Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimo White Mobile z ofertą mobilnej transmisji danych

Multimo White Mobile z ofertą mobilnej transmisji danych

WitekT 11 Lipca 2011 13:08

0 0

Multimo White Mobile, operator MVNO działający w oparciu o sieć Centertelu, ruszył z ofertą. Na jednym z serwisów oferujących grupowe zakupy można kupić modem z kartą prepaid z taryfą do transmisji danych.

W serwisie citeam.pl można kupić modem USB oferujący prędkość do 7,2 Mb/s wraz z 1 GB transmisji na 2 tygodnie za 111,60 zł (sugerowana cena to 279 zł). Dodatkowo, w ramach promocji, operator obiecuje podwoić pierwsze doładowanie. Przy zakupie poza promocją, przez stronę operatora, podwajane jest każde doładowanie.

W ofercie Multimo White Mobile Internet na Kartę nie są dostępne żadne pakiety danych, a standardowa stawka za transmisję danych to 3 grosze za 100 kB.




Przypomnijmy, że White Mobile to marka giełdowej Telestrady, która oferuje także usługi Internetu dla klientów TP pod marką Multimo. Usługi komórkowe działają we współpracy z MVNE - Telogic. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin i cennik oferty (plik .pdf; 81 kB).

Jak oceniasz ofertę mobilnego internetu prepaid Multimo White Mobile?

Bardzo atrakcyjna
7.86%
Atrakcyjna
5.00%
Nie wyróżnia się
15.00%
Mało atrakcyjna
9.29%
Bardzo mało atrakcyjna
52.86%
Nie mam zdania
10.00%

Wszystkich głosujących: 140



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2011-07-11 13:27:19  host: 178-37-171-115.adsl.inetia.pl

    Citeam? //Spiskowa teoria mode on// To przecież Allegro, a Allegro to Naspers, a Naspers to GG Networks, a GG Networks, to GaduAIR. Widzę tu współpracę i możłiwość zakupu GA przez Multimo, celem ożywienia ich słabej oferty komórkowej//off//

  • 0

    2. ~  2011-07-11 13:29:09  host: 178-37-171-115.adsl.inetia.pl

    a najśmieszniejsze w Multimo jest to, że jak próbowałem się dowiedzieć ,czy bez problemu będę mógłdo nich przejść z BSA Netii na BSA Multimo, nie wiedzieli, a np. zapytanie listowne zbyli tekstem - oddzwonimy do Pana, prosze podać numer :-). Generalnie, oferta internetu, ajk i ab. telefonicznego świetna, ale obsługa jakaś mało poważna.

  • 0

    3.  2011-07-11 13:29:12

    Oni chyba raczej korzystaja z sieci Orange?

  • 0

    4. ~Karlos20  2011-07-11 13:29:40  host: user-46-113-210-171.play-internet.pl

    Ofertę (ta sama jak stary Play Online na Kartę), regulamin i czcionkę mają identyczną do PLAY. Multimo to plagiat Play'a - powinno to być zabronione.

  • 0

    5. ~  2011-07-11 13:33:52  host: z34-08.opera-mini.net

    Zgadzam się z Karlos20 oni kopiują wszystko z Play'a.

  • 0

    6. ~pabloki  2011-07-11 13:41:28  host: apn-77-115-135-54.dynamic.gprs.plus.pl

    1 GB za 111,60 ktos to kupi ? drogo strasznie.

  • 0

    7. ~aa  2011-07-11 13:42:22  host: un-212-59-224-148.static.sitel.net.pl

    jaki modem jest w white mobile?

  • 0

    8.  2011-07-11 13:46:00

    krikkernl: oczywiście masz rację, Telogic pomylił mi się z Effrotelem. :-) Już poprawione, dzięki!

  • 0

    9.  2011-07-11 13:52:17

    #6: np. ja kupiłem, bo właśnie potrzebuję modemu ;)

  • 0

    10. ~spider  2011-07-11 14:12:01  host: ip-94-42-54-49.multimo.pl

    @vonski@ a jakiej marki to jest modem?pzdr

  • 0

    11.  2011-07-11 14:13:04

    @9 To zrobiłeś błąd, bo E173u2 z Play jest aktualnie w promocji za 129zł. Tutaj kupujemy w ciemno, bo nie wiemy jak narazie jaki to jest modem. Jak już miałbym kupować to chyba lepiej zestaw Orange Free na kartę z modemem E1750 za 199zł i ładować normalnie (tajniej wyjdzie od Multimo). Nie wspominam o kombinacjach w stylu modem z PLAY za 129zł a starter OFnK z Allegro za ~40zł czy samodzielnie zrobimy.

  • 0

    12. ~  2011-07-11 14:24:15  host: z47-13.opera-mini.net

    Mi w OFnk skończyły się GB i kasa na koncie a internet nadal działa z pełną prędkością, dlaczego tak jest? lejek wprowadzili czy co?

  • 0

    13.  2011-07-11 14:32:37

    Mi wystarczy informacja ze obsluguje 7mbit. A wszystko i tak jest klepane w jednej fabryce w ChRL ;) @10: nie wiem, jak dojdzie to Ci powiem ;)

  • 0

    14.  2011-07-11 14:42:50

    z tego co pisal mi ktos z obslugi klienta ten modem jest robiony na ich zamowienie. niestety juz wykasowalem te korespondencje...

  • 0

    15. ~Ktuś  2011-07-12 14:37:29  host: 212.160.172.70

    Ciekawe czy modem ma sim lock i jakie częstotliwości obsłuży. Jeśli 900MHz, to może mi się przydać, do Aero2.

  • 0

    16. ~olab  2011-07-12 16:02:51  host: 94.75.122.215

    12. jak skonczyly ci sie GB, to internet masz dalej, ale juz platny z konta. sprawdz kase, a sie zdziwisz

Dodaj swoją opinię