Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Można już kupić abonament w sklepie internetowym Play

Można już kupić abonament w sklepie internetowym Play

WitekT 14 Maja 2008 15:43

0 0

Play rozszerzył funkcjonalność swojego sklepu internetowego o możliwość zakupu usług abonamentowych. Jak zapewnia operator, tylko na oficjalnej stronie internetowego sklepu dostępna jest najszersza oferta sprzedawanych modeli telefonów.

Klienci mogą wybrać jeden z dostępnych planów taryfowych. Jednocześnie dostępna jest, bardzo popularna wśród klientów, funkcja wyboru numeru. Sklep dostępny jest pod adresem sklep.playmobile.pl.




Prowadzimy pracę nad wdrożeniem podpisu elektronicznego w kontekście sprzedaży naszych usług w Internecie co zdecydowanie powinno uatrakcyjnić i ułatwić tę formę kupowania telefonu - dodaje Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Sklep internetowy Play działa od października 2007 roku. W pierwszym okresie sprzedawał usługi prepaid, akcesoria i biżuterię komórkową. Od początku klienci nabyli tą metodą kilka tysięcy kart. Cały czas rozszerzana jest oferta gadżetów firmowych Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~mateo  2008-05-14 16:06:54  host: aafl21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak w ogóle, bo nie miałem czasu zajrzeć - czy jest oferta abonamentowa BEZTERMINOWA w nowych planach Play ?

  • 0

    3.  2008-05-14 16:21:40

    ja już zdążyłem sie przejść do salonu :P

  • 0

    4. ~marrrek  2008-05-14 16:23:02  host: chello087206030004.chello.pl

    ten sklep nie jest sensownie i schludnie skonstruowany. Tu prym wiodą Era i Orange.

  • 0

    5.  2008-05-14 16:39:19

    Jak zwykle Play: "Wystąpił błąd w komunikacji z systemem rezerwacji numerów - Spróbuj za chwilę."

  • 0

    6. ~  2008-05-14 16:46:37  host: apn-77-115-182-4.gprs.plus.pl

    No cóż nie wiem czy ta opcja z nowymi abonamentami będzie miała wielu chętnych a tym bardziej przez sklep internetowy

  • 0

    7. ~venro  2008-05-14 18:49:03  host: 186-231.jnet.kosman.pl

    Podoba mi sie, nie trzeba bedzie polowac na modele :)

  • 0

    8.  2008-05-14 18:54:21

    Najwyżej przyślą Ci z miesięcznym opóźnieniem :):):)

  • 0

    9. ~a  2008-05-14 19:03:59  host: hds218.internetdsl.tpnet.pl

    ~8 nie najwyżej napiszą że wybrany przez Ciebie model jest niedostępny i czy chcesz inny XD Zresztą lipa zablokowali droższe abonamenty.

  • 0

    10.  2008-05-14 19:56:12

    ee tam,tego nowego abonamentu to bym nie wział nawet jakby free dawali,przecież to lipa straszna a sklep to jakiś taki mało sprawny...

  • 0

    11.  2008-05-14 19:57:15

    Jest Nowy PLAY MIX - niestety i jak w poprzednich przypadkach - TRAGEDIA :/

  • 0

    12.  2008-05-14 19:58:16

    dodam jeszcze, że aby mieć do PLAY i na stacjonarne 19gr należy doładować konto łączną kwotą 600zł :/

  • 0

    13.  2008-05-14 20:29:51

    No tak nowy play MIX ale co z doladowaniami ? Czy premia 50+20 , 70+ 30 itd sa nadal czy zlikwidowali ?

  • 0

    14.  2008-05-14 20:36:16

    @13 niestety premia jest zlikwidowana :/ , a bonus 2-->1 tylko do wykorzystania do play i na stacjonarne :/

  • 0

    15.  2008-05-14 20:40:29

    Sklep dziala od wczoraj

  • 0

    16. ~mirekb  2008-05-14 21:19:45  host: apn-77-115-12-238.gprs.plus.pl

    PAMIETAJMY ZE REKLAMOWANIE TAKIEGO ZAKUPU :TOWARU/USŁUGI JEST NIECO TRUDNIEJSZE NIZ KUPNO W SALONIE,PRZECZYTAM ZARAZ REGULAMIN TEGO SKLEPU I SPRAWDZE,2 sprawa to podpis elektroniczny,Bauc jako nowy prezes polkomtelu napewno na tym niezle wyjdzie gdyz w okresie od 3lipca2007(wejscie glapinskiego)pracowal w 1 z 3firm mających de facto oliglopol na rynku certyfikatów do podpisu elektronicznego.play zawsze będzie przedluzeniem plusa bo nigdy nie postawia tyle umtsu aby sie uniezależnic na dobre..

  • 0

    17.  2008-05-14 21:22:16

    No to kiepsko biorac pod uwage ze mam polaczenia do wszystkich w przedziale od 26 do 36 groszy za minute ...

  • 0

    18. ~  2008-05-15 15:12:47  host: wpoap1.lom.netster.pl

    Co jest ze telepolis nie chwali Playa za nowego Mixa Play o którym już od kilku dni na innych forach . Teraz Play to totalna porażka ja mam Play karte starą jesli tak dalej uciekam do innego opa . Ciekawe gdzie Witek i jego zachwalanie Play .?

  • 0

    19.  2008-05-15 15:29:10

    18*** Moze to WitekT ukladal te nowe plany taryfowe i teraz swietuje z cala zaloga PLAYa sukces sprzedazy tychze nowych planow? ;) A tak juz serio, to wg. mnie oferty internetowe dyskryminuja w pewien sposob bezposrednich sprzedawcow. Mam PLAY na karte i zamawialem go wlasnie na stronie operatora, przez co nie zarobil punkt sprzedazy, a co za tym idzie, Pani Zosia tam pracujaca nie za bardzo bedzie mogla liczyc na podwyzke. WZrobilem zakup w sklepie internetowym tylko dlatego, ze dobralem sobe numer, gdzie w normalnych sklepach mozna wybrac tylko z wylosowanych/dostepnych, co tez jest dyskryminujace, a przeciez trzeba ZUS/podatki/czynsz i mase innych wydatkow z czegos zaplacic. Dziwi mnie postawa dystrybutorow, ze na cos takiego pozwalaja. W Orange nawet bezczelnosc jest do tego stopnia, ze jak sie bierze abo, to ma sie spora znizke na tel, w porownaniu z tym, co jest w salonie...

  • 0

    20.  2008-05-15 15:33:04

    18: pokaż palcem gdzie zachwalałem Play.

  • 0

    21. ~:P  2008-06-03 23:54:04  host: public63098.xdsl.centertel.pl

    kto Ci naopowiadał że w salonie nie możesz sobie numeru wybrać?? W każdym salonie są 9-ki i 30-ki BEZ NUMERÓW (i nowej i starej oferty) tylko trzeba konsultantowi powiedzieć że chciałbyś sobie numer wybrać a nie grzebać w resztkach;P Pozdro

Dodaj swoją opinię