Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia przyspiesza Internet

Multimedia przyspiesza Internet

Q! 5 Lipca 2012 15:32

0 0

Multimedia Polska udostępniła usługę MultiPower, dzięki której klienci wybranych pakietów internetowych będą mogli zwiększyć prędkość dostępu do Sieci.

Usługa MultiPower skierowana jest do użytkowników korzystających z dostępu o prędkości 1 Mb/s, 2 Mb/s oraz 6 Mb/s. Dzięki niej będą oni mogli zwiększyć prędkość pobierania danych następująco:
z 1 do 6 Mb/s za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie,
z 2 do 6 Mb/s za dodatkową opłatą w wysokości 8 zł miesięcznie,
z 6 do 12 Mb/s za dodatkową opłatą w wysokości 7 zł miesięcznie.




Usługa MultiPower ma być sukcesywnie wdrażana we wszystkich miastach, w których działa Multimedia. Docelowo dostępna ona będzie dla około 85% abonentów usługi internetowej, których obecnie jest ponad 415 tys.

Źródło tekstu: Multimedia Polska     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1.  2012-07-05 15:43:49

    A z 1 do 12 Mb/s za dodatkową opłatą w wysokości 17 zł miesięcznie :D

  • 2

    2. ~olohh  2012-07-05 15:44:49  host: 92.40.254.187.threembb.co.uk

    Ja mam 1Mb/s czyli dla mnie ok bez innej alternatywu

  • 1

    3.  2012-07-05 16:27:14

    A UPC tez dal nowa promocje na net, tylko tak naprawde jest iluzorycznie oplacalna, bo trzeba ponoc placic pelna kwote za WiFi (16 zl miesiecznie!).

  • 0

    4.  2012-07-05 16:31:36

    @3 a trzeba ich router brac? ;) znajomi wzieli tylko dlatego, ze byl za 1zl miesiecznie, a nie chcieli miec malego centrum dowodzenia w pokoju ;) tak by zostalwili stary modem motolorii i podlaczyli swoj router ;)

  • 0

    5. ~  2012-07-05 17:25:07  host: ip-37-209-143-183.free.aero2.net.pl

    Tu chodzi wyłącznie o wyciągnięcie pieniędzy. Multimedia to nie sdi dzielone na 30 komputerów.

  • 0

    6. ~  2012-07-05 17:39:16  host: host-89-231-213-159.dynamic.mm.pl

    :) ciekawe czy u mnie sie da :))

  • 0

    7.  2012-07-05 17:57:20

    Dobre i to. Jak się nie ma praktycznie żadnej dobrej alternatywy. 6 Mb/s powinno styknąc.

  • 0

    8. ~MADD  2012-07-05 19:41:49  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    Dzwonili do mnie z tą propozycją dokładnie 4 miesiące temu!!! Więc chyba jestem jakimś klientem premium:))) Albo info z deka nieaktualne?? Po jakiego mieć więcej jak 6mega to ja nie wiem! No chyba że gratis. Przy 6M filmy online w HD nie przycina więc nie ma różnicy. Multimedia w godzinach od nocy do 13 daje wszystko raz dwa (oficjalnie)ale tak naprawdę mam wtedy 20M prędkość i nie czuje różnicy od standardowej prędkości 6M, Mierzone na stronie Komputer Świata.

  • 0

    9. ~123  2012-07-05 20:23:50  host: ip-37-209-133-239.free.aero2.net.pl

    Dziadostwo - standardowo 6Mb kosztuje 59zl, a 12Mb 66zl więc zwiekszenie kosztuje tyle samo co standard. Więc bez łaski ! Oferta internetu jest baeznadziejna i innych operatorów za 50zł ma się 20-30Mb !

  • 0

    10. ~  2012-07-05 22:10:38  host: z07-13.opera-mini.net

    9@co tak sie bulwersujesz. W Multimedi tez tanio mozna miec jak np. 12/20 Mb za 30 zl. Jak jest promocja to sie umowy podpisuje.

  • 0

    11. ~ms  2012-07-05 23:30:08  host: 90-156-93-101.internetia.net.pl

    OT, ale ileż razy można zwracać na to redakcji Telepolis uwagę: "Multimedia przyspieszaJĄ Internet". Multimedia jak juwenalia.

  • 0

    12. ~tartar  2012-07-06 00:22:58  host: etu141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to sprzedali te multimedia czy nie?

  • 0

    13. ~kot  2012-07-06 06:39:00  host: cml92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam u nich internet 6 mb/s i co z tego skoro łącze jest potwornie niestabilnie i prędkość skacze ale generalnie ostatnio oscyluje u mnie w okolicach 1,5 mb/s. Do tego ciągłe awarie i to takie np. trwające 2 dni. Poza tym zwiększenie prędkości u nich to konieczność wzięcia badziewnego internetu mobilnego o czym dowiadujesz się dopiero zamawiając usługę. Ogólnie to trzymajcie się raczej z daleka :/

  • 0

    14. ~  2012-07-06 06:50:44  host: z34-09.opera-mini.net

    nie moge nazekac na multimedię. Ceny pszystepne a stabilnosc łoncza tez jest dobra. Chociaz ja korzystam z 1Mb/s ale wiencej mi nie trza.

  • 0

    15. ~  2012-07-06 17:09:23  host: 87-205-232-114.adsl.inetia.pl

    MM... Co za badziew.

  • 0

    16. ~bolek  2012-10-05 19:13:51  host: 84-10-94-68.dynamic.chello.pl

    ja jestem w zasięgu mm

Dodaj swoją opinię