Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Możliwe, że zobaczymy Galaxy S8+ z 6 GB RAM-u na innych rynkach

Możliwe, że zobaczymy Galaxy S8+ z 6 GB RAM-u na innych rynkach

Koala 7 Kwietnia 2017 15:20

3 2

s8plus

Wedle publikacji w Yonhap News, firma Samsung planuje zwiększenie sprzedaży Galaxy S8+ w wersji z 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Dotychczas taka wersja S8+ spodziewana była tylko w Korei Południowej i Chinach. Smartfony miałyby trafić na inne rynki, w zależności od ich zapotrzebowania. Standardowe Galaxy S8+, dostępne także w przedsprzedaży w Polsce, jest wyposażone w 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej.




Koreańska cena smartfonu w specyfikacji z większa ilością pamięci RAM wynosi równowartość 1000 dolarów. W chwili obecnej nie wiemy, czy Samsung planuje wprowadzić taką wersje S8+ w Polsce. Oby tak.

Zobacz: Galaxy S8+ za ponad 1000 dolarów
Zobacz: Prototyp Samsunga Galaxy S8+ był wyposażony w podwójny aparat
Zobacz: Szkła ochronne dla Samsunga S8 i S8+
Zobacz: Guard S8 - startuje nowy program ochrony dla flagowców Samsunga
Zobacz: Wszystko o Samsungach Galaxy S8 i S8+

Źródło tekstu: gsmarena     
Źródło zdjęć: samsung

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s8+

w sumie: 9
  • 0

    1. ~  2017-04-07 15:42:51  host: 212.160.172.71

    czyli u nas 1tyś ojro - naprawdę pokręciło tych producentów. Już z deka przeginają z cenami choć sam w 2005 kupiłem topowego smatphone HP z Windowsem Mobile 5 za 2,5tyś zł i wtedy to wydawało mi się, że mnie pokręciło, że wydaje tyle kasy na komputerek do dzwonienia ;-D

  • 0

    2.  2017-04-07 16:02:29

    A u nas ??? Ten s8 wypuszczony przez microsoft - ile będzie miał tego ram-u..?
    :-)

  • 1

    3. ~On  2017-04-07 16:51:37  host: n29-02-09.opera-mini.net

    Po co tak sie rozdrabniać, lepiej zrobic 256 GB ramu i ze 16TB romu

  • 0

    4.  2017-04-07 17:54:14

    @2 - Ja w 2002 kupiłem przy przedłużeniu umowy Nokię 7650 za 1750zł, kosmiczna cena jak na tamte czasu, ale ten sprzęt w tym czasie nie miał żadnego rywala, miażdżył wszystko. Nawiasem mówiąc dobrze go wspominam... Dziś już są dla mnie zupełnie inne priorytety więc nie szaleje z zakupami ;-)

  • 0

    5.  2017-04-07 18:11:59

    Porównywanie cen z kiedyś, a teraz to bezsens, kiedyś pieniądz miał inną wartość, kiedyś się mniej zarabiało. Też warto podkreślić, że smartfony zastępują komputery, wystarczy zobaczyć na ruch w internecie smartfonów, a komputerów to też mocno podkręca ceny telefonów.

  • 0

    6.  2017-04-07 18:18:36

    5). Nie zrozumiałeś nr 4.
    Chodzi o to, że wydał kupę kasiory, ale sprzęt znacząco dystansował inne modele.
    Dziś wyda też kupę kasy, ale na sprzęt, który nie będzie tak odbiegał od pozostałych.

  • 0

    7.  2017-04-07 21:36:47

    Patologia gimbaza-programistów poraża, piszą tak rozwalone programy, zero optymalizacji kodu, że żre to RAM jak świnia z koryta. Za chwilę 100GB RAM-u będzie za mało... Świat idzie donikąd.
    Gdyby oprogramowanie na te zabawki tworzyli pasjonaci programowania, czujący temat, to w takich zabaweczkach bez problemu by starczyło 512MB RAM.

  • 0

    8. ~CalmVll  2017-04-08 20:18:07  host: n19-04-05.opera-mini.net

    Wlasnie wale browara Harnas fuul wypas , korba ale sie najebalem, gdzies mi przepadl Blacbarry Priv...

  • 0

    9.  2017-04-08 20:24:16

    @8: zobacz w butelce

Dodaj swoją opinię