Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Multimedia chciałyby połączyć się z TP

Multimedia chciałyby połączyć się z TP

WitekT 19 Sierpnia 2007 12:59

0 0

Połączenie Multimedia Polska z Telekomunikacją Polską miałoby sens i jest możliwe, ale na razie nie ma takich rozmów - powiedział Andrzej Rogowski, prezes Multimedia Polska w wywiadzie dla Parkietu.

Na konsolidację zawsze jest dobry czas. Nie do nas należy tu jednak inicjatywa. Pierwszy krok musiałaby zrobić druga strona, a my wówczas moglibyśmy się do tego odnieść. Czy połączenie TP i Multimediów jest możliwe? Jest możliwe. Czy to ma sens, ma sens. Co dalej? Na tym etapie nic, bo takich rozmów nie ma - powiedział Rogowski.




Rogowski powiedział także, że zdobycie jednej trzeciej rynku do 2010 roku jest możliwe. W tym roku Multimedia Polska chce zaoferować swoje usługi pakietowe abonentom będącym w zasięgu sieci dostępowej TP dzięki decyzji o LLU.

Na koniec II kwartału Multimedia miały 533 tys. klientów usług telewizji kablowej, 175 tys. korzystających z Internetu oraz 166 tys. linii telefonicznych.

Źródło tekstu: Parkiet, PAP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-08-19 13:03:40

    Witek: " ale na nie ma takich rozmów" -chyba zabrakło jakiegoś słowa ;)

  • 0

    2. ~  2007-08-19 13:08:23  host: cqk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zdiwila mnie mulltimedia. Ale napewno TP nie bedzie chcialo sie polaczyc no bo po co?? CHyba ze przejmie multimedie bo dzielic stolkami sie nie beda

  • 0

    3. ~pawel  2007-08-19 13:19:17  host: w3cache.tpnet.pl

    oj kolega nie rozumie, tp mogło by zacząc zarabiać na Videostradze. Zauważ żę Witucki bardzo mocna naciska na rozwój akurat tego...

  • 0

    4. ~  2007-08-19 14:39:00  host: bsb222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telepolis bardzo szybkie jest z tym newsem, nie ma co. Ehh serwis schodzi na psy.

  • 0

    5. ~  2007-08-19 14:47:17  host: cqk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak ale ~pawel zauwaz ze polaczenie a wspolpraca to co innego:) Nie przejdzie to

  • 0

    6.  2007-08-19 15:32:58

    4: a który serwis telekomunikacyjny napisał o tym szybciej? Nie oceniaj nas tak ostentacyjnie, my jesteśmy tylko ludźmi, też mamy prawo do urlopu, wyjazdu albo po prostu nic-nie-robienia. 3 lata orki robią swoje, jestem trochę wypalony psychicznie, nie zawsze da się wszystko i szybko ogarnąć tym bardziej, że specjalnych przychodów z reklam to my nie mamy, żeby zatrudnić ze 2 osoby na pełny etat do przeglądu prasowego.

  • 0

    7. ~  2007-08-19 15:47:32  host: nat-mo4.aster.pl

    #4 - PAP podał to info po 11 wczoraj. Biorąc pod uwagę weekend i wakacje to chyba news nie pojawia się wybitnie późno. Nie wiem jak z przeglądem prasy, wątpię by redakcja kupowała każdą gazetę w tym Parkiet.

  • 0

    8.  2007-08-19 16:32:39

    Czy oni zgłupieli ??:P wchodzić we współpracę z takimi walami jak TP?? chyba ich naprawdę pogięlo - co to za firemka??!:P (7)- jest okres urlopowy więc nie czepiaj się WitkaT- czep się Tramwaja:P może sie nastepnym razem przedstawisz ,co cwaniaczku??:P ***WitekT - moim zdaniem anonimowe wypowiedzi nie powinny dać sie dodać do komentarzy - trzeba to zmienić:/

  • 0

    9. ~  2007-08-19 18:46:16  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    Co do prosby pana prezesa Multimediow o przejecie firemki przez TP, to brzmi to jak "tonacy i brzytwy sie chwyta"

  • 0

    10. ~Gal  2007-08-19 19:14:52  host: 83.238.149.214

    Pasuja do siebie idelanie. Ten sam poziom uslug i obslugi klienta.

  • 0

    11. ~nigger  2007-08-19 20:10:06  host: mimas.cplus.com.pl

    Olek: a co z wypowiedziami skrajnie glupimi, takimi jak Twoja? Tez nie powinny sie dodawac? :p

  • 0

    12. ~Piko  2007-08-19 21:22:02  host: public-gprs13620.centertel.pl

    Czepiacie się Telepolis . A swoją drogą jak są tacy mądrusie którzy myślą że prowadzenie i redagowanie takiego serwisu to prosta sprawa niech sami spróbują .

  • 0

    13. ~  2007-08-19 21:59:26  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    Wlasnie wyguglalem, ze w 2003 roku multimedia przejely od &FTP 60,5 tys. klientow kablowek ;-) Obiecali klientom, ze utrzymaja dotychczasowe ceny, a potem po miesiacu w Szczecinie poinformowali, ze podnosza ceny bo musza je wyrownac do cen w innych swoich sieciach. Tlumaczyli sie, ze w dniu podpisywania umowy nie przewidywali podwyzki.....

  • 0

    14. ~johnny  2007-08-19 22:14:04  host: cqk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    news dla telefpolis by johnny France Telecom zapowiedział wprowadzenie w Polsce bardzo szybkiej oferty broadband. Nowa prędkość ADSL ma wynosić 15 Mbit/s. Będzie to najszybszy dostęp do internetu dla klientów indywidualnych w Polsce. W III kw. Telekomunikacja Polska wprowadzi także na rynek nowy model Livebox - tzw. Babybox zrodlo http://laki.dvhk.pl/test2/show_news.php?subaction=showcomments&a mp;template=&id=1186054734&archive=&start_from=& ucat=2

  • 0

    15. ~  2007-08-19 22:48:31  host: host-81-190-94-199.gdynia.mm.pl

    byle jak najdalej od tepsy, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Oprocz infrastruktury i monopolu tepsa nie jest wartosciowa.

  • 0

    16. ~Marta M.  2007-08-20 01:09:37  host: 15-pr2-10.acn.waw.pl

    @ WitekT: zamiast "zatrudnić ze 2 osoby na pełny etat do przeglądu prasowego" lepiej opłaca się zlecić to firmie zewnętrznej. Firma w której pracuję korzysta z takiej usługi od dłuższego czasu i wszyscy są happy. Jak chcesz to daj znać w komentarzu to dam Ci kontakt.

  • 0

    17.  2007-08-20 02:44:45

    Marta M.: nie będzie ani prościej, ani taniej.To musi być człowiek na etacie, siedzący tylko na telepolis, znający rynek i umiejący rozbudować newsa skądś o dodatkowe rzeczy, nawiązać do naszego innego newsa albo uwypuklić inną rzecz niż w pierwotnym newsie. Tylko tak będzie profesjonalnie, a newsy wniosą nową jakość.

  • 0

    18.  2007-08-20 10:17:44

    WitekT, tu jest ważna treść, ale wydaje mi się, że przydatne byłoby odświeżenie wyglądu strony.

  • 0

    19.  2007-08-20 10:51:34

    Niech nikt nie rusza wyglądu Telepolis! Ma zostać tak jak jest teraz!

Dodaj swoją opinię