Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia idzie na giełdę

Multimedia idzie na giełdę

WitekT 23 Sierpnia 2006 11:13

0 0

Multimedia zdecydowała, że poszuka kapitału na giełdzie. Liczy, że zdobędzie dzięki temu więcej niż oferowali jej inwestorzy. Debiut należącego do funduszy inwestycyjnych i inwestorów prywatnych, trzeciego co do wielkości operatora telewizji kablowej, ma nastąpić do końca roku.

Spółka będzie pierwszą z tej branży, której akcje znajdą się na giełdzie. Pierwsze półrocze operator zakończył ze 186 mln zł przychodów. Ma 457 tys. abonentów telewizji, 117 tys. internetu i 127 tys. telefonii. 24 tys. klientów korzysta z usługi triple play. Więcej abonentów mają Vectra (620 tys.) i UPC (1 mln).
Wysokości emisji nie podano. Pieniądze spółka wyda na rozwój usług triple play i telewizji cyfrowej. Według informacji Gazety Prawnej, wycena Multimedii zamyka się w kwocie 1,6 mld zł.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet