Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muzodajnia obniżyła ceny

Muzodajnia obniżyła ceny

sirmark 17 Sierpnia 2009 23:11

0 0

Muzodajnia.pl, sklep z plikami muzycznymi, obniżyła ceny w ofercie "Muzodajnia dla wszystkich" do poziomu dostępnego do tej pory tylko dla klientów sieci Plus.






Cena jednego w pełni legalnego utworu zaczyna się od 10 groszy brutto. Utwory dostępne są w formie rocznego abonamentu na 25, 100 lub 250 utworów miesięcznie (w cenie odpowiednio 8, 16 lub 24 zł miesięcznie). Muzyka oferowana jest w kilku formatach (m.in. popularnym mp3), a ściąganie plików oraz opłaty dokonywane są przez Internet.

Klienci serwisu mogą ściągać utwory przez Internet oraz bezpośrednio na telefony w sieci Plus bez jakichkolwiek opłat za transfer danych.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2009-08-18 00:16:07  host: v02-15.opera-mini.net

    7. Wiem że ty dziadku po nocach nie możesz spać, budzisz się z kurami i zasypiasz z nimi, ale to nie oznacza że my musimy tak samo robić. ;)

  • 0

    9.  2009-08-18 00:17:29

    tylko głupki płacą za muzę... za darmo jest na rapidshare ;-D Aż dziwne, ze ja to musiałem napisać...

  • 0

    10. ~  2009-08-18 00:26:32  host: apn-77-114-178-40.dynamic.gprs.plus.pl

    Na Muzodajni nie ma prawie w ogole dobrej muzyki :/ Dobrze, ze mam za darmo testowa, bo jakbym mial placic za nia to bym sie pochlastal...

  • 0

    11. ~ke  2009-08-18 00:30:07  host: public-gprs49707.centertel.pl

    "tylko głupki płacą za muzę..."?... hmmm... a moim zdaniem tylko DUPKI nie płacą jeżeli mogą mieć ją za kilka groszy jak w Muzodajnia.pl Wcześniej nie byłem wrogiem piractwa - bo nie było albo było drogo jak w Nokia Music Store ale uważam że jeżeli jest możliwość LEGALNIE i TANIO to chwalenie się że nie kupię tylko "ściągnę" przekracza granice żebractwa i 'wieśniactwa'. Aż dziwne że ktoś chwali się że nic nie kupuje. Osobiście nie zostawiałbym drinka ani portfela obok niego...

  • 0

    12. ~policjant  2009-08-18 00:31:03  host: nat-w3.e-net.pl

    ad 9, jakbys dobrze poczytal ustawe o prawie autorskim to bys wiedzial, ze prawo wcale jasno nie pozwala na pobieranie z serwisow typu rapidshare, przepisy sa tak napisane, ze kazdy sedzia moze ciebie skazac na 3 lat wiezienia.... Niestety. Ale po co krasc jak mozna to miec za grosze? Swietne gry na PC mozna kupic za 15-20 zl, teraz muze mozna miec za grosze. Brakuje tylko pozadnego serwsiu z filmami typu Netflix w Polsce...

  • 0

    13. ~  2009-08-18 01:18:35  host: v02-15.opera-mini.net

    Z rapida nie ma co ścigać łatwiej z wrzuty i tego typu sposobów, ja mam w dupie takie prawo, mam okazję ściągnąć za darmo to ściągam w końcu nie na darmo płace za neta 70zł miesięcznie. Co do gier za 20zł no wiesz jeśli wolisz np. Gta 3 zamiast Gta 4 to twoja sprawa.

  • 0

    14. ~  2009-08-18 01:20:13  host: v02-15.opera-mini.net

    Ostanio opłaca się wszystko ściągać z serwerów hiszpańskich tam prawo pozwala na piractwo na 100 procent.

  • 0

    15. ~anulka8845  2009-08-18 08:35:50  host: 188.33.106.2

    #5 "mam okazję ściągnąć za darmo to ściągam" - jubiler przez moment zostawi przy Tobie jakiś zegarek, to będziesz mieć okazję mieć go za darmo to weźmiesz? ;) a płacisz za podłączenie do internetu a nie ściaganie;) jakbyś płacił za ściąganie to.... płaciłbyś dużo więcej;P

  • 0

    16. ~  2009-08-18 08:36:45  host: 188.33.106.2

    to do #13 było;) miłego dnia;)

  • 0

    17. ~harnas  2009-08-18 08:41:15  host: bis93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A moim zdaniem muza powinna byc darmowa wszedzie. Plyty powinny byc traktowane jako material promocyjny a kase artysci powinni robic na trasach koncertowych. Bycia na koncercie nic nie zastapi i co wazne nie da sie tego spiratowac. Zadne nagrania nie zastapia wrazen z odbioru spektaklu na zywo.

  • 0

    18. ~policjant  2009-08-18 09:10:43  host: nat-w3.e-net.pl

    14: nawet jesli (w co watpie) prawo pozwala legalnie sciagac w hiszpani, to nie w polsce i nie ma to znaczenia, ze tam to jest legalne. To tak samo jak przespanie sie ze swoja 17 letnia dziewczyna. W Polsce to zgodne z prawem, ale jak pojedziesz z nia na wakacje do kraju, gdzie mozna od 18lat to mozesz isc za to siedziec na pare ladnych lat. Nauczcie sie szanowac prawo! Jak ktos nie chce dac Wam czegos za darmo (np GTA 4) ani nawet w rozsadnej cenie to przeciez mozecie kupic alternatywe (Saints Raw 2) za 30 zl.... W ten sposob sprawiacie, ze gry tanieja, bo wydawca Saints Raw 2 zachecony dobra sprzedaza bedzie kontynuowal swoja polictyke cenowa, zas wydawca GTA 4 przy mniejszej sprzedazy na przyszlosc zmniejszy cene. Zreszta chciec to moc, ja kupilem kilka dni po premierze Fallout 3 na allegro za 60-70 zl, mimo znacznie wyzszej ceny w sklepie. Nikt mi nie powie, ze to duzo. Do tego po przejsciu gry mozna ja odsprzedac i wtedy okaze sie, ze naprawde nie oplaca sie krasc.

  • 0

    19. ~bolekbolek  2009-08-18 09:40:35  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    Bez przesady - 10 groszy na Muzodajni.pl za utwór to taka cena, na którą każdy może sobie pozwolic. Więc argument, że kradne muzykę, bo legalna jest droga - odpada. Na Muzodajni legalna jest tania. Więc czemu wciąż kradniesz, hę?

  • 0

    20. ~lukasm  2009-08-18 10:10:07  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #wlo: gratuluję udanej prowokacji :)

  • 0

    21. ~  2009-08-18 11:57:38  host: v03-13.opera-mini.net

    ja tam korzystam z muzodajni bardziej z musu niz ze chce. podpisałem umowe na 24 doladowania po 40zl i co doladowanie biora 5zl na muzodajnie.pl (tyle moglem najmniej a chcieli bym wziął opcję 10zl za 100utworow co doladowanie czy większe droższe pakiety ale wzialem ten najmniejszy za 5zl na doladowanie). efekt? ściągnęłem na poczatku kilka/kilkanascie utworów i nie mam co ściągać bo utworów jest bardzo malo tych co mnie interesuje (wogole jest ich malo!) na koncie mi pisze ze moge ściągnąć z 400 utworów - ale nie ma co ściągać...). ale co tam. telefon jak na tamte czasy za 1zl fajny wzialem (koniec 2008R. w tzn mixplus3 musicpack). teraz za ten sam telefon (tyle ze juz w gorszej wg mnie ofercie mixplus4 music pack np) ten sam telefon z tym samym zobowiązaniem to juz koszt 300-400zl. wiec niby powinienem byc zadowolony. jednak ta muzodajnia.pl pozostawia pewien niesmak.. - co z tego ze tanio jak nie ma co ściągać bo malo co jest) pozdrawiam

  • 0

    22.  2009-08-18 12:05:40

    ~lukasm - widać chłopaki nie czytają moich postów uważnie, albo czytają ale mają głęboko gdzieś... Nie mam nic przeciwko, ale niech chociaż nie dają się w konia robić ;-) Jakby czytali co mam do powiedzenia, wiedieliby, że muzykę jaką lubię, którą chcę mieć, mam na kupionych w sklepie legalnych płytach w swojej kolekcji. Zresztą jak np. każdy program w komputerze ;-)

  • 0

    23.  2009-08-18 12:06:50

    21. - a czego oczekujesz? Konkretniej może?

  • 0

    24. ~  2009-08-18 12:11:08  host: v01-11.opera-mini.net

    do 23: (jestem z postu nr21). niczego nie oczekuje tylko to byla moja wypowiedź do postu nr 19

  • 0

    25. ~tajfun  2009-08-18 13:07:15  host: inet20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    nie ma takiego co wszystkim dogodzi :) moim zdaniem muzodajnia jest ok, cenowo to są faktycznie grosze, a teraz, jak już wszyscy, nie tylko plusowcy, mają taką samą cenę i nikt z zachodu nie da taniej, tylko powinni rozwijać bazę wykonawców i utworów,

  • 0

    26.  2009-08-18 13:43:08

    rzeczywiście nad bazą mogliby popracować, ale kierunek jak najbardziej słuszny. brawo plus! przeciera szlaki do "normalności" (bo złodziejstwo / piractwo postrzegam jako patologię)

  • 0

    27.  2009-08-18 16:21:42

    Co z tego, że 10 groszy za utwór, 8 złoty miesięcznie jak trzeba za rok z góry płacić. Tak to długo jeszcze nie skorzystam z tego serwisu.

Dodaj swoją opinię