Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MTV Mobile z konkursem dla fanów Ewy Farnej

MTV Mobile z konkursem dla fanów Ewy Farnej

LuiN 9 Lipca 2012 17:27

0 0

W nowym konkursie MTV Mobile fani Ewy Farnej mogą wygrać spotkanie z wokalistką i ambasadorką marki w Polsce podczas specjalnej sesji zdjęciowej, która odbędzie się w przyszłym tygodniu w Warszawie.

Konkurs potrwa do 12. lipca włącznie. Mechanizm jest prosty. Wszyscy użytkownicy sieci MTV Mobile, którzy prześlą na adres konkurs@thenextstep.pl swoje zdjęcie i pokażą, że to właśnie oni zasługują na status największego fana artystki będą mieli szansę pojawić się na specjalnej sesji z udziałem Ewy, zorganizowanej przez MTV Mobile. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w piątek 13. lipca.




Rezultaty sesji zdjęciowej będzie można zobaczyć późnym latem w materiałach promocyjnych MTV Mobile.

Źródło tekstu: MTV Mobile     

Dodaj do:

Tagi: ewa farna | mtv mobile

w sumie: 20
  • 1

    1. ~  2012-07-09 19:01:03  host: z57-01.opera-mini.net

    T-Mobile na abonament za 70zl z mielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci jest ok, ale na kartę to już drogo jak w ,,Piotrze i Pawle''.

  • 0

    6. ~  2012-07-09 20:15:42  host: 77-255-27-188.adsl.inetia.pl

    @4 - się dziwisz, kontrakt podpisany, kasa zapłacona, klauzli "aferalnych" nie dali to ciągną gwiazdę...

  • 0

    7.  2012-07-09 20:46:47

    M: Ewa Farna, D: Ewy Farny, C: Ewie Farnie, B: Ewę Farnę, N: Ewą Farną, Msc: Ewie Farnie, W: Ewo Farna.

  • -2

    8.  2012-07-09 20:50:59

    Kamil_K: też mi się nie podoba taka odmiana, ale trzeba pamiętać o dwóch rzeczach - po pierwsze ona jest Czeszką, a po drugie taka odmiana była w pressie od MTV (czyli zakładam, że oni jednak wiedzą lepiej).

  • 1

    9. ~a  2012-07-09 21:02:29  host: z52-03.opera-mini.net

    alkomat gratis? Czy po 4gr? Haha

  • 1

    10. ~luki  2012-07-09 21:06:38  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    4 grosze poproszę

  • 1

    11. ~Eva'sFan  2012-07-09 21:37:39  host: user-164-126-89-113.play-internet.pl

    wow! to już niedługo. Widzę, że MTV mobile działa w swojej dziedzinie tak jak powinno. W zasadzie to nie był taki głupi pomysł ze strony T-Mobile na wdrożenie tego typu pre-paidów.

  • 0

    12. ~Majk  2012-07-09 21:43:41  host: host16.infobiuro.pl

    Po wypadku z jej udziałem straciła ponad 120 tysięcy fanów z Facebooka a teraz takie konkursy żal.

  • -2

    13. ~günter  2012-07-09 21:52:37  host: host-89-228-170-77.dynamic.mm.pl

    Ewa Farma nie ma fanów

  • 2

    14.  2012-07-09 21:58:23

    @8, WitekT: Skąd masz takie informacje, Witku? Mieszkanie w Czechach jej w żaden sposób Czeszką nie czyni, tak samo jak mnie Polakiem nie czyni urodzenie się w Polsce, ani tym bardziej mieszkanie w niej, ale narodowość polska, którą odziedziczyłem po przodkach.

  • -1

    15. ~faraon  2012-07-10 08:55:54  host: 78.9.15.42

    Spotkanie z kierowcami jeżdżacymi na podwójnym gazie to element jakiejś terapii?

  • 1

    16. ~  2012-07-10 10:46:13  host: public9899.xdsl.centertel.pl

    Taka już specyfika wszystkich gwiazd :) Generalnie Ewa Farna i tak należy do spokojniejszych ludzi w tej branży :)

  • 1

    17.  2012-07-10 10:48:57

    @8, niestety, ale jest to zła odmiana. Jeśli taką notkę dostaliście od marketingowców MTV, to tylko im pogratulować :).

  • -1

    18. ~obiektywny  2012-07-10 10:49:29  host: cxr42.internetdsl.tpnet.pl

    Na spotkaniu kilka glebszych i pozniej jazda do bialego rana ;) - zenujaca proba odzyskania popularnosci...

  • 1

    19. ~Lander  2012-07-10 10:55:43  host: 87-205-171-188.adsl.inetia.pl

    ~16 true, w sumie to pierwszy jej tego kalibru wybryk i raczej szybko go nie powtórzy. A nagroda, dla fanów zapewne atrakcyjna.

  • 1

    20. ~  2012-07-10 11:03:35  host: z56-11.opera-mini.net

    Inne sieci tez powinny pomyslec o zatrudnieniu do reklamy sztokingera albo felicjanskiej. Tylko za wiecej kasy bo tam mieli po 2.2!

  • 1

    21. ~  2012-07-10 11:32:03  host: z48-12.opera-mini.net

    Artystom z natury wybaczamy duzo wiecej. Tu jakby wchodza w gre inne czynniki oceny. A sam fakt, tego ze tak zrobila to oczywiscie jej prywatny blad i poniesie tego konsekwencje jak kazdy. Co nie znaczy ze jako piosenkarke ma to ja przekreslac.

  • -1

    22. ~  2012-07-10 21:23:19  host: ip-37-209-143-115.free.aero2.net.pl

    @7 jak już to Eva Farnova

  • 1

    24. ~ja  2012-07-11 22:02:39  host: 89-74-16-238.dynamic.chello.pl

    a jak podoba wam się ten konkurs t mobing; http://www.telix.pl/artykul/strajk-wloski-w-t-mobile?-3,49152.ht ml

  • -1

    25. ~  2012-07-12 18:09:26  host: a3-me.krak.tke.pl

    A ja wolę skok na bungee w Heyah Odkryj numer! :D

Dodaj swoją opinię