Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MTI zaoferuje międzynarodową numerację

MTI zaoferuje międzynarodową numerację

sirmark 28 Maja 2008 11:50

0 0

Mobilna Telefonia Internetowa (MTI), operator na rynku telefonii mobilnej oferujący usługę LoVo, poinformowała o podpisaniu umowy o współpracy z firmą TeleKontakt24, której celem będzie udostępnienie międzynarodowej numeracji abonenckiej użytkownikom LoVo.

TeleKontakt24 jest partnerem technologicznym spółki MTI, oferującej usługi telefonii LoVo jak i niezależnym koncesjonowanym operatorem telekomunikacyjnym. Firma współpracuje z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce i na świecie. Odbiorcami oferty są firmy, które globalnie sprzedają usługi telekomunikacyjne pod własną marką na całym świecie.
Dzięki współpracy z TeleKontakt24 będziemy mogli globalnie zaoferować naszym klientom rozwiązania technologiczne ułatwiające pracę i znacząco redukujące koszt połączeń telekomunikacyjnych. - powiedział Paweł Ośka, prezes zarządu MTI. Wybraliśmy firmę Telekontakt24, gdyż znana jest z jakości usług świadczonych przez zespół doświadczonych pracowników, jak i stosowania najnowocześniejszych technologii.

MTI w ramach usługi LoVo oferuje w pełni funkcjonalną telefonię mobilną w technologii UMA, z tą jednak różnicą, że nie jest ona związana z żadnym operatorem komórkowym. Kluczowa funkcja UMA, czyli płynne przełączanie rozmowy pomiędzy technologią internetową (VoIP) z przypisanym numerem stacjonarnym i GSM jest realizowana z dowolnym operatorem komórkowym.

Źródło tekstu: MTI     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~nigger  2008-05-28 14:47:37  host: 212.160.172.70

    Przeciez Lovo to nie UMA, tylko Voip po mobilnym internecie?

  • 0

    2. ~amm  2008-05-29 09:10:17  host: gw8.knc.pl

    a skąd wiesz takie rzeczy? może byś sprawdził w LoVo?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet