Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia wchodzi w WiMAX

Multimedia wchodzi w WiMAX

WitekT 14 Czerwca 2007 11:05

0 0

Multimedia wprowadza technologię WiMAX, dzięki której użytkownicy zyskają bezprzewodowe usługi głosowe i bezprzewodowy dostęp do szerokopasmowego Internetu. Dostawcą sprzętu będzie firma Airspan Networks.

Wartość umowy opiewa na 8 mln zł, zaś wydatki inwestycyjne Multimedia Polska związane z wprowadzeniem technologii WiMAX wyniosą około 12 mln zł. Inwestycje będą realizowane w latach 2007 i 2008.
Multimedia planują modernizację systemów radiowych w 16 lokalizacjach. Nowe urządzenia pracować będą w częstotliwościach 3,5 i 5,9 GHz, a nie jak dotąd 2,4 GHz. Wszyscy abonenci korzystający do tej pory ze "starego" systemu radiowego będę mieć teraz do dyspozycji dużo nowocześniejsze rozwiązanie o wysokiej jakości.

Multimedia zaoferuje rozwiązania bazujące na WiMAX (czyli usługi głosowe i internetowe) także na zupełnie nowych obszarach środkowej i wschodniej Polski.

Źródło tekstu: Multimedia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lukaszkkk  2007-06-16 16:21:13  host: 212.160.172.70

    Mozna gdzies dostac mapke zasiegu ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet