Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mPay rozbudowuje ofertę płatności mobilnych w Częstochowie

mPay rozbudowuje ofertę płatności mobilnych w Częstochowie

orson_dzi 13 Sierpnia 2014 11:57

0 0

11 sierpnia mPay rozszerzył swoją ofertę w obrębie Częstochowy. Od tej pory zarówno bilety parkingowe jak i bilety komunikacji miejskiej będzie można kupić za pośrednictwem wszystkich telefonów komórkowych.

mPay w swojej ofercie dla mieszkańców Częstochowy przygotował możliwość kupna m.in. biletów miejskich oraz podmiejskich. Usługa dostępna jest dla każdego modelu telefonu i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ani połączenia z internetem. Aby skorzystać z możliwości kupna elektronicznych biletów wystarczy zarejestrować się w systemie mPay za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu *145#. Bilety kupowane za pomocą systemu mPay nie różnią się cenowo od tych nabywanych w tradycyjny sposób.
Bardzo cieszy mnie fakt, że mieszkańcy kolejnych miast mogą obecnie płacić za parkowanie czy za bilety komunikacji miejskiej przy pomocy telefonu komórkowego, gdyż taka płatność jest wygodna i prosta. Mieszkańcy Częstochowy nie muszą już szukać kiosku, by nabyć bilety komunikacji miejskiej. Dostęp do nowych technologii stał się nową rzeczywistością, a płatności mobilne wygodnym standardem - powiedział Jacek Bykowski, prezes zarządu mPay S.A.

Sprzedaż biletów komunikacji miejskiej jest już dostępna w 15 miastach takich jak: Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków, Inowrocław, Włocławek, Ostrołęka, Radom, Poznań, Przemyśl, Kraśnik, Łódź, Rzeszów, Głogów, Zduńska Wola oraz u przewoźnika kolejowego - w Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ponadto aż 15 miast jest objętych usługą płatności mobilnych za parkowanie i są to: Łódź, Bydgoszcz, Częstochowa, Grudziądz, Kielce, Krosno, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Głogów, Słupsk, Wałbrzych, Ostrołęka, Wrocław, Pabianice.

Źródło tekstu: mPay     

Dodaj do:

Tagi: częstochowa | mpay

w sumie: 1
  • 0

    1. ~hellou  2014-08-13 12:55:44  host: 212-87-13-68.sds.uw.edu.pl

    dobrze ze czestochowa rozstała się z tym g*wnianym callpayem, teraz jest mpay i mobilet i jest wreszcie dobrze

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet