Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia i TeleNet chcą się połączyć

Multimedia i TeleNet chcą się połączyć

WitekT 4 Lutego 2005 09:47

0 0

Multimedia Polska, jeden z największych operatorów telewizji kablowej i dostawców usług internetowych, chcą połączyć się TeleNet Polska, operatorem telekomunikacyjnym.Po fuzji, planowanej na przełom czerwca i lipca, firma przewiduje debiut giełdowy pod koniec roku. Oba podmioty współpracują ze sobą. W Polsce północno-zachodniej oferują wspólnie usługi - dostęp do telewizji kablowej, Internetu i usług telekomunikacyjnych. Z tzw. potrójnej usługi (ang. triple play) korzysta ok. 5 tys. abonentów.

Od 2004 r. TeleNet i Multimedia mają wspólny zarząd. Łączne przychody obu firm w 2004 r. wyniosły ok. 300 mln zł (rok wcześniej 282 mln zł). W tym roku mają się zwiększyć do 350 mln zł. Wskaźnik EBITDA (zysk operacyjny powiększony o amortyzację) wynosił 40% i ma się utrzymać w tej wysokości w tym roku.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-174-129-188-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet