Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedialne pakiety w Play

Multimedialne pakiety w Play

WitekT 1 Czerwca 2007 16:03

0 0

PLAY wprowadził do swojej oferty dwa promocyjne pakiety multimedialne - Pakiet kontentowy 3+2 oraz Pakiet kontentowy 2+1.

Pierwszy pakiet umożliwia ściągnięcie na telefon trzech utworów muzycznych i dwóch wideoklipów, zaś drugi - dwóch plików multimedialnych (tapet, gier, animacji, muzyki, wideo), a trzeci dostaje się gratis. Oferta dotyczy plików z portalu mobilnego Playnet.




Dla naszych klientów telefon multimedialny to nie tylko tanie rozmowy i SMS-y. Klienci Play bardzo chętnie korzystają z multimediów. W ciągu kilku pierwszych dni ponad 3 tys. klientów ściągnęło nasze promocyjne multimedialne pakiety- mówi Jacek Hensler, dyrektor ds. marketingu w Play.

Zobacz: regulamin Pakietu kontentowego 3+2.
Zobacz: regulamin Pakietu kontentowego 2+1.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~dealer  2007-06-01 17:03:25  host: abni172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku popraw nazwy pakietów na kontentowy 3+2 oraz kontentowy 2+1

  • 0

    8. ~Szalony  2007-06-01 17:08:00  host: apn-99-37.gprspla.plusgsm.pl

    Widze ze wszyscy pisza na temat tej mega super promocji ;) ten Play i jego multimedialnosc to tylko w ofercie telefonow jest prawdziwy a reszta to zostawie bez komentarza...

  • 0

    9. ~  2007-06-01 17:52:41  host: aayu67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widocznie ten news był tworzony przy użyciu algorytmu ctrl A ctrl C ctrl V. Co prawda istnieje możliwość włączenia słownika, który podkreśla na czerwono ale zapewne słownik nic nie wykrył. ;-)

  • 0

    10. ~Bob  2007-06-01 18:02:17  host: dxu43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No cóż, pakiety bardzo wartościowe. Jestem ukontentowany po pachy!

  • 0

    11.  2007-06-01 18:36:17

    9: nie tworzymy na zasadzie ctrl-c, ctrl-v - to nie ten portal.

  • 0

    12. ~  2007-06-01 18:37:17  host: aayu67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to ja bardzo przepraszam. Ale dokładnie ten sam błąd widziałem na tamtym. Stąd sugestia.

  • 0

    13. ~  2007-06-01 18:39:43  host: aayu67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jeszcze tylko jedna cyferka w jednym miejscu i już będzie OK.

  • 0

    14.  2007-06-01 18:41:28

    ja (4): a to aż tak straszne jest? Uwierz, że się staram - ale czasem word nie wyłapie drobnej literówki i tyle. Zauważ proszę,że newsy ciągne praktycznie sam.

  • 0

    15. ~  2007-06-01 18:42:08  host: aayu67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A SirM nie ciągnie newsów?

  • 0

    16.  2007-06-01 18:42:59

    12, 13: fixed, dzięki! :)

  • 0

    17.  2007-06-01 18:45:27

    15: 95% newsów robię ja - on jest od wstawiania do bazy promocji i telefonów oraz od prowadzenia papierów firmowych. Tak w skrócie.

  • 0

    18. ~r  2007-06-01 19:33:04  host: chello087207229190.chello.pl

    moim zdaniem troszkę przesadzają ci co się tak uczepią jakiejś literówki i piszą o tym z niesmakiem. Panowie stwórzcie sami taki portal jak Telepolis i tam będziecie mieć wszystko bezbłędnie co do literki. Jeśli wasz portal będzie tak dobry merytorycznie jak telepolis i faktycznie bez żadnej literówki w okresie przykładowo miesiąca wyślę założycielowi maila z gratulacjami hehehe

  • 0

    19.  2007-06-01 20:00:52

    http://web.playmobile.pl/portal/Play_Lajt.html

  • 0

    20. ~  2007-06-01 22:07:09  host: aez30.internetdsl.tpnet.pl

    "Pakiet kontentowy" - ciekawe, po jakiemu to? Bo chyba nie po polsku? Jak ja lubię takie potworki-nowotworki językowe :-/

  • 0

    21. ~  2007-06-01 22:20:17  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    No coz, wszystko ladnie-pieknie ale ja w dalszym ciagu czekam na pakiety internetowe. Chetnie bym widzial pakiet: stale lacze aktywowane raz na miesiac jakims kodem. Potrzebuje miesiac netu to go aktywuje. W nastepnym miesiacu nie potrzebuje to nie wykupuje. A wszystko SMSem premium. Moze kiedys sie doczekam, a jak tak to migiem smigiem do Playa!!!

  • 0

    22.  2007-06-01 22:36:18

    telepolis jest bardzo dobry. szybko swieze informacje... nie to co portal pdfowy... gsm... :) wiadomo.

  • 0

    23. ~  2007-06-01 23:40:39  host: cmpc026-038.cnet.gawex.pl

    zastanawiam sie tylko dlaczego nie ma jeszce nowego cennika telefonow w sieci era na telepolis, a reszta bez zastrzezen ;] pozdrawiam

  • 0

    24. ~niger  2007-06-03 06:10:38  host: mimas.cplus.com.pl

    Typowe polskie czepialstwo. Macie codziennie porcje ciekawych niusow pisanych przez goscia znajacego sie na temacie, ale musicie puszczac baki o literowkach? Widac ze czxytalenicy sami chetnie wskazuja na niedociagniecia i taki model, w ktorym moga w pewien sposob pomagac im odpowiada. A jak komus sie nie podoba niech nie czyta

  • 0

    25. ~Dzidzia  2007-06-08 20:38:41  host: aaph126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ekhm...puk puk, przepraszam czy to dyskusja o nowym operatorze komórkowym, czy może "Ważność literówki we współczesnym świecie"?.Polacy to potrafia być zawistni, jak ktoś się potknie to od razu jeszcze dopochną, żeby się bardziej poobijać:)A co do tych pakietów, to możecie dokładnie wykaśnić o co biega? Bo ja nie do końca wiem, rozumiem?

  • 0

    26. ~gofi  2007-06-12 12:05:30  host: aaxg214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pakiet 3+2 znaczy,ze mozeszza darmo sciagnac 3 utwory muzyczne i dwa klipy.

Dodaj swoją opinię