Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia znosi limity

Multimedia znosi limity

WitekT 30 Marca 2007 12:49

0 0

Od 1. kwietnia Multimedia Polska znosi limity transferu danych we wszystkich opcjach dostępu do szerokopasmowego Internetu.

Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych oraz potencjalnych Internautów i przeprowadzone zostanie w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej.




Multimedia Polska działa w całej Polsce w ponad 1,6 tys. miejscowościach. Z jej usług korzystało pod koniec zeszłego roku łącznie 575 tys. klientów, z czego ponad 146 tys. było użytkownikami co najmniej dwóch usług (spośród telewizji, Internetu i telefonu), a blisko 32,5 tys. to abonenci usługi triple play (wszystkie trzy usługi łącznie).

Pod koniec zeszłego roku z szerokopasmowego dostępu do Internetu korzystało 145 tys. klientów, w tym 128 tys. za pomocą łączy kablowych (modem kablowy), a ponad 17 tys. za pośrednictwem sieci telefonicznych (xDSL).

Źródło tekstu: Multimedia     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~yyy  2007-03-30 13:07:58  host: aawa4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak zwykle na koncu. prezio spi??

  • 0

    2.  2007-03-30 13:13:03

    Na oficjalnej stronie jeszcze nic nie ma.

  • 0

    3. ~Max  2007-03-30 13:23:53  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    Haaaallloooo multimedia nie jestescie na czasie!!!! Teraz nie tylko limity sie znosi, ale tez zwieksza sie predkosci laczy, no chyba, ze macie cienki sprzet. Trzeba bedzie sie zainteresowac UPC. Pozdro

  • 0

    4. ~przemek  2007-03-30 13:38:23  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    ee, to ja mam neta w orange i niby sa limity, ale transferek dochodzi do 800-900kb/s i mam go gdzie chce w laptoku. ;)))

  • 0

    5. ~xippon  2007-03-30 15:41:53  host: 85.219.135.33

    świetna wiadomość, teraz poczekam jeszcze rok czasu aż skończy mi się umowa z mm, by powiększyć pakiet z wolnego 256+ na coś szybszego. Szkoda że nie można powiększyć sobie transferu na nieco wyższy, chocby na 1mb...

  • 0

    6.  2007-03-30 15:45:23

    Na końcu?? Ja nadal mam limit. :(

  • 0

    7.  2007-03-30 18:23:29

    A podobno tylko jeden złodziej w tym kraju miał limity...

  • 0

    8.  2007-03-30 20:25:48

    W końcu no limit!! Powiedzcie mi dlaczego tu: "host: host-89-228-244-111.kalisz.mm.pl" pokazuje "kalisz" jak mieszkam w Świdnicy. O co kaman bo jestem trochę zielony... :) Dzięki za odp.

  • 0

    9. ~eMb  2007-03-31 09:28:39  host: chello089077194022.chello.pl

    Titko: tak sobie MM ustalila nazwy hostow dla danych IP i IP z takowej puli zostalo Ci przydzielone.

  • 0

    10. ~komarzycho  2007-03-31 11:17:18  host: bcz15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieje, że to nie prima aprilisowy żart...

  • 0

    11.  2007-03-31 12:55:23

    eMb: wielkie dzięki za odpowiedź. pozdrawiam ;)

  • 0

    12. ~pawel  2007-04-01 18:04:33  host: host-81-190-58-253.lublin.mm.pl

    A czy to jest sprawdzone info?? Na www Multimedii nie ma żadnych informacji

  • 0

    13. ~~xippon  2007-04-05 00:29:41  host: host-81-190-164-238.gorzow.mm.pl

    ~xippon gadasz cieciu głupoty, nawet cennik mowi ze przejscie z NIZSZEJ przepustowosci na WYZSZA nie ciagnie ze soba zadnych oplat, wiec jest taka opcja

  • 0

    14. ~lukkki  2007-04-05 23:22:25  host: host-89-228-79-156.olsztyn.mm.pl

    Moze oficjalnego info nie ma, ale w cenniku (tabelce) znikly informacje o limitach, a takze nie ma opcji zeby dokupic sobie limit, badz zniesc .. wiec jestesmy bez limitow :P

Dodaj swoją opinię