Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MP3 w 350 mln komórek w 2008 roku

MP3 w 350 mln komórek w 2008 roku

sirmark 22 Września 2004 12:37

0 0

W 2008 roku przeciętny telefon komórkowy będzie zawierać odtwarzacz plików MP3. Jak wspomina DigiTimes, za cztery lata popyt na tego typu aparaty wzrośnie do 350 mln sztuk. Obecnie na świecie sprzedaje się około 40 mln komórek wyposażonych w tę "muzyczną funkcję".
Jak zauważają specjaliści cytowani przez serwis, w przeciwieństwie do montowanych w telefonach aparatów cyfrowych, wbudowanie w nie układów obsługujących pliki MP3 nie jest zadaniem trudnym i nie wymaga wygospodarowania wielkich ilości miejsca wewnątrz komórki. Prognozy wskazują, dodaje serwis, że do 2008 roku rynek multimedialnych usług dla urządzeń działających bezprzewodowo osiągnie wartość prawie 29 mld dolarów, jedną trzecią przychodów generowanych przez rynek usług dla telefonii komórkowej.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet