Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia przejęły spółkę Teletronik

Multimedia przejęły spółkę Teletronik

sirmark 2 Stycznia 2014 20:12

2 1

Multimedia Polska przejęła spółkę Teletronik z Redy, operatora dostarczającego internet, telefon oraz telewizję cyfrową.

Multimedia nie podały wartości umowy, ale poinformowały, że wartość nie odbiega od standardu tego typu transakcji zawieranych przez spółkę. Przejmowana spółka ma w swoim zasięgu ponad 12 tys. gospodarstw domowych. Na koniec 2013 r. Teletronik sprzedał ponad 13 tys. usług (RGU).




Dzięki przejęciu spółki Teletronik, Multimedia poszerza swój zasięg m.in. o Kartuzy, Skarszewy, Jastarnię, Sierakowice, Czarną Wodę i Łebę, gdzie abonenci zyskają dostęp do nowych usług, jak choćby VoD - wideo na żądanie. Nowy właściciel zachowa dotychczasowe ceny i ofertę, w tym m.in. bardzo popularną telewizję lokalną.

Źródło tekstu: Multimedia Polska, wł     

Dodaj do:

Tagi: multimedia polska | teletronik

w sumie: 18
  • -1

    1. ~T.  2014-01-02 21:26:21  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    W wakacje udzielałem Teletronikom wywiadu, dobrze więc, że telewizja zostaje :)

  • -1

    2. ~tkubon  2014-01-02 21:58:40  host: 185.11.109.92

    Dziadownia z Multimedii zagości teraz u klientów TVTeletronik. Współczuję

  • 1

    3.  2014-01-02 23:22:38

    @2 nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tym dziadowaniem. Mam ich usługi od 4 lat, miałem 2mb/256kb było tyle, mam 30mb/2mb jest tyle zawsze, pingi 12-14ms. Nie ma czegoś takiego jak przerwy w sieci. Za 30mb płacę 50zł w umowie na 12 miesięcy. Przysyłają techników, którzy mierzą siłę sygnału, nie jak tpsa gdzie wpada kurier z paczuszką i umową do podpisania. Czego ty byś jeszcze chciał za te 50zł?

  • 0

    4. ~piotr  2014-01-02 23:30:17  host: 78.10.172.57

    oby było lepiej niż dotąd. kiedy miałem od niestety już byłego teletronika tv kablową to co rusz nie było któregoś z programów natomiast od kiedy mam internet nie narzekam. powinni nawet naemaila wysyłać informacje o konserwacji sieci.

  • -2

    5. ~rrr  2014-01-03 00:33:55  host: host-89-230-176-113.gdynia-laczpol.mm.pl

    łączymy się w bólu z nowymi (chcąc nie chcąc) klientami firmy Multimedia

  • 0

    6. ~tkubon  2014-01-03 01:40:34  host: 185.11.109.92

    @3: Jak zostaniesz klientem Multimedii to zobaczysz o co chodzi z "dziadostwem". Nikomu nie polecam - po prostu Netia BIS

  • 0

    7. ~xxx  2014-01-03 02:08:08  host: host-81-190-240-216.malbork.mm.pl

    korzystam z mm i nie narzekam. 6mb i tak w 99% jest. natomiast wkurzyli mnie ostatnio bo chcialem przedluzyc umowe i proponuja mi gorsze warunki niz nowemu klientowi. bardziej mi sie oplaca teraz zrobic wypowiedzenie i na nowo zalozyc neta. smiech na sali :/

  • 0

    8. ~  2014-01-03 02:22:39  host: host-81-190-225-107.wroclaw.mm.pl

    @6 Jestem ich klientem od sierpnia 2011. Internet 20mbit, od roku 60. Był problem z gubieniem sygnału to przyszedł technik, pomierzył, wysłał zlecenie wymiany kabla w moim pionie, wymienili, ponownie wyregulował sygnał i zero problemów. SNR dl 40db, moc up 45db, modem cisco epc3008, opcja 60mb śmiga wybornie.

  • 0

    9. ~  2014-01-03 04:27:35  host: n13-06-06.opera-mini.net

    @7,bo teraz jest moda na przeciąganie się klientami. U mnie ostatnio znalazłem w skrzynce jakiś wydrukowany na kolorowej drukarce świstek, mówiący mi żebym wziął rachunki i umowę dotychczasowego operatora i szedł do przedstawicieli multimedia negocjować niepowtarzalną i tanią umowę...

  • 0

    10. ~  2014-01-03 04:33:19  host: n13-06-06.opera-mini.net

    @6, twój jednostkowy przypadek o niczym nie świadczy. Ja natomiast widzę 3 z 8 komentarzy które są przychylne. Ja jestem czwarty, bo gdy miałem Multimedia to nie miałem na co narzekać. 2 mb/s w dzień, 20 mb/s w nocy (nie wiem jak inni ale ja wtedy ściągałem) + ok. 50 kanałów tv za 60 zł. Gdyby nie życie nie stało się ostatnio niepewne i mobilne to dalej korzystał bym z Multimedia. W necie mobilnym najbardziej brak mi pingów z kablówki które zdecydowały o tym że z niezłego gracza stałem się graczem słabo - przeciętnym.

  • 0

    11. ~  2014-01-03 05:26:57  host: n09-03-07.opera-mini.net

    Moje zarzuty dla nich to brak modulow CI w tv cyfrowej. Tylko przymus korzystania z niepraktycznego wielkiego odbiornika oraz sztuczki z podnoszeniem cen oraz trzymiesieczny okres na wypowiedzenie umowy na telewizje.

  • 0

    12.  2014-01-03 08:43:46

    @7 Nie ma problemu. Zgłaszasz jedynie chęć rezygnacji i tyle, trochę ponad miesiąc przed końcem bieżącej umowy. Czekasz kilka dni, dzwoni Pani z działu utrzymania klienta i proponuje Ci lepsze warunki jak te dla nowych klientów. Ja zrobiłem taki manewr i dla tego mam to co napisałem w @3.

  • 0

    13.  2014-01-03 08:45:14

    @11 Fakt, bierze się to ze sposobu kodowania sygnału, ponoć maja to zmienić. Osobiście mnie to nie dotyczy bo TV nie oglądam, ale rozumiem problem i potwierdzam.

  • 0

    14.  2014-01-03 08:50:02