Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia: wystarczy legitymacja studencka

Multimedia: wystarczy legitymacja studencka

LuiN 24 Września 2009 12:58

0 0

Wkrótce rozpoczyna się rok akademicki. Spółka Multimedia Polska przygotowała specjalną ofertę dla studentów. Wystarczy pokazać legitymację studencką, by za Internet o prędkości 2Mb zapłacić 49 zł, a za 6 Mb - 69 zł.

Student, który zdecyduje się podpisać z Multimedia Polska umowę na usługę internetową, może skorzystać z promocji Internet 2009 - Promocja dla studentów. W ramach oferty internet o przepustowości 2Mb dostępny jest za 49 zł, natomiast 6 Mb za 69 zł.

Multimedia proponują również uzupełnienie usługi o dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi za 9,98 zł miesięcznie.




Promocja trwa do 30. listopada 2009 roku. Oferta stworzona jest również z myślą o tych, którzy po zakończeniu roku akademickiego wracają do rodzinnych miast lub wyjeżdżają na wakacje. Po 30. czerwca 2010 roku umowę można rozwiązać bez żadnych konsekwencji.

Źródło tekstu: Multimedia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2009-09-24 13:28:39

    Jedyna umowa prostudencka to umowa na czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Kiedys mialem "przygode" z właścicielami mieszkania, dobrze ze miałem internet z lokalnej białostockiej kablówki(Elpos -polecam każdemu ) z umową na czas nieokreślony . Aneksy , terminówki to Zuo:]

  • 0

    2. ~  2009-09-24 13:34:54  host: 88-199-19-2.tktelekom.pl

    multimedia to największy burdel jaki znam.. pół roku miałem internet i kablówkę a rachunek przychodził mi tylko za kablówke.. na początku chciałem to wyjaśnić, ale dowiedzieć się czegokolwiek tam to dramat.. w końcu doszedłem do wniosku, że to nie mój problem i leje na to.. po pół roku wyprowadziłem się z mieszkania i modem mam ze sobą :) ot cała multimedia..

  • 0

    3.  2009-09-24 13:57:47

    najlepszym rozwiązaniem była by sieć WiMax obsługiwana przez daną uczelnię, jedna antena na wydziale i możliwe korzystanie w okolicy wydziału - wiadome jest, że najwięcej studentów mieszka w okolicy swojego wydziału, a kto jest dojeżdżający to na pewno korzysta z sieci w domu.

  • 0

    4. ~arE  2009-09-24 14:26:10  host: biaap1.szeptel.net.pl

    Tak i trzy czy więcej akademików + kupa studentów na jednym sektorze wimax.... powodzenia ;)

  • 0

    5.  2009-09-24 14:35:06

    ja na stancji mialem upc 79zl 10mb na nieokreślony

  • 0

    6.  2009-09-24 15:34:01

    Tylko nie MM!

  • 0

    7. ~raptoos  2009-09-24 18:06:05  host: 94.254.252.230

    A jak z dostepnoscia tego czegos?

  • 0

    8. ~bin  2009-09-24 18:39:44  host: host-89-229-151-219.plock.mm.pl

    O co chodzi z tym: "Multimedia proponują również uzupełnienie usługi o dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi za 9,98 zł miesięcznie."? Co to za sieć? Czy chodzi o to że w umowie zabraniają używać urządzeń wifi podłączonych do ich internetu w domu?

  • 0

    9. ~zxc  2009-09-24 19:27:22  host: public27910.xdsl.centertel.pl

    pewnie tak. dadza ci router cos w stylu liveboxa tp. zdziercy

  • 0

    10. ~tomi  2009-09-24 19:57:09  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Antena kierunkowa plus darmowy hot spot i mam gdzies umow :)

  • 0

    11. ~jedlin  2009-09-25 02:15:24  host: host-89-230-52-235.konin.mm.pl

    A ja mam MM i nie narzekam. Mam swój modem wifi i internet 6 Mb za 59 zł (umowa na 12 miesięcy). Dodam, że nie posiadam żadnych innych usług w tej sieci chociaż oferty telefonu i tv cyfrowej też mają niezłe.

  • 0

    12. ~szary  2009-09-25 15:55:38  host: dpf85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziwia mnie wszelkie tego typu inicjatywy na tydzien przed wprowadzeniem przez TP nowej neostrady (do 20 mbit). Przeciez pojawia sie nowe cenniki. Tzn. w sumie dobrze, dzieki temu neostrada bedzie miala atrakcyjniejsza cene, a to dobrze rokuje dla wielkiej ilosci uzytkownikow.

Dodaj swoją opinię