Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia i TeleNet chcą się połączyć

Multimedia i TeleNet chcą się połączyć

WitekT 4 Lutego 2005 09:47

0 0

Multimedia Polska, jeden z największych operatorów telewizji kablowej i dostawców usług internetowych, chcą połączyć się TeleNet Polska, operatorem telekomunikacyjnym.

Po fuzji, planowanej na przełom czerwca i lipca, firma przewiduje debiut giełdowy pod koniec roku. Oba podmioty współpracują ze sobą. W Polsce północno-zachodniej oferują wspólnie usługi - dostęp do telewizji kablowej, Internetu i usług telekomunikacyjnych. Z tzw. potrójnej usługi (ang. triple play) korzysta ok. 5 tys. abonentów.
Od 2004 r. TeleNet i Multimedia mają wspólny zarząd. Łączne przychody obu firm w 2004 r. wyniosły ok. 300 mln zł (rok wcześniej 282 mln zł). W tym roku mają się zwiększyć do 350 mln zł. Wskaźnik EBITDA (zysk operacyjny powiększony o amortyzację) wynosił 40% i ma się utrzymać w tej wysokości w tym roku.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-7-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet