Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MultiPhone 5400 - kompaktowy czterordzeniowiec od Prestigio

MultiPhone 5400 - kompaktowy czterordzeniowiec od Prestigio

LuiN 19 Września 2013 11:58

4 7

Prestigio prezentuje nowy model z linii MultiPhone'ów dual SIM - PAP5400. Smartfon o wymiarach 126 x 63,5 x 9,9mm i 4-calowym wyświetlaczu WVGA ma czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz oraz system Android w wersji 4.1.

prestigio multiphone pap5400 prestigio multiphone pap5400 prestigio multiphone pap5400

Producent wyposażył nowego MultiPhone'a w sloty dla dwóch kart SIM, uwagę zwraca też procesor Quad Core taktowany zegarem 1,2 GHz oparty na architekturze Cortex A5. Androida 4.1 oglądać będziemy na 4-calowym wyświetlaczu TFT o rozdzielczości 480 x 800 pikseli.




Główny aparat fotograficzny ma matrycę 8 Mpix i funkcję autofocus, uzupełnia go przednia kamerka VGA. 4 GB pamięci wewnętrznej można rozbudować za pomocą kart microSD o pojemności do 32 GB. W białej lub czarnej obudowie smartfonu znajdziemy akumulator o pojemności 1700 mAh, a w zestawie wraz telefonem - skórzane etui.

Sugerowana cena detaliczna nowego smartfonu to 649 zł.

Źródło tekstu: Prestigio     

Dodaj do:

Tagi: prestigio

w sumie: 29
  • 0

    10.  2013-09-19 13:33:52

    Nie będzie dalej aktualizowany. Custom Romów nie uświadczymy. Cena atrakcyjna

  • 0

    11. ~stics  2013-09-19 13:42:35  host: 158.66.1.38

    Ciekawe czy będzie test jakiegoś modelu Prestigio na telepolis?

  • 0

    12. ~znawca  2013-09-19 13:56:02  host: gvj197.internetdsl.tpnet.pl

    Lepszy i tańszy Kruger&Matz Move

  • 1

    13. ~  2013-09-19 14:03:19  host: apn-46-169-25-72.dynamic.gprs.plus.pl

    Niektorym trudno zrozumieć, że wyrób zaprojektowany i wykonany w Chinach wg norm jakościowych chińskiego producenta to nie to samo, co wyrób zaprojektowany w USA, Finlandii, Japonii czy Korei i wyprodukowany w Chinach wg zleconych norm jakości. Najlepszym przykładem są wieśtablety marek takich jak Plug, goClever, Manta, Kiano, Prestigio czy inny chłam.

  • 0

    14. ~m76  2013-09-19 14:06:15  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    moj HTC jest tajwanski ... chociaz z drugiej strony Tajwan to tez Chiny

  • 0

    15.  2013-09-19 14:17:17

    @4 jeżeli jest dual sim standby to wytrzymuje praktycznie tyle co wersja z 1 sim, jeżeli dual sim active to juz trochę mniej

  • 0

    16.  2013-09-19 14:20:59

    @8 i robią je na tej samej linii produkcyjnej co mydelniczki

  • 0

    17. ~Nick Field  2013-09-19 14:46:12  host: 178-37-48-215.adsl.inetia.pl

    Pentagram czy Prestigio? Dwie konkurencyjne cenowo marki z doświadczeniem w produkcji sprzętu elektronicznego. Jak się mają jakość, gwarancją i trwałość?

  • 0

    18.  2013-09-19 15:02:47

    A Prestigio to nie jest przypadkiem rosyjska firma? #8L który Samsung, bo S4 jest robiony w Wietnamie.

  • 0

    19. ~  2013-09-19 15:03:36  host: public-gprs498017.centertel.pl

    @12, dlaczego lepszy? Uargumentujesz jakoś? Tylko nie na surowych cyferkach.

  • 0

    20. ~  2013-09-19 15:17:52  host: apn-46-169-25-72.dynamic.gprs.plus.pl

    @17, nie maja doświadczenia w produkcji telefonów komórkowych, bo nie wyprodukowały ani jednej sztuki, natomiast kupują liczne egzemplarze od chińskich producentów i sprzedają pod wlasna marka.

  • 0

    21. ~Punk  2013-09-19 16:43:37  host: 176.100.195.85

    Chyba wolałbym już Combo 4 Core od Pentagram`a, cena ta sama, ale bateria teoretycznie lepsza.

  • 0

    22. ~ahd  2013-09-19 16:52:37  host: krm.ericpol.com

    @4 mam lenovo a750 i maksymalnie 4 dni na ladowaniu. Bateria 2000mAh. Mam powerScheduler wlaczajacy TrybSamolot na noc od 01:00-6:00 i wlaczam transmisje pakietowa tylko w tedy gdy potrzebuje (pare razy dziennie). W drodze do i z pracy slucham muzyki i gram w jakies proste gierki. Duzo nie gadam max jakies 15 minut dziennie.

  • 0

    23.  2013-09-19 17:29:25

    Ile RAM? Jak 512 to słabo.

  • 0

    24. ~  2013-09-19 20:35:43  host: v55-10.opera-mini.net

    @22 za tą cenę pewnie więcej nie będzie.

  • 0

    25. ~robren  2013-09-20 13:26:00  host: host85.marbis.pl

    zte huawei to tez chłam wedlug mnie nie, huawei juz opanowalo cala baze nadajnikow komorkowych w tym kraju wiec ... radze nie sluchac takich komentarzy o innych lepszych amerykanskich czy japonskich technologiach robionych zreszta w tych samych fabrykach....czytac ludzie czytac:)

  • 0

    26. ~gotu  2013-10-09 23:53:32  host: 90-156-25-6.internetia.net.pl

    brak IPS, brak HD, slaba bateria, brak DDR3, tylko 4cale, oj slabo, nimal ta sama cena jak myphone next a jakosc wiele nizsza

  • 0

    27. ~Robert  2014-02-25 11:20:36  host: 85-202-222-46.internetia.net.pl

    zamieniłem galaxy S 2 na prestigio pap5400 duo i naprawde jest o niebo lepszy systemowo troche te aparaty *** ale zalerzało mi na szybkim telefonie i znalazłem taniego chinskiego smiecia :D:D

  • 0

    28. ~lurent  2015-02-28 01:37:43  host: n05-06-08.opera-mini.net

    Mam prestigio duosa 5400. 8 miesięcy chodził bez zarzutu, aż się zawiesił. Serwis na gwarancji beznadziejny, wymagał zresetowania co zrobiono i ta operacja trwała u nich o zgrozo miesiąc????!!!! Zobaczymy jak będzie dalej. Jeśli chodzi o sama obsługę i szybkość oraz funkcjonalność telefonu jak na tą kasę jest ok. Tylko ten serwis!!!!!!!!!!!!

  • 0

    29. ~jarcenty  2015-06-28 18:41:22  host: 178-36-10-9.adsl.inetia.pl

    Posiadam od roku.lipa,hała,beznadzieja.

Dodaj swoją opinię