Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Muppety promują Środy z Orange

Muppety promują Środy z Orange

Q! 29 Grudnia 2011 21:27

0 0
2. stycznia rozpocznie się kampania reklamowa akcji Środy z Orange, w której otrzymać można 2 bilety kinowe w cenie 1.

Nowa edycja akcji Środy z Orange zostanie przeniesiona z sal kinowych Cinema City do Multikina. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Przypomnijmy, że od połowy grudnia Orange zniósł limit kodów objętych promocją. Jedynym limitem jest liczba dostępnych w kinie miejsc. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -1

    1. ~Koboz  2011-12-29 22:36:18  host: z36-16.opera-mini.net

    Jakie prezenty przygotował orange dla tych którzy nie lubią oglądać filmów a za to lubią pić wódkę?

  • 0

    2. ~BKX  2011-12-29 23:18:57  host: gw.bc.lnet.pl

    Odsetki za spóźnienia w opłacaniu faktur i blokady połączeń wychodzących...

  • 0

    3. ~  2011-12-29 23:38:02  host: 083143137064.warszawa.vectranet.pl

    zaraz zaraz....to czyli jak mam kod to nie mam pewności że w kinie czekają na mnie 2 bilety w cenie 1, skoro jest limit dostępnych miejsc na seansie. to od czego ten limit zależy?

  • 0

    5.  2011-12-30 03:17:51

    @3 - od tego ile jest krzesełek na sali kinowej, miejsc stojących nie przewidują :P

  • 0

    6. ~BKX  2011-12-30 05:44:43  host: gw.bc.lnet.pl

    No przeciez przewaznie sale w srody nie byly pelne... Ostatnio jakims cudem udalo mi sie dostac kod, a na sali bylo raptem 6 osób. Teraz przynajmniej kazdy dostanie kod, a rezerwacje można zrobić dzien wczesniej, jesli boimy sie o dostepnosc miejsc.

  • 0

    7. ~  2011-12-30 06:14:22  host: afba77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to prawdziwa rewolucja dotej pory przyczodził sms że kody się skończyły teraz nastopi dramatocznodiametralna zmiana będzie przychodził sms że miejsca w kinie sie skonczyły

  • 0

    8. ~  2011-12-30 07:09:54  host: erv6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jednak marudery być muszą jakie to irytujące.wiecznie niezadowoleni.pacany!!!!!!

  • 0

    9. ~P  2011-12-30 08:19:55  host: cgv84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8 tyacan a nie przewidujesz, że teraz jest ograniczona ilość kin i np. Na cały Śląsk jest tylko jedno w Zabrzu. Nawet nie opłaca sie jechać...

  • 0

    10. ~jola  2011-12-30 08:24:51  host: z17-11.opera-mini.net

    sweet!

  • 0

    11.  2011-12-30 09:59:27

    @9 Multikino na Śląsku jest także w Rybniku :P

  • 0

    12. ~n  2011-12-30 11:24:07  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Ci co chodzili do kina wiedzą, że w środy z orange na sali zawsze ponad połowa krzeseł była wolna. Możliwe, że będzie premiera i miejsc zabraknie ale zawsze można wybrać się na inny film a premierowy zaliczyć za tydzień. Obecna wersja promocji to polowanie o 24:00 na kod, który był dostępny 6 minut... Co do dostępności kin to zawsze będzie ktoś komu będzie bliżej albo dalej...

  • 0

    13. ~heniek  2012-01-02 07:38:56  host: 150.254.212.166

    Bzdura, w każdy grudniowy czwartek otrzymywałem sms o wyczerpaniu limitu kodów!

  • 0

    14. ~  2012-01-02 09:13:41  host: z52-08.opera-mini.net

    Kody dostępne przez 6 minut? Hehe.. Chyba przez 6 sekund w praktyce! :-p

Dodaj swoją opinię