Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Multimo Easy" - tanie łącze bez umowy terminowej

"Multimo Easy" - tanie łącze bez umowy terminowej

WitekT 5 Września 2007 11:52

0 0

GTS Energis wprowadza na rynek wolną od zobowiązań terminowych ofertę na usługi dostępu do Internetu - Multimo Easy.

Oferta MULTIMO EASY, którą GTS Energis wprowadza na rynek 5. września, jest odpowiedzią naszej firmy na ograniczenia klientów wynikające z umów długoterminowych. Dzięki naszym udogodnieniom użytkownicy Internetu będą mogli korzystać z usługi tyle i ile będą chcieli, nie martwiąc się o konsekwencję rezygnacji. Podpisując umowę z nami zyskują swobodę wyboru, jakiej nie daje im żaden inny operator na polskim rynku dostępu do Internetu - mówi Jarosław Łuczkiewicz, który w GTS Energis odpowiada za Multimo.

W ramach oferty Multimo Easy, GTS Energis udzieli ulgi od jednorazowej opłaty z tytułu instalacji usługi. Dodatkowo, obniżone zostają opłaty abonamentowe dla umów zawartych na czas nieokreślony. Opłata miesięczna nie różni się w znaczny sposób od opłat dla umów terminowych zawieranych na 12, 24 czy też 36 miesięcy.




Wysokość opłat abonamentowych, po uwzględnieniu ulgi przyznanej w ramach oferty:

Opcja usługi

Abonament

Multimo 512

59,78 zł

Multimo 1024

84,18 zł

Multimo 2048

108,58 zł

Multimo 6144

145,18 zł


Ceny brutto (z VAT). Opłata instalacyjna - 97,60 zł.

Oferta Multimo Easy będzie obowiązywać od 5. września do 31. października i będzie dotyczyła wszystkich oferowanych w ramach Multimo prędkości (od 512 kb/s do 6144 kb/s). Jest ona skierowana do osób, które nie mają jeszcze umowy zawartej z GTS Energis na usługę Multimo.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~ptok  2007-09-05 19:04:42  host: chello087207040131.chello.pl

    To ja, ptok.

  • 0

    39. ~ptok  2007-09-05 19:09:11  host: chello087207040131.chello.pl

    I jeszcze jedno. Byłem zawsze dobry z ortografii, ale nie czepiam się ludzi. Nie jest to forum "gramatyka i ortografia", ani "filologia polska".

  • 0

    40. ~ukenamuniu  2007-09-05 19:10:28  host: nat-go2.aster.pl

    #37: dobrze, że tak ganię UKE? Chodzi Ci o to, że wg Ciebie wpisuję się w całokształt działań TP?

  • 0

    41. ~  2007-09-05 19:14:27  host: chello087207040131.chello.pl

    Na tym forum argumenty typu: zła ortografia czy interpunkcja, to żadne argumenty.

  • 0

    42. ~ukenamuniu  2007-09-05 19:36:36  host: nat-go2.aster.pl

    ptok: zgoda, ale dzieci czytają i się uczą. Ja miałem z polaka 3+, ale się staram pisać (i mówić) poprawnie. No cóż, przykład idzie z góry z TV od premierów i ministrów. Te robiom, mogom, imią, Donaldu, mnie wnerwiają. Tak też w szkole (inteligencka Saska Kępa!)wysławiały się nauczycielki mojej córki. O.. właśnie zakończyła się pierwsza "półowa" meczu.. Boże..

  • 0

    43. ~  2007-09-05 19:38:54  host: nat-mo4.aster.pl

    41 - tyle, że błędy ortograficzne mogą dyskwalifikować argumenty... tym bardziej, że np: Firefox ma wbudowany słownik, który sprawdza pisownię przy pisaniu czegokolwiek w przeglądarce.

  • 0

    44. ~ptok  2007-09-05 19:45:20  host: chello087207040131.chello.pl

    ~`43. Jestem starej daty. Chyba niereformowalny. Z przyzwyczajenia korzystam z IE. Choć uważam, że firefox jest lepszy. Ale siła przyzwyczajenia.....W moim wieku.

  • 0

    45. ~  2007-09-05 20:00:08  host: akb208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eeee tam smuty zapodajecie

  • 0

    46. ~ciekawy  2007-09-05 20:48:04  host: bfg1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na jakiej podstawie (proszę podać konkretny przepis) ukenamuniu napisałeś, że TP otrzymuje od konkurencji 49% i czy napewno dotyczy to kwoty z promocji TP na neostradę?

  • 0

    47.  2007-09-05 21:11:19

    ukenamuniu: szanuję Twoje poglądy ale szlak mnie trafia jak czytam Twoje dzisiejsze poglądy. TPsa sama sobie zapracowała na takie opinie!

  • 0

    48. ~ukenamuniu  2007-09-05 21:26:13  host: nat-go2.aster.pl

    ciekawy: tu w post #15 znajdziesz "szlak" do przepisu

  • 0

    49. ~ptok  2007-09-05 21:34:33  host: chello087207040131.chello.pl

    `ukenamuniu.Miałeś rację w poście 36. Zrobiłeś się złośliwy.

  • 0

    50. ~ukenamuniu  2007-09-05 21:38:18  host: nat-go2.aster.pl

    ptok: walczę z chamstwem i walkę rozpoczynam od siebie. Niestety, nie zawsze mi się udaje.

  • 0

    51. ~ciekawy  2007-09-05 21:54:14  host: bdq225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    opłata abonamentowa=cena bazowa x (1-51%) to może podaj to na konkretnym przykładzie ukenamuniu skoro jesteś taki obcykany :) bo ja specjalnie nie czaję

  • 0

    52. ~ukenamuniu  2007-09-05 22:09:36  host: nat-go2.aster.pl

    ciekawy: w uke to co drugi to świetny matematyk, bo potrafią np. wyliczyć karę dla TP równą 3% przychodów za 2006r. Tu jakoś sobie trzba poradzić z tym wzorem i albo 1 potraktować jako 100% i wyjdzie wtedy, że abonament= 49% ceny bazowej, lub wymnożyć i bedzie: cena bazowa - 51%ceny bazowej=49%ceny bazowej. W decyzjach jeszcze fajniejsze wzory. Są tam z jednej strony równania procenty a z drugiej złotówki.

  • 0

    53. ~Janek  2007-09-17 18:54:59  host: nat-tar.aster.pl

    Dla mnie multimo jest bardzo dobra alternatywa w obliczu tego co sie dzieje w TP.Nie zdecyduje sie na neta z TP , tylko własnie z Multimo, wielu moich znajomych ma tego dostawce i sobie chwala,dlatego ja postanowiłem spróbowac.Czekam na podłaczenie.

  • 0

    54.  2007-09-18 15:02:49

    Janek ,ja chyba zrobie to samo co Ty, w sumie juz dawno Astre dawał mi sie we znaki, jest to chyba najdrozszy net.wiec nie mam juz na co czekać.zaraz zapoznam sie z oferta Multimo i przechodze.

  • 0

    55. ~szesna  2007-09-19 16:07:32  host: dsp123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta superowa jest dla ludzi, którzy np. mieszkają w nie swoim mieście i przyjechali do niego w poszukiwaniu pracy. nie wiedzą czy sięuda czy nie ale net potrzebny:) ja mam multimo jestem zadowolony. 512 styka, ładnie idzie i tylko 60zł a zerwać umowe kiedy chce:)

  • 0

    56. ~łukasz  2007-09-25 12:07:14  host: dqu239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jeszcze na tepsie ciągne ale już od października się na Multimo przenosze hehe. umowa na czas nieokreślony bez konsekwencji w zerwaniu jej jest super opcją:)

  • 0

    57. ~jt  2007-09-27 14:46:46  host: dsv42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bedzie ostra jazda bo jak piszą w WM disiaj: Przygotowana nowa kampania Multimo w formie banerów, billboardów, top-layerów będzie emitowana przez największe portale internetowe - m.in. onet.pl wp.pl, interia.pl, gazeta.pl, 02.pl. Reklamy pojawią się także na komunikatorze Gadu Gadu oraz w wyszukiwarce Google. Dodatkowe działania reklamowe będą obejmowały e-PR oraz spoty internetowe i radiowe. Firma planuje także emisję swoich reklam w pakiecie serwisów poświęconych rozrywce (muzyka, radio, gry), jak również serwisów finansowych (money.pl; expander.pl; bankier.pl). pewnie duży nacisk bedzie kładziony własnie na multimo easy i tą umowę na czas nieokreślony bez opłaty za zerwanie. super. zima bedzie internetowo gorąca:)

Dodaj swoją opinię