Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MTI będzie miało nowego właściciela?

MTI będzie miało nowego właściciela?

sirmark 24 Czerwca 2008 11:40

0 0

Mobilna Telefonia Internetowa, w której 70% udziałów ma fundusz BBI Capital, niedawno przekształciła się w spółkę akcyjną. W planach ma wejście na rynek New Connect, albo połączenie z inną firmą z grupy BBI Capital - pisze "Puls Biznesu".

Jeśli zrealizowany zostanie drugi scenariusz, wszystko wskazuje, że połączenie może nastąpić z Mediatelem, niewielkim operatorem telekomunikacyjnym (BBI ma 12,7% jego akcji). Spółki wydają się do siebie doskonale pasować. Mediatel specjalizuje się w usługach dla biznesu, w grupie ma m.in. spółki eTel i grupę Elterix. Deklarował kolejne przejęcia.
MTI oferuje usługi telefonii internetowej przez telefony komórkowe, pod marką LoVo. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych. Obecnie firma potrzebuje pieniędzy na marketing i ewentualne przejęcia w branży reklamowej i płatności mobilnych.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet