Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mPay oficjalnie w Orange

mPay oficjalnie w Orange

WitekT 1 Lutego 2011 11:46

0 0

Centertel oficjalnie wprowadził od dziś do swojej oferty usługę Płać Komórką. Na razie płatności oparte są o system mPay.



mPay pozwala na płacenie za m.in. bilety komunikacji miejskiej w Warszawie, Lublinie i Białymstoku (wkrótce Kraków); parkowanie w miejskich strefach płatnego parkowania: Bydgoszcz, Grudziądz, Kraków, Krosno, Łódź, Nysa, Ostrów Wlkp., Warszawa i Kielce.




Myślę, że dla wielu z Was to spore udogodnienie. Telefon macie zawsze przy sobie, a z drobniakami różnie bywa. Wkrótce, za pomocą systemu "Płać Komórką", będziecie też mogli doładować telefony w Orange - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Płać Komórką i mPay dostępne są także dla klientów Polkomtela i P4.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    2. ~pixel  2011-02-01 11:45:30  host: dpx152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W końcu:) W niedzielę w Warszawie nie ma żadnego czynnego kiosku, chyba tylko przy metrze i biletomaty. Dla osób rzadko korzystających z komunikacji to ulga:)

  • 0

    3. ~  2011-02-01 11:48:21  host: 213-238-81-179.adsl.inetia.pl

    Co, w Warszawce nie macie automatów jakie mają we Wrocławiu? System wdrażała tu i tu mennica, automaty są w autobusach/tramwajach jak i na ulicach. Po co przelewać kasę na mpaya, skoro za usługi mogę zapłacić kartą.

  • 2

    4. ~cou87  2011-02-01 11:58:32  host: cou87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 w nowych autobusach i tramwajach są automaty, ale w starych rzęchach, to można zapomnieć. @1 myślę, że krok Centertela będzie dla nich przykładem.

  • 0

    5. ~lol  2011-02-01 13:10:28  host: 89-74-127-51.dynamic.chello.pl

    ostatnie niezle sie zdzwililem jak nie moglem w Warszawie kupic biletu 20 minutowego komorka - okazuje sie ze po cichu zrezygnowano z krotkoczasowych biletow i komorka mozna kupic co najmniej dobowe..

  • 1

    6. ~lol  2011-02-01 13:13:18  host: 89-74-127-51.dynamic.chello.pl

    i chyba nie byly to problemy techniczne pozniewaz na szybie byla reklama uslugi gdzie najtansze byly tylko dobowe bilety :(

  • 0

    7. ~  2011-02-01 13:26:11  host: z09-05.opera-mini.net

    a ja dzis kupilem w wawie bilet 40-minutowy, wiec sa one nadal dostepne.

  • 0

    8. ~lol  2011-02-01 13:46:37  host: 89-74-127-51.dynamic.chello.pl

    hmm moze i masz racje i zle wklepalem z pamieci kod 20 minutowego...

  • 1

    9. ~  2011-02-01 14:03:23  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    lol: nic się nie zmieniło, wszystkie minutowe można kupić: http://www.ztm.waw.pl/?c=180&l=1

  • 0

    10. ~???  2011-02-01 15:10:29  host: ip-79-150.mofnet.gov.pl

    Na czym to polega? Czy skorzystam mając abonament 70 zł za 35 zł? Z kwoty deklarowanej będzie brało?

  • 1

    11. ~wojtulod  2011-02-01 15:12:21  host: ip-79-175-228-76.cable.smsnet.pl

    dajcie Katowice... fajna sprawa, też tak chce płacić za parking!

  • 1

    12. ~Boniek  2011-02-01 15:42:45  host: 91.208.10.65

    Fajna rzecz dla osób nieprzepadających za kasowaniem biletów ;) korzystam od kilku miesięcy w Wawie i nie mam żadnych zastrzeżeń

  • 0

    13.  2011-02-01 15:43:08

    @11: www.mobilet.pl i masz aglomerację katowicką, jeśli chodzi o bilety, co do parkowania - nie wiem..

  • 1

    14. ~raf  2011-02-01 15:50:31  host: adk98.internetdsl.tpnet.pl

    korzystałem z tego w pociągu i w tramwaju w Warszawie, ale nie miałem kontroli i tu pytanie: jak wygląda tak naprawdę sprawdzanie biletu z komórki? długo to trwa? wszyscy współpasażerowie (i kontroler?) są w ciężkim szoku? :)

  • 0

    15. ~GaduAirowiec  2011-02-01 16:07:08  host: 130.138.227.40

    Czy ktoś mnie oświeci? Czy w Łodzi można płacić za komunikację MPK mpay-em? Wydaje mi się że rzecznik Orange się pomylił, bo można tylko płacić m-payem za parkowanie w Łodzi, a za tramwaje i autobusy jeszcze nie...

  • 1

    16. ~GaduAirowiec  2011-02-01 16:12:36  host: 130.138.227.40

    Należy dodać że usługa Mpay jest dostępna również na numerze przeniesionym z simplusa do mojego MVNO:)

  • -3

    17. ~włodek  2011-02-01 16:22:15  host: dsc73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w Erze i Heyah nie ma tej usługi ,,płać komórką za bilet,, ? bilety 20 i 40 minutowe są dla ludzi, którzy szastają pieniędzmi ! o wiele lepiej i ekonomiczniej wychodzi się kupując całodobowy

  • 1

    18. ~pduncz  2011-02-01 16:23:23  host: 190-bi1-5.acn.waw.pl

    @5, 8 - to nie opowiadaj głupot, bo ludziom ciśnienie podnosisz!! @11 - kontroler nie jest w szoku. Bierze od Ciebie 3-4 ostatnie cyfry numeru i sprawdza przez swoją komórkę, czy taki ktoś kasował ostatnio bilet. Planowana była inna forma (pasażer wklepuje u siebie kod kontrolera), ale się chyba nie sprawdziła. @16 - mPay jest dostępny generalnie w MVNO chodzących na infrze MNO którzy to obsługują

  • 1

    19.  2011-02-01 17:27:01

    @17 ale biadolisz, 20 i 40 są najlepszymi biletami. 40 minutowy kosztuje tylko co jednorazowy a daje możliwość jazdy kilkoma środkami. najwidoczniej to dobowe są dla tych leniwych aby pomyśleć.

  • 0

    20. ~raf  2011-02-02 00:58:43  host: 89-75-176-19.dynamic.chello.pl

    to zależy, bo dobowy na 2 strefy (Warszawa) obejmując kolej, jest rozwiązaniem superoszczędnym :)

  • 0

    21. ~tomada  2011-02-02 13:33:18  host: dpb246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przyłączam się do pytania kolegi (@10), na czym to dokładnie polega? Czy jak będę chciał wziąć sobie nowy abonament, przypuśćmy w ofercie dopasowanej (z HTC Wildfire), to będę mógł z tego później skorzystać?

Dodaj swoją opinię