Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedialne kioski Siemensa

Multimedialne kioski Siemensa

WitekT 3 Stycznia 2005 13:30

0 0

OS3 multimedia stworzyła dla firmy Siemens prezentację telefonów komórkowych do kiosków multimedialnych dostępnych w dwóch salonach Empik-u w Warszawie.

Symulacja działania menu telefonów oraz prezentacja technologii bezprzewodowego przesyłu danych Bluetooth dają możliwość pokazania produktów z nowej serii Siemens 65 w zakresie ich funkcji i sposobu obsługi.

Prezentacja multimedialna autorstwa OS3 multimedia jest dynamiczna i tego właśnie oczekują klienci, dla których powstała seria telefonów Siemens 65. Informacje przedstawione w prezentacji zostały selektywnie dobrane pod względem ich użyteczności i atrakcyjności. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie kiosków multimedialnych jako nośnika, ponieważ chcemy naszym potencjalnych użytkownikom zaprezentować możliwości telefonów nowej generacji, a nie tylko przedstawić ofertę handlową - mówi Dorota Piekut specjalista ds. marketingu w polskim oddziale Siemensa.
Multimedialna prezentacja składa się z trzech działów. Pierwszy z nich stanowi symulację menu telefonów ukazującą, że nowa generacja telefonów to intuicyjna i szybka w obsłudze nawigacja. Klient, przeglądając menu aparatu, poznaje funkcje telefonów, oraz sposób ich obsługi. Druga część prezentacji poświęcona jest technologii bezprzewodowego przesyłania danych Bluetooth zastosowanej w aparacie S65. Trzeci dział z kolei, zawiera krótkie filmy z imprez sportowych sponsorowanych przez Siemensa. Projekcje zwracają uwagę na charakterystyczne dla modelu M65 cechy: wysoką odporność na zniszczenia, wodę i kurz.

Założeniem przy tworzeniu prezentacji do kiosków multimedialnych było pójście o krok dalej niż tylko informowanie potencjalnych klientów o funkcjach aparatów telefonicznych. Symulacja daje możliwość zapoznania się z telefonem z punktu widzenia użytkownika, a więc ze strukturą menu i zupełnie nową, bardzo intuicyjną nawigacją telefonów - powiedział Marcin Maj z OS3 mutimedia.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet