Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mumio w Play, czyli pracowniku, czas na ćwiczenia [wideo]

Mumio w Play, czyli pracowniku, czas na ćwiczenia [wideo]

LuiN 27 Stycznia 2014 08:22

9 11

W ramach współpracy z Play, członkowie kabaretu Mumio zaczynają pracę w salonie sieci. Jak sobie radzą z prawdziwymi klientami?



Po tym filmie mam pewne niecne pomysły dla Taśmowej ;-) Kolejne filmy tuż za rogiem. Klienci są autentyczni i bardzo dziękuję im za poczucie humoru i wyrażenie zgody na wystąpienie w naszym sklepowym "serialu" - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.


Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 44
  • 0

    25. ~  2014-01-27 10:56:32  host: ip-84-39-175-64.free.aero2.net.pl

    @23, "przechodzę na SMS`y", ROTFL, dzieciaku.

  • 1

    26. ~A  2014-01-27 11:09:58  host: 178-36-56-94.adsl.inetia.pl

    Jak się skończy no-limit za 19zł w NJU to rozwiązuje umowę na czas nieokreślony i idę tam gdzie będzie najtaniej :D

  • 1

    27.  2014-01-27 12:37:44

    Za długie. Siła Mumio tkwiła zawsze w krótkim przekazie - dużo treści w krótkim czasie. Tutaj winiłbym nie tyle Mumio , ile edytora, tego kto to puścił w całości zamiast wybrać esencję.

  • 0

    28.  2014-01-27 12:41:16

    Nuda.

  • 0

    29. ~rough  2014-01-27 12:44:37  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    LOL :D

  • 0

    30. ~rough  2014-01-27 12:45:49  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @19 - ewidentnie ty jesteś kaleką umysłowym

  • 3

    31.  2014-01-27 12:47:43

    Nie lubiłem Mumio w Plusie a terazkiedy są w Play jest ich jeszcze wiecej... Zauważyliście ze paradoksalnie im mniej 'znanych' osób w reklamach Play tym lepiej wypadają? O ile pamiętam najlepsze były wtedy gdy byli w nich tylko "blondyna i okularnik"

  • -2

    32. ~rough  2014-01-27 12:54:44  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @24 - jak masz umowę terminową i operator pogorszy ci warunki, to możesz ją zerwać bez żadnych konsekwencji, w dodatku w takiej sytuacji telefon który dostałeś z dopłatą jest twój, ehhh skąd się takie nieuctwo bierze... tak na marginesie co do @17 to kłamiesz, żaden konsultant nie ma prawa zaznaczyć zgody na materiały marketingowe bez zgody konsumenta, mało tego jeśli by tak nawet było, to tą zgodę możesz w każdej chwili cofnąć, trwa to mniej niż minutę, jak już próbujesz coś atakować to może najpierw się doucz i przynajmniej rób to kompetentnie, a jak dla ciebie wyznacznikiem tego co robią konsultanci jest ŻARTOBLIWA reklama, to gratuluję

  • -1

    33. ~rough  2014-01-27 12:57:51  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @31 - nie, nie zauważyłem, Mumio zawsze było super i jako kabaret (biedroneczka, heheh klasyk) i w reklamach plusa, a teraz reklamach play... zauważyłam za to że bardzo dużo zgorzkniałych ludzi odwiedza to forum

  • 1

    34.  2014-01-27 13:28:08

    @32 Operator nie pogorszy warunków, bo wie czym to grozi. Po prostu wprowadzi dużo lepsza ofertę, z której nie będziesz mógł skorzystać będąc związanym umową. Zastanów się skąd się biorą naiwni płacący 100-120 za rozmowy bez limitu? Co do tego czy kłamię, to popatrz sam co jest wyświetlane na monitorze na filmie. Nie pisze o prawie, ale tym co się każe robić pracownikom Play. Cofnięcie zgody nie trwa minutę, bo najczęściej okazuje się że trzeba wysyłać pisma itp. upierdliwości. W międzyczasie numer już jest sprzedany telemarketerom...

  • 0

    35. ~  2014-01-27 13:38:12  host: 77-253-21-154.adsl.inetia.pl

    Informacje o reklamach na niby-powaznym vortalu technologicznym. To jest poziom z Czlowieka Demolki. Na leb komus padlo.

  • 1

    36.  2014-01-27 14:55:54

    ja bym wyszedł od razu i więcej do tego saloniku nie wrócił

  • -2

    37. ~PeeN  2014-01-27 16:26:56  host: user-31-174-119-202.play-internet.pl

    @36 Bo jesteś drętwiakiem bez poczucia humoru

  • 1

    38. ~pabloki  2014-01-27 17:48:48  host: public-gprs516997.centertel.pl

    troche słabe choć ukazuje jak są traktowani pracownicy w polsce (w różnych firmach) jak w obozach koncentracyjnych. Mam poczucie humoru ale to było nijakie , bez puenty.

  • 0

    39. ~  2014-01-27 18:53:46  host: ip-94-42-244-182.multimo.pl

    17. Faktycznie, żenada. Chamówa.

  • 0

    42. ~LIPA SIĘ CHWIEJE  2014-01-27 21:33:14  host: 140-149.beskidmedia.pl

    MI TAM SIE TA RYKLAMA PODOBO Z INNYMI MOM TROCHA KŁOPOTY BO NIE ROZUMIA

  • 1

    43. ~pierd  2014-01-27 21:43:17  host: 114-58.echostar.pl

    Ale głupoty jezu kto to wymyśla !!!!

  • 0

    44. ~  2014-01-28 16:20:19  host: n08-05-01.opera-mini.net

    Mumio sie sprzedal i tym samym sie skonczyl

  • 0

    45. ~Daniel  2014-02-05 12:48:54  host: 92.60.132.22

    @rough jesteś serio CHORY. lecz sie to nikogo nie śmieszy. jest nudne i nie wyrównuj siebie do ogółu. Bo zaniżasz norme. Mama kupiła Ci starter z Play i udało Ci sie go na szybko przerejstrować po cichutku. Nigdzie indziej nr Ci nie dadzą to siedź tam gdzie Ci dobrze. i skończ obrażać wszystkich wokoło bo sie robi słabo od Twoich komentarzy. zero pytań zero odpowiedzi. to brzmi wszystko conajmniej jak dzieciak co go mama zamkneła na balkonie za kablowanie.

  • 0

    46. ~Daniel  2014-02-05 12:52:17  host: 92.60.132.22

    @34 Jak miałeś abo 59 i zawsze dostawałeś rachunek za rozmowy 200 to no limit za 100 wtedy był świetnym wyjściem a że umowy w tamtych czasach były proponowane nawet na 36 miesięcy to mniej madrzy dali się zakuć!

Dodaj swoją opinię