Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MTS bez GSM w Turkmenistanie

MTS bez GSM w Turkmenistanie

WitekT 1 Lipca 2005 10:18

0 0

Kilka dni po przejęciu przez rosyjski MTS kontroli nad turkmeńską siecią GSM, tamtejszy urząd telekomunikacji cofnął firmie licencję na obsługę sieci komórkowej.

MTS w czerwcu przejęła 51% akcji BCTI, firmy zarejestrowanej w amerykańskim stanie Teksas jako operator telefonii komórkowej w Turkmenistanie. Parę dni po przejęciu turkmeński Minister Telekomunikacji wysłał do MTS oficjalne powiadomienie o cofnięciu BCTI licencji na obsługę telefonii GSM na terenie Republiki Turkmenistanu.
Przedstawiciele MTS uważają, że turkmeński Minister Telekomunikacji nie miał żadnych legalnych powodów do cofnięcia licencji. Firma zapowiada podjęcie odpowiednich kroków w celu rozwiązania problemu i uzyskania zgody na uruchomienie telefonii GSM na terenie Turkmenistanu. MTS uważa rządowe postanowienie za nieporozumienie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet