Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mumio w Play, czyli wyższy standard obsługi [wideo]

Mumio w Play, czyli wyższy standard obsługi [wideo]

LuiN 30 Stycznia 2014 15:31

5 12

Sieć Play udostępniła drugą scenkę z udziałem kabaretu Mumio i autentycznych klientów sieci. Czy Mumio nadal jest w formie?



Według Aleksandry Gieros-Brzezińskaiej z biura prasowego Plusa, namówienie Mumio do współpracy zajęło Play aż 1,5 roku. Czy warto było namawiać? Oceńcie sami:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Kabaret Mumio w reklamie Play
Zobacz: Mumio w Play, czyli pracowniku, czas na ćwiczenia [wideo]




Źródło tekstu: blogplay. wł     

Dodaj do:

Tagi: mumio | play

w sumie: 40
  • 2

    21.  2014-01-30 17:30:09

    W sumie to jak się dobrze zastanowić to plej robi reklamę plusowi bo ludzie jak zobaczą denną reklamę z mumio to pobiegną do youtuba żeby zobaczyć naprawdę dobre reklamy z tym kabaretem.

  • 4

    22.  2014-01-30 17:53:29

    Na miejscu tego dziadka powiedziałbym : "gościu, skończ piedr...ć",następnie bym wstał i wyszedł. O podpisaniu umowy mogliby zapomnieć na wieki. Cisną mi się na usta same wulgaryzmy, ale daruję sobie ich uzewnętrznianie. Powiem tylko: i na takie bzdury idą ciężkie pieniądze? Świat się kończy.

  • 0

    23. ~rough  2014-01-30 18:02:51  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @17 - miałam okazję wiele razy składać reklamację i w poprzednich sieciach w których byłem (dawno w Plusie, ostatnio w Orange) i w Play w którym obecnie jestem i zdecydowanie, powtarzam zdecydowanie najlepsza obsługa z tych sieci jest w Play - co nie znaczy że dobra... koszmarem jest obsługa w Orange, tam po prostu dalej panuje komuna, przez jakość obsługi w tej firmie nie skorzystał bym nawet gdyby mieli o połowe niższe ceny niż w innych sieciach... Znam wielu ludzi którzy są w Play, tak na marginesie to coraz więcej ludzi przychodzi do tej sieci, przynajmniej z mojego otoczenia i powiem szczerze że nie spotykam się z narzekaniami na złą jakość obsługi klienta, więc nie wiem skąd takie stwierdzenie że twoją opinię potwierdzi "każdy"... @18 - hmmm no fakt, też uważam że stare reklamy z Mumio dla Plusa były dużo lepsze, no ale zobaczymy może jeszcze się rozkręcą, to chyba wina agencji reklamowej, zamiast dać Mumio swobodę, piszą im słaby scenariusz. Ogólnie reklamy Play od długiego czasu nie porażają poziomem, z tymi celebrytami z seriali to porażka, teraz z Mumio w dobrą stronę skręcili ale ja kabaret bym zostawił a agencje reklamową bym zmienił

  • -3

    24. ~rough  2014-01-30 18:05:25  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @22 - twoje życie musi być naprawdę smutne, pewnie strasznie jest żyć w otoczeniu takiego zgrzkniałego zrzędy, współczuję twojej rodzinie...

  • 2

    25.  2014-01-30 18:07:17

    PLAY jest jak MUMIO: jeden wielki KABARET :)

  • -1

    26.  2014-01-30 18:17:37

    Porażka...

  • 0

    27. ~  2014-01-30 18:25:04  host: 77-255-218-177.adsl.inetia.pl

    >rough pisza bajki, beda bardziej autentyczne.

  • 0

    28. ~  2014-01-30 18:26:05  host: 77-255-218-177.adsl.inetia.pl

    >toms gdyby to byl zwykly klient to tak by sie to skonczylo, ale na 100% (tak, na 100%) jest to osoba podstawiona.

