Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia Polska od teraz również w Kraśniku

Multimedia Polska od teraz również w Kraśniku

LuiN 27 Lipca 2016 18:43

1 0

Grupa Multimedia Polska, ogólnopolski operator telekomunikacyjny z blisko 1 mln klientów, rozpoczęła świadczenie usług w Kraśniku. Do końca wakacji światłowody operatora obejmą niemal całe miasto.

Mieszkańcy Kraśnika mogą już skorzystać z pełnej oferty telekomunikacyjnej operatora: telewizji cyfrowej z dodatkowymi pakietami tematycznymi w jakości HD, a także pakietami Premium: HBO i Canal+, Internetu stacjonarnego o prędkości do 500 Mb/s oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, energię elektryczną oraz gaz ziemny.




Na powitanie mieszkańcom Kraśnika wręczono kolorowe gerbery. Wkrótce spółka uruchomi również Punkt Sprzedaży w tym mieście zlokalizowany przy ulicy Sikorskiego.

Gwarantujemy pełen zakres usług szerokopasmowych najwyższej jakości, bowiem dostarczamy je bezpośrednio do mieszkań abonentów za pomocą kabli światłowodowych. Światłowody zapewniają niezawodność działania usług oraz super szybki Internet. To właśnie dzięki światłowodom jako pierwszy ogólnopolski operator telekomunikacyjny wprowadziliśmy do naszej oferty pakiet internetu 500 Mb/s, dostępny oczywiście w Kraśniku - mówi Józef Włodarczyk, dyrektor departamentu realizacji inwestycji w Multimedia Polska

Źródło tekstu: Multimedia Polska     

Dodaj do:

Tagi: multimedia polska

w sumie: 12
  • 0

    1.  2016-07-27 18:51:27

    Ten ich internet HFC jest bardzo niestabilny, może światło będzie lepsze.

  • 0

    2.  2016-07-27 18:53:47

    @njuken - korzystam z Multimedii po HFC od dobrych 7-8 lat, w dwóch różnych lokalizacjach i nie mam problemów. Prędkość taka jak w umowie, awaryjność minimalna. Cena też przyzwoita.

  • 0

    3.  2016-07-27 19:08:08

    Korzystam dopiero z miesiąc w okolicach Bielska - Bł . Częste zrywanie połączenia, wczoraj awaria nawet była. Jedynie co dobre w tej MM do stała prędkość, nigdy nie spada poniżej 60 Mb/s

  • 0

    4.  2016-07-27 20:07:27

    spoko, co prawda nie z Kraśnika a Zamościa... mieszkam dokładnie na przeciwko ich głównej siedziby w tym mieście i wiecie co - brak możliwości technicznych... a mi brak słów, odległość może 100m ;)

  • 0

    5.  2016-07-27 20:17:09

    @4, marson - to dzisiaj byłem koło Ciebie, by złożyć rezygnację ;-). Niestety po przeprowadzce za Multimedia płacę, ale ich usług nie mam. Złego słowa nie mogę powiedzieć o jakości usług (gdy te są), natomiast obsługa w salonie to udręka. Panie są miłe, ale na 4 okienka czynne są 2, czeka się więc w nieskończoność.

  • 0

    6. ~municipal  2016-07-27 23:52:42  host: 095160040145.rzeszow.vectranet.pl

    Gaz i prąd też światłowodem dostarczą?

  • 0

    7. ~Macieq  2016-07-28 08:20:32  host: apn-37-7-119-76.dynamic.gprs.plus.pl

    To i ja się wypowiem.
    Miałem już w życiu łącze od TP, od Chello, od UPC, od 4 różnych dostawców osiedlowych, od Play, od Multimedii i teraz od Plusa.
    Nigdzie nie było tak źle jak w Multimedii - mimo iż miszkałem na przeciwko siedziby.
    Tak tragicznie działającego internetu to nie ma chyba żaden dostawca. Jak chciałem sobie obejżeć coś na streamingu Polsatu lub TVNu to na łączu kablowym Multimedii nie dało rady - przełączałem się wtedy na internet udostępniany z telefonu w Play (a każdy wie, jak zapchany jest Play w dużych miastach - a tutaj jeszcze odbierałem z 10 piętra) i było niebo (dosłownie) a ziemia w porównaniu do MM - poprostu włączam i oglądam - bez tysiąca zamuleń i przerw w streamie.

    i potwierdzam też problemy z obsługą w salonie - również nie spotkałem się z niemiłym zespołem czy złym podejściem. Poprostu jak chciałem oddać sprzęt po zakończonej umowie to robiłem to na 4 podejścia, za każdym razem wychodząc nieobsłużony po 3 godzinach czekania - takie tam mają kolejki.

    Polecam omijać szerokim łukiem tego operatora :)

    nie mówiąc już o tym, że drogo!!

  • 0

    8.  2016-07-28 10:34:09

    Teraz te burze i zalania. Kilka dni przed awarią net działał fatalnie. Obecnie jest dobrze i żeby tak już zostało.

  • 0

    9. ~Kraśnik citizen beta  2016-07-28 17:18:17  host: 185.100.87.120

    Co to w ogóle znaczy, że Multimedia Polska od teraz również w Kraśniku?
    Wolałbym informację, jaki procent mieszkańców Kraśnika ma teoretyczny dostęp do usług tego operatora.
    Bo - zupełnie teoretyczne - jeśli jeden mieszkaniec Kraśnika ma dostęp, to możemy powiedzieć, że Multimedia Polska od teraz również w Kraśniku !

  • 0

    10. ~Jack  2016-08-26 13:41:24  host: n08-03-02.opera-mini.net

    niedawno mnie podłączyli. Dam znac jak działa.

  • 0

    11. ~nowy abonament  2016-10-08 19:57:25  host: host-176-221-122-128.dynamic.mm.pl

    jestem nowym użytkownikiem w Kraśniku. Internet mam w umowie 120MB+, ale tylko w umowie. Działanie jest kiepskie. Jeśli ktoś jest abonentem innego dostawcy niech się zastanowi czy brać MP. najlepiej zrobić rozeznanie u znajomych którzy wzięli MP aby potem nie żałować.

  • 0

    12. ~  2016-10-08 19:59:28  host: dcp214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11, ide o zakład, że nie masz w umowie 120 MB i nawet nie wiesz, co właściwie podpisałeś.

Dodaj swoją opinię