Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multistandardowy układ do telewizji komórkowej

Multistandardowy układ do telewizji komórkowej

WitekT 27 Maja 2006 15:27

0 0
Qualcomm opracował układ elektroniczny mogący obsługiwać trzy konkurujące ze sobą standardy telewizji mobilnej. Rozwiązanie przeznaczone jest do instalowania w telefonach komórkowych.

Układ, który na rynku ma pojawić się na początku przyszłego roku, będzie oferował wsparcie dla trzech technologii telewizji mobilnej: DVB-H (Digital Video Broadcasting - Handheld), ISDB-T (Integrated Services Digital Broadcasting - Terrestial) oraz FLO. Ten ostatni standard, mocno promowany m.in. przez Qualcomm, rozwijany jest głównie w Ameryce Północnej. DVB-H (zatwierdzony przez ETSI) popularyzowany jest zaś w Europie.Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2006-05-27 17:39:54  host: abdc225.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Przy Erzanej ofercie Blueconnect w telefonie życzę powodzenia ;-P

 • 0

  2. ~Degree  2006-05-28 16:07:40  host: cqh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Tylko czekam na prawdziwą TV w komórkach:P

 • 0

  3.  2006-05-29 15:22:27

  tylko ile to bedzie kosztowac? A moze z reklamy beda pieniazki to bedzie gratis. Tylko za komorke bedziemy placic jeszcze abonament tv.Politycy nam to zalatwia.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet