Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mumio sprzedaje w Play iPhone'y w ciapy [wideo]

Mumio sprzedaje w Play iPhone'y w ciapy [wideo]

LuiN 10 Lutego 2014 18:23

2 9

Kabaret Mumio zajął się kolejnym klientem sieci Play. Tym razem proponuje iPhone'a w biało-różowe ciapy.



W czwartym odcinku serii "Mumio robi sceny w salonie Play" wcielający się w postać sprzedawcy członek kabaretu Mumio doradza autentycznej klientce iPhone'a o niestandardowej obudowie:


Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne


Zobacz: Kabaret Mumio w reklamie Play




Źródło tekstu: blogplay. wł     

Dodaj do:

Tagi: mumio | play

w sumie: 23
  • 2

    4. ~plej  2014-02-10 19:02:13  host: 078088214056.walbrzych.vectranet.pl

    Nędza. Blondyna z kolesiem zdecydowanie lepsi

  • -1

    5.  2014-02-10 19:26:44

    @1 teraz też są nieźli. Ta reklama powinna zawierać ostrzeżenie "Dozwolone powyżej IQ 90"

  • 0

    6. ~lol  2014-02-10 20:00:45  host: 140-149.beskidmedia.pl

    WYMYŚLIŁEM SKECZ DLA "MUMIO": wchodzi klient, siada a z "MUMIO" puszcza bąka i mówi ppppppppierdzidupka

  • 3

    7. ~lol  2014-02-10 20:02:54  host: 140-149.beskidmedia.pl

    @mlb pomyliłeś się nie "Dozwolone powyżej IQ 90" tylko "Dozwolone powyżej 0,7L"

  • 3

    8. ~  2014-02-10 20:04:18  host: 77-254-84-179.adsl.inetia.pl

    @6 - raczej dzwoni klient Play do BOK ze skargą na jakość rozmów w roamingu krajowym, a konsultant mu na to - za jakość na zasięgu Plusa/Orange/T-Mobile nie odpowiadamy. Ubaw po pachy gwarantowany.

  • -1

    9.  2014-02-10 20:09:09

    według mnie nieźle się sprawują ;) trzeba też nieźle się postarać żeby takie myki tworzyć na żywca z ludźmi a nie w teatrze czy na wyćwiczonych próbach :) brawo! a suche reklamy to były w plusie :/ poza tym Maciek i Basia z play zawsze będą na 1-szym miejscu :)

  • -2

    11. ~  2014-02-10 20:53:43  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Dzień bez wzmianki o Play to dzień stracony, boję się otworzyć lodówki bam tam Baśka z Play.

  • 2

    12.  2014-02-10 21:11:59

    A ja bym chętnie otwierał lodówkę z Baśką w środku :)

  • 0

    13. ~Abonent Play  2014-02-10 21:38:45  host: x-60.core.ynet.pl

    Play stacza sie na psy zajebi.ście drogie abonamenty dla przedłuzających na firme i kosmicznie drogie smartfony!!!! Skończyla mi sie umowa i nie podpisuje na razie z nimi innej oferty ,jak mi nic nie dadza za rozsądną cenę to przechodze. Play zrobil sie szalenie drogi!!! W

  • 0

    14. ~Abonent Play  2014-02-10 21:40:04  host: x-60.core.ynet.pl

    w *** mam ich reklamy i celebrytów jest drogo jak hu. i po 65 latach sie znimi pozegnam

  • 0

    15. ~Abonent Play  2014-02-10 21:41:30  host: x-60.core.ynet.pl

    po 6 latach

  • 0

    16. ~Calm7  2014-02-10 21:52:27  host: n08-04-05.opera-mini.net

    :-D :-D Ale i tak pewnie nie wiesz do kogo pójdziesz? :-)

  • 0

    17. ~ble  2014-02-11 00:43:20  host: bpy51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więcej wódki i może zrozumiem "wspaniałość" tej reklamy. ;) Mumio nie w formie chyba, w porównaniu do starych reklam Plusa wygląda to słabiutko.

  • 1

    18. ~  2014-02-11 08:30:17  host: user-46-112-82-31.play-internet.pl

    Dlaczego nie w barwach firmowych P4 - biały/fiolet?

  • 0

    19. ~Calm7  2014-02-11 08:51:00  host: n08-04-05.opera-mini.net

    18). Bo sprzedają tylko to, co im zostało..?

  • 0

    20. ~jk  2014-02-11 09:57:37  host: 212.180.234.154

    W firmowych Playach zniknelo 'no limit' odbieranie w UE... Po cichutku...

  • 2

    21.  2014-02-11 09:59:18

    @12 osobiście wolałbym Basię na ciepło a nie z lodówki, niemniej w ogólnym zarysie popieram :P Co zaś do reklamy - jak dla mnie denna, ale ja za takie uznaję całe Mumio, więc może to kwestia gustu :)

  • 0

    22.  2014-02-11 11:18:32

    To zaczyna wyglądać na antyreklamę. Wiecie co, ja myślę że MUMIO wróci do PLUSa po jakimś czasie i to dopiero będzie cios dla fioletowego, że nawet MUMIO się na nim poznało....

  • 0

    23. ~Kuzyn1920  2014-02-11 13:33:12  host: 92.60.132.22

    Mumio przejdzie razem z Play do Plusa :]

  • 0

    24. ~KliJent  2014-04-02 15:03:15  host: host-89-228-71-56.olsztyn.mm.pl

    A ja klientem w Biedronce jestem tyle lat i nic mnie nie szanują, ponieważ co roku mam zakupy droższe. I nawet żywieckiej za pół ceny mi nie chcą sprzedać. Odejdę od nich chyba..... Błędy te wasze komentarze. Drogi i drogo. A wszystko jest za 60 zł np limit z tel.

Dodaj swoją opinię