  • -1

    29. ~zx  2014-01-30 18:40:14  host: 89-79-103-109.dynamic.chello.pl

    Od dawna nie widziałem czegoś fajnego związanego z reklamą :) Play potrafi jednak jeszcze czymś pozytywnie zaskoczyć. Odcinek pierwszy średni ale ten jest genialny! :)

  • -1

    30. ~aa  2014-01-30 18:43:44  host: 89-79-103-109.dynamic.chello.pl

    jakby był ktoś podstawiony to sztucznie by grał a koleś gra autentycznie. Obejrzyj trudne sprawy albo ukryta prawda i zaraz bedziesz widział że jak ktoś nie jest aktorem to jedzie sztucznością na kilometr. Szkoda mi Was co niektórych osobników, że nie macie poczucia humoru. Ale tak to jest jak człowiek w życiu sobie nie radzi, to się chociaż tu wyżyje. Reszta to naganiacze z innych sieci ;)

  • -1

    31. ~  2014-01-30 18:46:18  host: 77-255-218-177.adsl.inetia.pl

    >rough, zx, aa, Pascal, s - proponuje abys zaczal uzywac proxy, bo po prostu w twojej milosci do korporacji Play zwyczajnie przekraczasz cienka czerwona linie akceptowalnej glupoty.

  • 0

    32. ~Obserwator  2014-01-30 19:34:37  host: public-gprs517420.centertel.pl

    Dramat!!!

  • 0

    33. ~abc  2014-01-30 19:53:23  host: apn-77-113-101-21.dynamic.gprs.plus.pl

    Nuda

  • 1

    34.  2014-01-30 20:13:41

    #30 Skąd wiesz że ten gościu nie jest aktorem? To że go nie pokazują w TV czy kinie to jeszcze nie znaczy że nie jest aktorem... Ja wiem jedno, w telewizji, a w reklamie w szczególności, NIE MA MIEJSCA NA PRZYPADEK I IMPROWIZACJĘ CZY SPONTON i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

  • 0

    35. ~koks  2014-01-30 21:11:23  host: 25.100.211.91.static.bait.pl

    Ale drewno. Widać że im się nie chce...

  • -1

    36. ~chajzer  2014-01-30 22:19:27  host: 91.240.136.3

    Ciekawe za którym razem trafili na takiego klienta, by w końcu można było to pokazać ludziom? A przejazd na scenie, to już szczyt szczytów - robią z ludzi idiotów...

  • 0

    37. ~sintesi  2014-01-31 01:09:27  host: 178-36-79-201.adsl.inetia.pl

    Nie no aż żal patrzeć.... Mumio sięgnęło dna.... Gratulacje dla marketingowców Play za tak udaną reklamę Plusa... Łącznie z dzwonkiem w tle...

  • 0

    38. ~masakra  2014-01-31 22:50:06  host: host-abn-93-89-198-42.tkk.pl

    co za żenada :/

  • 0

    39. ~Daniel  2014-02-05 12:33:50  host: 92.60.132.22

    @ 30. Daj mi 500zł i każ przytakiwać, zadać dwa proste pytania i okazać zachwyt z oferty. trudne sprawy, dlaczego ja itp pokazjuą ze zwykli śmiertelnicy mogą grać i to bardzo realistycznie. ŁYKASZ JAK PELIKAN KAŻDY FARMAZON.

  • 0

    40.  2014-02-05 12:45:59

    ~aa - tojest reklama - tu przypadków nie ma - ten gość (aktor czy nie) został wybrany z przesianej przez sito całej masy chętnych ;-) A to, czy ktoś ma zdolności czy nie mnnie ma znaczenia - znam lepszych aktorów zajmujących się np. spawaniem naczep niż tych grających w "najlepszych" serialach... A w przypadku tzw. naturszczyków sprawa jest o tyle prosta, ze ci ludzie mają w naturze aktorzenie - mają to we krwi. Więcej - nie muszą z tego powodu grać, bo ich naturalne zachowanie w wielu "rolach" jest grą lepszą niż najlepszego aktora wykształconego i z praktyka w setkach produkcji ;-)

Dodaj swoją opinię