Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mundial na telefon

Mundial na telefon

WitekT 8 Czerwca 2006 10:57

0 0

Sylwetki polskich i zagranicznych piłkarzy, informacje o miastach, w których będą rozgrywane mecze mistrzostw świata w piłce nożnej, statystyki z mundialowych eliminacji, o czym plotkują kibice i piłkarska "śmietanka" - to informacje, które można uzyskać dzwoniąc pod numer automatycznych serwisów informacyjno – rozrywkowych tp 9229.

Także oferta serwisu informacji miejskiej tp 9491 wzbogacona została o zestaw informacji niezbędny dla prawdziwego kibica.

Po wybraniu numeru 9229, a następnie *00, lektor przedstawi spis tematów. W celu przejścia do serwisu "sport" należy wtedy wybrać *03. Już w serwisie sportowym Klient decyduje, jakich informacji chce wysłuchać:
wiadomości - 01,
wyniki spotkań mundialowych on-line - 02,
ranking najlepszych strzelców mistrzostw świata 2006 - 03,
terminarz, wyniki, sytuacja w grupach - 04,
ciekawostki, ploteczki z mundialu - 05,
sylwetki piłkarzy mundialu Niemcy 2006 - 06,
miasta mundialu - 07,
Polacy w mistrzostwach świata, sylwetki polskich trenerów - 08,
tabele eliminacyjne do mistrzostw świata 2006 - 09,
statystyki poprzednich mundiali - 10,
historia mistrzostw świata - 11.
Także pod numerem informacji miejskiej tp 9491 doradcy podadzą najświeższe wiadomości o wydarzeniach ze wszystkich boisk w Niemczech, nowinki i ciekawostki towarzyszące mundialowi. Dzwoniący będzie mógł także zaplanować podróż koleją do miast, w których będą rozgrywane poszczególne mecze MŚ.

Opłata za minutę połączenia z mundialowym ABC pod numerem 9229 wynosi 0,71 zł brutto, a w innych sieciach wg taryfy operatorów. Minuta połączenia z numerem 9491 kosztuje 1,28 zł brutto.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet