Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia Polska z nową ofertą internetową

Multimedia Polska z nową ofertą internetową

msnet 15 Września 2017 09:27

2 2

multimedia oferta internetowa

W nowej ofercie łącze o szybkości 60 Mb/s można mieć za 6 zł miesięcznie przez całe 24 miesiące. Oczywiście jest haczyk.

Multimedia Polska ma nową ofertę internetową, w której dostępne są dwie prędkości łącza - 60 Mb/s i 120 Mb/s. Pierwsza z nich kosztuje 6 zł/miesiąc, a druga 12 zł/miesiąc. Stawki te obowiązują przez pierwsze 6 miesięcy nowych umów zawartych na 24 miesiące. Potem zapłacimy odpowiednio 49 zł i 59 zł.




Jednak jeśli do oferty internetowej dobierzemy też telewizję, to obniżona opłata za Internet będzie dotyczyła całego okresu obowiązywania umowy, czyli 24 miesięcy. Można na przykład wybrać pakiet SuperBox (116 kanałów gwarantowanych, w tym 49 w HD) za 0 zł przez 3 miesiące, a potem 69 zł lub MaxBox (134 kanały, w tym 58 w HD) za 0 zł przez 3 miesiące i 79 zł przez kolejne.

Zobacz: Regulamin Promocji "Digital TV w MMP_24 m-ce"
Zobacz: Regulamin Promocji "Internet 60Mb+ z MegaBSM w Paczce 24 EF"
Zobacz: Regulamin Promocji "Internet 120Mb+ z MegaBSM w Paczce 24 EFS"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: internet | multimedia polska

w sumie: 20
  • 0

    1. ~Marek15  2017-09-15 09:33:58  host: apn-31-0-65-37.dynamic.gprs.plus.pl

    A mi wystarczy predkosc 20mb/s ale chcialbym taniej np za 20 zl mies no ale taki klient im sie nie oplaca bo oni chca min 49 zl z klienta

  • 0

    2.  2017-09-15 09:34:32

    Chyba nie jest źle.
    Na moim obszarze oferta nieosiągalna cenowo. Sam płacę za 15 Mb/s coś ok 70 zł/miesiąc. I tylko za sam internet

  • 1

    3.  2017-09-15 10:10:24

    W MM w umowach negocjowanych na 12 miesięcy idzie dostać 60mb/s za 29zł, a 120mb/s za 40zł.

  • 0

    4. ~  2017-09-15 10:36:42  host: host-81-190-210-150.dynamic.mm.pl

    @3
    Można też lepiej.
    120mbit 3 miesiące po 1 zł i 9 miesięcy za 35 zł.

  • 0

    5. ~Chojnowianin  2017-09-15 11:54:05  host: public-gprs383570.centertel.pl

    A w Chojnowie woj Dolnośląskie Multimedia w ofercie ma max 6Mb/s :D

  • 0

    6.  2017-09-15 13:32:23

    #3, #4. Gdzie takie umowy można wynegocjować? Na infolinii czy u jakiegoś agenta?

  • 0

    7.  2017-09-15 13:40:17

    Kiedyś w vectrze była promocja 100 Mb/s i 2 dekodery za 60 zł. Ja w 2013 r w Upc kupowałem 60 Mb/s i dekoder za 75 zł. Także średnia ta oferta, może zła nie jest ale bez przesady.

  • 0

    8. ~  2017-09-15 13:42:12  host: user-94-254-228-136.play-internet.pl

    W Gdańsku oferta MM LAN 100 Mb to 20 zł/m-c.

  • 0

    9.  2017-09-15 13:42:23

    Procedura jest prosta. Jak kończy Ci się umowa, składasz rezygnację. W rezygnacji piszesz uzasadnienie, że cena za wysoka. Jak do Ciebie dzwonią to już z działu odzyskania klienta, tam mają inne oferty. Mówisz mogę dać tyle i tyle, jak nie to idę do konkurencji. Te kwoty które podałem wcześniej są spokojnie do osiągnięcia, bez żadnych specjalnych negocjacji.

  • 0

    10. ~  2017-09-15 13:48:58  host: host-81-190-210-150.dynamic.mm.pl

    @6
    Utrzymanie klienta 244244335/244244333.

  • 0

    11. ~  2017-09-15 13:50:12  host: user-94-254-228-136.play-internet.pl

    Warto tylko dodać obsługę posprzedażową, która jest gorsza niż fatalna. Jeden z ciekawych kwiatków, który można usłyszeć od konsultanta na infolinii rozmawiając w sprawie niedziałającego internetu i chcąc zgłosić reklamację: "To ja decyduję, czy przyjmę od Pana reklamację". Powiem więcej, ostatnio reklamacji w ogóle nie przyjęli, choć wyraźnie podczas rozmowy padło z mojej strony słowo "reklamacja". Oczywiście różowe z nimi nagrałem, się co z tego. Tam panuje mentalność "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi?". Więc jest tanio, ale i dziadowsko.

  • 0

    12. ~Lol...  2017-09-15 13:50:54  host: public-gprs686028.centertel.pl

    Sosnowiec 49 zł 300-500 Mb/s zależy od pory dnia ale gwarantowane i stabilne 300 jest.

  • 0

    13.  2017-09-15 14:06:23

    @11 - konsultantowi, który w rozmowie z klientem używa słów "To ja decyduję, czy przyjmę od Pana reklamację" należałoby uzmysłowić, że prawem klienta jest złożenie reklamacji, a OBOWIĄZKIEM konsultanta jest jej przyjęcie i podanie dalej. Inna sprawa, że to powinno zostać zgłoszone do jego przełożonych, a ów człowiek zwolniony w trybie natychmiastowym.

  • 0

    14. ~Seth  2017-09-15 14:06:59  host: host-89-229-81-45.dynamic.mm.pl

    Niech zgadnę: autor wiadomości uczęszczał do gimnazjum i akurat uciekł z lekcji traktującej o odmianie przez przypadki, trafiłem?

  • 0

    15. ~Tomek  2017-09-15 14:51:53  host: 178235016132.gliwice.vectranet.pl

    80 za wszystko to po 40za internet i 40tv normalka ciekawe co w tych 116kanalach pewnie podstawa

  • 0

    16. ~Mrok  2017-09-15 14:51:56  host: host-176-221-120-161.dynamic.mm.pl

    Hmmm... osobiście mam z tej firmy internet od 2 lat i z własnych doświadczeń z ową firmą powiem krótko i na temat: jeśli internet od Multimedia miałby być oplacalny dla klientów musiałby być za darmo.

  • 0

    17.  2017-09-15 15:01:15

    @9 ale te wymagania musisz mieć realne, np. ja zawsze sprawdzam co ma konkurencja i wtedy rozmawiam ze swoimi. Jak powiesz, że za multiroom i 100 Mb/s będziesz płacił 10 zł i ani grosza więcej to cię dział utrzymania klienta wyśmieje. U mnie dali 2 dekodery i 120 mega za 65 zl, zapytałem czy mógłbym dostać jeszcze tv mobilną to abonament zszedł do 60 zl, a tv mobilna jako dodatek za 5 zl i wyszło na to samo :)

  • 0

    18. ~Karol  2017-09-15 16:24:14  host: ip-92-60-131-172.static.pakietplus.pl

    Tel do przedstawiciela 661297770

  • 0

    19. ~xxx  2017-09-15 17:49:44  host: host-81-190-243-108.dynamic.mm.pl

    W kwietniu jakoś po złożeniu wypowiedzenia bez większej spiny dało się osiągnąć za 60zl super box 60Mb/s canal + warunki przez całą umowe. Umowa roczna. Jak dla mnie bardzo dobre warunki. "Zwykly" bok za ten pakiet bez canal + chcieli 80 zł.
    Zastanawia mnie ile na takich warunkach jakie mam MM zarabia na kliencie.

  • 0

    20. ~  2017-09-15 19:09:13  host: user-94-254-182-58.play-internet.pl

    @19. Nie ma znaczenia czy dadzą ci 1 mega czy 1 giga zawsze będzie ich to kosztowało tyle samo. Ja mam lte stumegowe za 10zł miesięcznie, play dostaje ode mnie niecałe 50zł co trzy miesiące i jeszcze z tego odpala pośrednikom. przypuszczam że zarobek operatora to jest wszystko powyżej złotówki.

Dodaj swoją opinię