Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia wyprzedziła TP

Multimedia wyprzedziła TP

WitekT 26 Czerwca 2006 12:25

0 0

Multimedia Polska uprzedziła Telekomunikację Polską w telewizji przez łącza telefoniczne. Z kolejnymi usługami nie zamierza już tak się spieszyć.

Multimedia Polska — trzecia co do wielkości sieć telewizji kablowej w Polsce — jeszcze przed TP uruchomiła usługi telewizyjne po łączach telefonicznych. Poza własną siecią telewizji kablowej (450 tys. klientów) operator ma 120 tys. abonentów zwykłych telefonów. Z usługi korzysta na razie kilkaset abonentów. W ciągu roku ich liczba sięgnie 5 tys, a w zasięgu usług jest 50-60 tys. użytkowników linii telefonicznych.
W przyszłym roku wystartują usługi wideo na żądanie dla użytkowników obu sieci: kablowej i telefonicznej. Z nową ofertą nie wyrywają się inni operatorzy – dopiero pod koniec roku z podobnymi projektami ma wystartować Netia i Dialog.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~muddy  2006-06-26 12:39:45  host: gaja.tpnet.pl

    No proszę. Okazało się, że można zrobić kawał dobrej roboty łącząc operatora kablówek i operatora telefonii stacjonarnej (TeleNet). W niektórych miastach oferują Triple Play poprzez łącza kablówek: telewizja kablowa + internet + VoIP. W tych, gdzie mają sieć stacjonarną - do tej pory był tylko telefon i ADSL. A teraz TVoDSL. Mogą więc oferować taką samą ofertę (z punktu widzenia marketingowego) korzystając z różnych technologii. Podoba mi się :-)

  • 0

    2.  2006-06-26 13:07:48

    Od lipca tepsa ma przedstawić nową ofertę neostrady, także dla starych klientów...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet