Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mPay chce pozyskać kolejnego operatora

mPay chce pozyskać kolejnego operatora

WitekT 5 Lutego 2008 12:39

0 0
mPay do połowy roku planuje pozyskać kolejnego operatora komórkowego do współpracy. W tej chwili współpracuje z Polkomtelem i P4.

Do połowy roku planujemy pozyskać kolejnego, przynajmniej jednego, dużego operatora. Co do terminu wejścia na giełdę, jesteśmy ostrożni, chcemy najpierw pokazać, że firma potrafi działać - powiedział wiceprezes mPay Sylwester Janik.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2008-02-05 13:37:46

    Działa już mPay z Playem bo na stronie mPay stoi informacja następująca: Multimedialny operator komórkowy PLAY oraz mPay S.A. podpisali umowę na wspólne wdrożenie systemu płatności mobilnych. Użytkownicy sieci PLAY wkrótce będą mieli możliwość płacenia za towary i usługi przy użyciu swoich telefonów komórkowych.

  • 0

    2. ~nyczaj100  2008-02-05 17:53:04  host: 078088222180.klc.vectranet.pl

    Spróbój założyć konto w mPay. Jesli się da, to znaczy że działa. Dodam, że w mBank mobile (MVNO Plusa) też działa, choć oni kilka miesięcy temu na stronie pisali, że działa tylko w Plusie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet