą korektora dźwięku. Wbudowany tuner TV w systemie T-DMB2 pozwoli na odbiór programów telewizyjnych. Dzięki gniazdu microSD możliwe będzie rozszerzenie wielkości pamięci do 16 GB. Nie zabraknie również obsługi interfejsu Bluetooth 2.0 oraz USB 2.0. Całości dopełni obecność modułu GPS.

W obsłudze urządzenia pomóc ma nowy interfejs użytkownika, który składać się będzie m.in. z pulpitu zajmującego łączenie trzy szerokości ekranu. Na każdej z nich będzie można ustawić dowolne widgety i skróty do najczęściej wykorzystywanych funkcji i aplikacji.

Standardowa bateria ma pojemność 950 mAh. Wymiary telefonu to 54 x 108,9 x 14,34 mm, a jego waga 143 gramy. Obecnie nie wiadomo czy Motorola ROKR ZN50 pojawi się na rynkach innych, niż koreańskim.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2009-07-09 09:56:26

    Telefon multimedialny, bardzo rozbudowany, "wypasiony", do zadań specjalnych. Ale do ładowania dwa razy dziennie. Czy obecna technologia nie pozwala na produkowanie większych pojemnościowo i wydajniejszych baterii? Ja bym chętnie sobie kupił telefon z GPS, mp3 itp., ale jedynie pod warunkiem, że wytrzymałby CHOCIAŻBY jeden dzień. Nie mówię dobę! Choć dzień normalnego użytkowania.

  • 0

    2. ~spiro  2009-07-09 09:56:58  host: mx.psat.pl

    ...i brak wifi :/

  • 0

    3. ~  2009-07-09 09:59:36  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    Nuwisam to polecam Ci nokię E71 ;] trzyma przy średnim użytkowaniu dokładnie 4 dni !

  • 0

    4. ~  2009-07-09 10:00:07  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    takim jak rozmowy ~40min dziennie wi-fi 20 min dziennie gry 30min..

  • 0

    5. ~nomeat  2009-07-09 10:01:30  host: rea.ipt.com.pl

    nuwisam kup sobie n79. nokie

  • 0

    6. ~  2009-07-09 10:28:20  host: 212.160.172.70

    nigdy nie rozumialem grupy klientow motoroli... juz chyba wole MyPhony

  • 0

    7. ~QBA  2009-07-09 10:44:39  host: pi1-210.blast.pl

    do6: A ja nie rozumiem Ciebie, telefony Motoroli są najlepsze jeżeli chodzi o jakość wykonania i wygląd zewnętrzny. Motorola również produkuje bardzo dobre telefony pod względem funkcji. Potrzebujesz telefon stylowy do wszystkiego - MOTO V9/V8/VE66, do internetu i filmów - MOTO Z10, do foto - MOTO ZN5, do muzyki- MOTO ROKR E8/EM30. Po co Ci aparat o matrycy 8 czy 12 Mpix, który będzie miał od cholery szumów, Motka montuje od kilku lat dopracowane 2 Mpix i to wystarcza bo nikt przy zdrowych zmysłach telefonem bilbordu nie robi...

  • 0

    8.  2009-07-09 10:56:40

    Ciężki i duży ten telefon,z wyglądu przypomina SE.Pojemne baterie można stosować w małych telefonach-Nokia E52.

  • 0

    9. ~lol  2009-07-09 10:58:19  host: apn-77-112-230-35.dynamic.gprs.plus.pl

    i o to chodzilo, mam nadzieje ze trafi do polski...:)

  • 0

    10.  2009-07-09 11:07:52

    W dużych i "energożernych" można stosować małe baterie, a w małych i energooszczędnych można stosować pojemne baterie? Chyba nie widzę w tym logiki. Miałem duży telefon (konkretnie palmtop z funkcją GSM), który miał to wszystko, co obecne telefony i do tego dużą (1500 mAh) baterię. I z niego byłem zadowolony. Nie rozumiem dlaczego duże baterie mają trafiać tylko do małych telefonów...

  • 0

    11. ~ziew  2009-07-09 11:17:28  host: gate.alcatel.de

    10. dlatego ze male telefony nie sa dla dzieci i nie maja robic jaj w stylu przerwana rozmowa z kontrahentem bo sie bateria rozladowala. mam wrazenie ze te nowe multimedialne smatrfony sa ciete z jednego klocka. juz nie mozna odroznic kto to wyprodukowal, wyglada jak cegla jeden z drugim. moto, lg, samsung, se wsio jedno

  • 0

    12. ~  2009-07-09 11:20:24  host: t04-03.opera-mini.net

    Ekran 2.8cala. Wyniki baterii 1500mAh: internet po edgu ok.15-16godz, po 3G juz tylko ok.9-10godz (te same strony) po hspa 1.8-? 3,6-? 7.2-? Streaming 120-150kbps po 3G juz powoduje lekkie nagrzewanie sie fona. Pytanie do posiadaczy hspa: czy wskakuje ono automatycznie jak edge dla GSM czy tez mozna ustawic siec wylacznie na umts nawet w zasiegu hspa?

  • 0

    13.  2009-07-09 11:47:30

    10.Pojemne baterie mozna stosować w małych telefonach,np.E52,to dlaczego nie mozna ich zastosować w takich klocach jak Motorola ZN 50?Moze być?

  • 0

    14. ~  2009-07-09 12:29:06  host: 212.244.81.33

    '' ... z pulpitu zajmującego łącznie trzy szerokości ekranu...'' nie łączenie :) :) taka mała literówka

  • 0

    15.  2009-07-09 20:48:09

    To chyba SE Idou z rozsuwaną klawiaurą a nie Motorola.

  • 0

    16. ~  2009-07-09 22:49:07  host: apn-77-112-191-179.dynamic.gprs.plus.pl

    lepsza nokia 5800

  • 0

    17. ~PLANET  2009-07-12 03:14:53  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #7 @QBA: juz oryginalny iP mial lepsza zarowno jakosc wykonania (jak rowniez uzyte materialy) jak i wyglad zewnetrzny (choc tutaj to kwestia subiektywna). I nie, nie jestem fanem iP, zeby dodac od razu. Moto zjechalo z wynikami sprzedazy nawet na rodzimym amerykanskim rynku nie bez powodu: skomplikowane menu, slabe baterie, a przede wszystkim mielenie do oporu konceptu motki V3... wrecz do zzygu, szczerze mowiac. Dopiero teraz maja szanse sie podniesc, choc nic nie wskazuje na to, zeby to sie moglo szybko stac. Co do aparatow, to sie zgadzam - to tylko TELEFONY, nie ma sensu pchac nic wiecej niz 3 Mpx, tylko niech to bedzie choc SREDNIA jakosc... a ze czesto nawet takiej nie ma, to juz jest zupelnie inna sprawa. #8 @nemo2009: sugerujesz sie masa calkowita telefonu ? Bo wypowiedz mimo sprostowania byla trzymajaca sie kupy inaczej ;P Bateria 1000 mAh a 1500 mAh to nie jest wbrew pozorom taka duza roznica w masie. Na dobra sprawe baterie 1500 mAh to powinien byc standard, biorac pod uwage nie tylko technologie wyswietlaczy (LCD, ktore sa KOLOROWE), ale przede wszystkim ich wielkosc fizyczna jak i rozdzielczosc. Dodatkowe funkcje terminala pomijam ;)

Dodaj swoją opinię