Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multipakiet w Orange na kartę

Multipakiet w Orange na kartę

Piszemy o tym pierwsi orson_dzi 1 Marca 2016 19:00

6 6

Orange wprowadza usługę Multipakiet w ofertach na kartę. Zawiera ona pakiet minut, SMS-ów oraz Internetu.



Usługa dostępna jest w wersji jednorazowej na 7 lub 31 dni oraz cyklicznej na 31 dni. Szczegóły prezentują się następująco:

Pakiet 7 dni 31 dni jednorazowa 31 dni cykliczna
Minuty 100 200 200
SMS-y 100 200 200
Internet 100 MB 200 MB 200 MB
Cena 6 zł 16 zł 16 zł
Włączenie *110*78# *110*79# *110*79*02#





Pakiet minut dotyczy numerów komórkowych i stacjonarnych. Po wyczerpaniu pakietu internetowego uruchamia się lejek i prędkość jest ograniczona do 64 kb/s.

Usługa dostępna jest we wszystkich planach Orange na kartę. Zmiana planu nie powoduje jej wyłączenia. Usługa nie wyklucza się z Kontem ważnym rok.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: multipakiet | orange

w sumie: 56
  • 1

    37. ~Mexille  2016-03-01 22:43:50  host: 8.37.225.129

    34 wlo: Jak to dostałeś ? Skąd znają twój adres? No to masz teraz zagwozdkę! ;-)

  • 0

    38. ~tomasz  2016-03-01 22:45:15  host: ip212w2.clubnet.pl

    Tak czytam i nachodzi mnie mysl ..... najlepiej by rozdawali no limit za złotówke ;) pewwnie wszystkim by pasowało. Zysk zyskiem ale żyć też trzeba I tak jak w życiu bywa operator tez ma mase rachunkow do zaplacenia co miesiac U sługi świadczone na poziomie 20zł na miesiąc to wg mnie bardzo dobra cena. Stać cie na zestaw w fastfoodzie to i stac Cie na no limit ...

  • -1

    39.  2016-03-01 22:47:32

    Spoko, ale 200MB internetu to śmiech na sali.

  • 0

    40. ~:)  2016-03-01 22:53:24  host: user-94-254-145-180.play-internet.pl

    No limit rozmowy, sms, internet a to wszystko za 3zł a i tak by było marudzenie że za drogo. Powrócić do 3zl za minutę i będzie spokój i więcej ludzi zacznie LIVE się spotykać!!!

  • 0

    41. ~mirekb  2016-03-01 23:00:42  host: user-94-254-193-107.play-internet.pl

    niezle..80% konatkow nadal mam w orange,ponad polowa to prepaidy.link juz im wysłałem

  • 0

    42. ~vinyl  2016-03-01 23:08:22  host: user-94-254-161-57.play-internet.pl

    Ciekawy ruch. Orange chyba ma zamiar przyciągnąć tych, którzy nie potrzebują no-limit i nie mają ochoty kombinować z pakietami, aby ugrać kilka złotych. Realny no-limit dla większości zwykłych uzytkowników nie korzystających z Internetu.

  • 2

    43.  2016-03-01 23:11:40

    @34 wlo: Przez ile pierwszych miesięcy i ile aktywacji masz we firmie? Bo wiesz, półprawda to gó..o prawda. Ja mam we firmie 20 ciągników siodłowych. Mój szef ma paliwo do swojego suva za darmo, a czasami jeszcze mu do niego dopłacają. :)

  • 1

    44. ~Kuba  2016-03-01 23:19:23  host: ip-37-152-18-124.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Nie wiem, czy "przypadkiem w Virgin z #FREEMIUM i Pakietami za #PÓŁDARMO nie wyszłoby taniej...

  • 0

    45. ~Fokus  2016-03-01 23:27:49  host: n27-02-03.opera-mini.net

    Do stękających, że mało internetu w tym pakiecie - przecież można go aktywować również w dwóch taryfach, gdzie dostaje się pakiety na transfer danych jako bonus za doładowanie konta, czyli w Smart i OFnK. Normalnym użytkownikom nie powinno więc zabraknąć netu w smartfonie, a dla tych co kopiują internet na swoim dysku są inne sposoby, pakiety, taryfy, czy w końcu abonament na internet.

  • 1

    46.  2016-03-01 23:28:31

    @44 Freemium taniej nie wyjdzie, ale dopłacając 3 zł za pełen luz wyjdzie taniej w ogólnym rozrachunku.

  • 0

    47. ~Fokus  2016-03-01 23:44:45  host: n27-02-03.opera-mini.net

    @31. - Do tego można jeszcze doliczyć + 5% wartości doładowania, które to wpada mimochodem do Skarbonki w Orange na kartę. Po przelaniu na konto główne może się przydać gdyby komuś brakowało środków na kolejny pakiet :-)

  • 0

    48. ~asf  2016-03-02 00:01:25  host: public-gprs516486.centertel.pl

    Niektórym gimbusom to się w łebkach pier...oli, dajcie mu telefon za złotówkę, stówkę na konto, same no limity to może skorzysta. Op płaci za pozwolenia radiowe, za lokalizację stacji, za energię i utrzymanie tego, a gimbus narzeka. Nie stać cię? Nie korzystaj i nie jęcz.

  • -1

    49.  2016-03-02 09:02:33

    3 lata temu wszyscy moi znajomi mieli nr w Play, a teraz wszyscy mają w Orange/Nju sporadycznie Plus i Virgin. W Play nie został nikt, a tmobile nigdy nikt nie był.

  • 1

    50. ~Marco  2016-03-02 09:55:21  host: aach74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam taką sytuacje. Na początku miesiąca dostaje 60 min do wszystkich na 7 dni (promocja z prezentu świątecznego). Teraz chcę uruchomić multipakiet za 16 zł gdzie mam 200 minut. I pytanie: czy w takiej sytuacji najpierw zejdą mi z konta minuty z pakietu świątecznego (60 minut) a potem z multipakietu (200 minut) czy odwrotnie? Jeśli w pierwszej kolejności będzie pobierać z pakietu świątecznego to byłoby super. Proszę o odpowiedź.

  • 0

    51. ~Centy  2016-03-02 10:12:09  host: ip-5-172-247-200.free.aero2.net.pl

    Te 200 MB rozwala ofertę, jakby dali 1GB to jeszcze można się zastanawiać. Play ich bije z każdej strony

  • 1

    52.  2016-03-02 10:23:45

    @Marco - tego jeszcze nikt nie przetestował. Albo Rydzyk-fizyk albo zużyj najpierw 60 min. i dopiero aktywuj multipakiet.

  • 0

    53. ~  2016-03-02 11:24:53  host: n24-05-02.opera-mini.net

    #39, #51 przeczytajcie wpis nr 31

  • 0

    54. ~Mexille  2016-03-02 17:14:43  host: 8.37.225.137

    do 51 : człowieku, za samo doładowanie 5zł dostajesz z 500MB, więc idź do szkoły podstawowej i pomnóż to x3, dodaj 200MB i masz ponad 1GB.

  • 0

    55. ~darek  2016-03-02 17:34:55  host: user-94-254-241-152.play-internet.pl

    kalka fakt mobile

  • 0

    56. ~J.  2016-03-06 18:31:50  host: dhcp95-108-112-68.eaw.com.pl

    Przyzwoita oferta. Na rynku są lepsze ale jest grupa osób co nie będzie zmieniać sieci by oszczędzić 1-3 zł/m-c.
    Sądzę, że raczej do osób które niewiele dzwonią i SMS-ują. Internet to pewnie dla "nieużywających" tj. takich osób co go generalnie nie używają ale w smartfonie im się prognoza pogody sama odświeża itp. Fajny lejek bo w razie nieświadomego transferu danych nie wyzeruje konta po "zabójczych" stawkach cennikowych.

Dodaj swoją opinię