Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mPay z biletami komunikacji miejskiej w Poznaniu

mPay z biletami komunikacji miejskiej w Poznaniu

sirmark 1 Października 2013 13:15

1 1

Od 1. października pasażerowie komunikacji miejskiej w Poznaniu mogą kupować bilety za pomocą systemu mPay.

mPay w swojej ofercie dla mieszkańców Poznania przygotował możliwość kupna biletów jednorazowych czasowych i jednoprzejazdowych, a także krótkookresowych. Dostępne są zarówno bilety normalne oraz ulgowe na wszystkie strefy.
Usługa dostępna jest dla każdego modelu telefonu i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ani połączenia z internetem. Aby skorzystać z możliwości kupna elektronicznych biletów wystarczy zarejestrować się w systemie mPay za pośrednictwem bezpłatnego numeru *145#. Bilety kupowane za pomocą systemy mPay nie różnią się cenowo od tych nabywanych w tradycyjny sposób.

Poznań, obok Zduńskiej Woli i Grudziądza, jest kolejnym miastem, które dołączyło w tym roku do systemu mPay. Obecnie mPay dostępny jest w 26 miastach w Polsce.

Źródło tekstu: mPay     

Dodaj do:

Tagi: mpay | poznań

w sumie: 3
 • 0

  1. ~gazby  2013-10-01 14:35:58  host: 91.233.18.254

  no to nasze ,,kanary" już chyba kompletnie na głowę dostaną;) ostatnio głośna była sprawa jednego takiego pana który wystawił mandat bo ...nie miał odpowiednich ,,narzędzi" do sprawdzenia na ekranie telefonu że bilet został skasowany. Jeszcze ,,lepsi" byli pracownicy ZTM którzy kazali pisać specjalne odwołanie by ubiegać się anulowania biletu z tego tytułu. XX wiek kontra XXI....

 • 0

  2. ~  2013-10-01 17:08:24  host: 217.170.170.81

  mobilet, callpay, mpay, skycash, a jeszcze kilka miesięcy temu twierdzili. że tylko 1 operator może być. Trzeba przetestować i wybrać najlepszego:)

 • 0

  3. ~sebol  2013-10-01 21:12:32  host: 102-85.echostar.pl

  kanary z Poznania dobrze nie widzą nowej (hit i Bóg wie co jeszcze) karty PEKA - Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna... która za jakiś czas będzie wymieniana wszystkim korzystającym z MPK.... a co dopiero bilet w telefonie... do ZTM - wprowadźcie jedną rzecz a dobrą i doszkolcie ludzi, ostatnimi czasy bardzo często wszystko się kaszani...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-7-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet