Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia przejęły podkarpacką kablówkę

Multimedia przejęły podkarpacką kablówkę

WitekT 7 Listopada 2012 10:36

0 0

Spółka Multimedia Polska podpisała umowę kupna rzeszowskiej kablówki Transmitel, działającego na terenie Rzeszowa, Sanoka, Kolbuszowej, Kańczugi i Gorzyc. Przejmowana spółka ma w swoim zasięgu 10,5 tys. gospodarstw domowych), którym dostarcza około 5,5 tys. usług.

Multimedia nie podały wartości umowy, ale poinformowały, że wartość nie odbiega od standardu tego typu transakcji zawieranych przez spółkę. Multimedia podały jednocześnie, że do końca listopada 2012 roku będzie trwało due diligence przejmowanej spółki, po którym zostanie ustalona ostateczna cena zakupu.




Przejmowana sieć sąsiaduje z naszą, co m.in. pozwoli na jej szybką i sprawną integrację - powiedział cytowany w komunikacie Andrzej Rogowski, prezes Multimedia Polska

Źródło tekstu: Multimedia, PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~kris  2012-11-07 11:03:04  host: um2.brzozow.pl

    czyli po wykupieniu Stream Communications niejako stają się monopolistą na większości terenu Podkarpacia. Niestety wiekszość przejmowanych klientów wciąż może liczyc tylko na sygnał analogowy. Jeżeli tego szybko nie zmienią poucieka im reszta klientów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na satelitę lub cyfrową naziemną.

  • 0

    2. ~Abonent MULTIMEDIA s.a.  2012-11-08 09:36:56  host: 87-204-27-4.ip.netia.com.pl

    Jestem abonentem MULTIMEDIA POLSKA S.A. i już współczuję mieszkańcom Podkarpacia. Multimedia to jedna wielka tragedia. Od magików od montażu począwszy, przez jakość sygnału WARSZAWA)skończywszy miernych na możliwościach dekodera - w porównaniu do konkurencji są to lata świetlne.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet