Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Możliwe problemy z łącznością komórkową podczas wizyty Obamy

Możliwe problemy z łącznością komórkową podczas wizyty Obamy

Ringu 24 Maja 2011 09:50

0 0

Podczas wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych, Barracka Obamy w Polsce mogą nastąpić krótkie przerwy w łączności komórkowej. Jest to związane z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Barrack Obama będzie przebywał w Warszawie w dniach 27. i 28. maja (piątek-sobota).

Amerykańskie służby specjalne będą najprawdopodobniej wykorzystywać urządzenia zakłócające sygnał radiowy, aby uniemożliwić np. zdalne zdetonowanie bomby przez terrorystów.




W promieniu około 100 metrów od prezydenta można się spodziewać braku sygnału sieci telefonii komórkowej.

W miejscach obok których Barrack Obama będzie przejeżdżał sieć może być niedostępna nawet przez kilka minut.

Źródło tekstu: Onet, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    18. ~  2011-05-24 13:02:40  host: static.nk-net.pl

    A co na to UKE ;) ? Ciekawe czy wydali im pozwolenie na to ;P

  • 0

    19.  2011-05-24 13:46:44

    A co jeśli terroryści użyją bomby reagującej na zanik sygnału telefonii komórkowej? :)

  • 1

    20. ~ZICO  2011-05-24 14:03:11  host: abjp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na tym przykładzie najlepiej widać jak się dba o Prezydenta USA. Nie to żebym mu źle życzył choć nie uważam go za dobrego prezydenta ale aż jestem ciekaw co by się działo gdyby jednak miał miejsce jakiś incydent np. nieudany zamach i jakie dalsze czynności podjęłyby służby w USA - to tak w kontekście tej olewki i szopki jaka ma u nas miejsce po katastrofie z 10 kwietnia 2010.

  • -1

    21. ~  2011-05-24 14:04:25  host: user-109-243-24-178.play-internet.pl

    u mnie wciaz sygnał PLAY zanika z50-60 procent do 0 w play... czyzby obama w moich okolicach mial kemping? nie.... raczej mam g...a siec PLAY

  • 0

    24. ~  2011-05-24 14:31:20  host: t14-16.opera-mini.net

    Zico ma racje, obama to słaby prezydent. Gdyby był dobry to poprzednikowi załatwił by krzesło elektryczne za całokształt zła które czynił światu.

  • 0

    25. ~  2011-05-24 14:36:32  host: ddh180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przywieźli kukiełkę do pokazywania i zaraz problemy.

  • 0

    26. ~Sajmon94  2011-05-24 15:06:30  host: host-81-190-62-110.lublin.mm.pl

    No i tak się dba o bezpieczeństwo prezydenta, polaczki pewnie pojda z protestem że nie mogę na fesja wejść przez fona ;/

  • 0

    27. ~  2011-05-24 15:11:58  host: v10-12.opera-mini.net

    Już widzę skargi do UOKiK i rozwiązywanie umów bo 2 dni sieć niedostępna.

  • 0

    28.  2011-05-24 15:19:22

    27@ jakie dwa dni? ON ponoć nie będzie u nas nawet 24h...

  • 0

    29. ~js  2011-05-24 16:37:44  host: 212.160.172.70

    @28 "Barrack Obama będzie przebywał w Warszawie w dniach 27. i 28. maja (piątek-sobota)."

  • 0

    30. ~luka  2011-05-24 16:40:24  host: 87-205-207-254.adsl.inetia.pl

    to może lepiej już niech nie przyjezdza :P

  • 0

    31. ~  2011-05-24 16:55:27  host: 87-206-118-168.dynamic.chello.pl

    z tymi amerykanami to zawsze cyrk - słyszałem, że mają zamknąć na 3 godziny całe Żwirki... przypomina mi się jak bodaj ostatnie spotkanie paktu warszawskiego za PRL robiono w warszawie, i dokładnie tak samo wszystko pozamykali... :))) czy jak Merkel przyjeżdża, to tez taki cyrk???

  • 0

    32. ~  2011-05-24 16:59:25  host: v03-09.opera-mini.net

    Nie rozumiem was, przerwa w gsm ma być bodajże dzień, pozamykają też na dzień, ja się cieszę jako zmiennik że nasz kraj dba o bezpieczeństwo sojuszników./ Hotelarz

  • 0

    33. ~kicha  2011-05-24 18:08:44  host: 178.180.61.219.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ja nie mam zamiaru sie zbliżac nawet na 500m. A po co ten cyrk oglądać.

  • 0

    34.  2011-05-24 18:37:54

    Znaczy, nie będę się mógł dodzwonić do Barracka?

  • 0

    35. ~technik  2011-05-24 18:54:09  host: 77-253-201-60.ip.netia.com.pl

    zapomniano o tym że amerykański system GPS będzie w tych dniach miał dokładność do 100km ^^

  • 0

    36. ~!!!!!  2011-05-24 23:28:29  host: 106.208.200.89.otvk.pl

    Ten Obama to uważa się za Boga Ziemi i stąd te problemy z gsm będą

  • 0

    38. ~ZICO  2011-05-25 11:12:13  host: abka88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #26: A ty pewnie Beduinem jesteś (z całym szacunkiem dla Beduinów oczywiście)#24: Bush był 100 razy lepszym prezydentem niż "szałas". Ten to przypomina mi przysłowiową krowę - dużo ryczy i nic nie robi - zupełnie jak nasz (nie)rząd i prezio.

  • 0

    39.  2011-05-25 16:50:11

    Jak zwykle pieprzenie głupot, bijecie w taki ton jak ten łysy (ponoć antyterrorysta) Dziewulski. Że cały Kraków wyłączą na pogrzeb Kaczyńskiego... Jeżeli to zagłuszanie dojdzie do skutku to jadę do Redakcji i zjem na surowo waszą wycieraczkę.

  • 0

    40.  2011-05-26 12:43:29

    cyrk za nic, uweh, uweh

Dodaj swoją opinię