Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mPunkt integruje kanały sprzedaży

mPunkt integruje kanały sprzedaży

sirmark 11 Marca 2008 10:51

0 0

Sieć mPunkt w ramach integracji kanałów sprzedaży wystartowała z konkursem dla swoich Klientów. Konkurs prezentowany jest na stronie msklep.pl. Zgodnie z założeniami, zabawa będzie cykliczna i przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. telefon multimedialny Nokia N95.

Integracja kanałów sprzedaży sieci mPunkt trwa już od pewnego czasu. Firma ma na celu ułatwienie zakupu telefonów zarówno z aktywacją, jak i bez kontraktu. W ostatnim czasie mPunkt uruchomił aktywacje on-line, funkcjonalność umożliwiającą zakup telefonu z aktywacją bez wychodzenia z domu. Dokonuje się tego podobnie jak zakupu innego towaru w sklepie. Cały proces potwierdzany jest przez pracownika call center, który przygotowuje umowę i ustala terminu dostawy do domu lub do jednego z 206 sklepów.
W sklepie wprowadzono także platformę aukcyjną. Znajdą się na niej zarówno nowe telefony, jak i pochodzące z ekspozycji z opisanymi brakami. Obok telefonów będzie tam można również trafić na zestawy BT.

Źródło tekstu: mSklep, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet