Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mova Mix - zamiast telefonu można wziąć iPoda albo PS2

Mova Mix - zamiast telefonu można wziąć iPoda albo PS2

WitekT 2 Czerwca 2009 16:52

0 0

Od dziś Carrefour Mova wprowadził ofertę typu mix. Co ciekawe, w zamian za podpisanie umowy, można kupić taniej nie tylko telefon, ale i inne elektroniczne gadżety - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Po podpisaniu umowy na 24 miesiące i zadeklarowaniu doładowań za 30 zł, można kupić:
PlayStation 2 z grą za 299 zł (taniej o 200 zł),
Nokię 1209 za 1 zł (taniej o 138 zł),
bezprzewodowy czajnik Philipsa za 1 zł (taniej o 128 zł),
odkurzacz Zelmer Duo za 59 zł (taniej o 140 zł),
nawigację GPS Lark 4,3" za 159 zł (taniej o 210 zł),
iPod Nano 4 GB za 249 zł (taniej o 100 zł).




Podstawowe ceny to 0,39 zł za minutę połączenia i 0,13 zł za SMS. Dodatkowo, można skorzystać z promocji, w której za każde 1 zł doładowania dostaje się gratis 2 minuty, z których każda jest wymienna na 3 SMS-y. Szerzej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości.

Na razie oferta jest dostępna testowo w wybranych 5 hipermarketach (m.in. na Targówku w Warszawie). Asortyment dostępny w ofercie ma być stopniowo rozszerzany.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~nick  2009-06-02 17:30:51  host: afge131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - nie wiesz przypadkiem czy ten odkurzacz na dualsima? Bo jak nie to trzeba bedzie wessać obie karty i dopiero dzwonić :->

  • 0

    20.  2009-06-02 17:37:27

    Nowa cena za połączenia - 39 gr za minutę? Do tego dodatkowe minuty za doładowanie? Oj gorąco się robi - walka między operatorami trwa :) A czy będzie Mix Biedronkowy ;)

  • 0

    21. ~  2009-06-02 17:39:20  host: ip-89-174-122-145.multimo.gtsenergis.pl

    http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/entry/150025/Darmowe+Fres h+minuty+i+z%C5%82ot%C3%B3wki.html

  • 0

    22.  2009-06-02 17:47:46

    Najkorzystniej wychodzi teraz PF - doładować za 90 zł dostać bonus w wysokości 20 zł co daje nam cenę za minutę do wszystkich 23 gr. sms za darmo przez 50 dni :)

  • 0

    23. ~  2009-06-02 17:50:04  host: nat05.rtk.net.pl

    do 21: ?? "uma doładowań Wartość Bonusu Ważność Bonusu 30 PLN 30 min do sieci Play i na stacjonarne 30 dni 60 PLN 30 min do wszystkich sieci w Polsce 30 dni 90 PLN dodatkowy pakiet złotówek 20 zł 30 dni" - jeśli zlikwidują darmowe smsy za doładowania a w zamian dadzą takie badziewie - to ofertę popsują. Jeśli zaś oprócz darmowych smsów dadzą inny gratis typu to to oferta może być. Pod warunkiem że ten Pakiet 20zł będzie można wykorzystać także np do kupienia pakietu 100min za 5zł do play i stacjonarne" bo jeśli nie to 68min gratis przy 90zł to trochę mało... a co z netem PF?? mieli to obniżyć przecież w czerwcu...??

  • 0

    24.  2009-06-02 17:56:40

    no rzeczywiście... po wodę podjechałem do carrefoura i dziewczę z mocno odkrytym biustem kusiło do obklejonego mixowymi naklejkami stoiska ;-)

  • 0

    25. ~jojo  2009-06-02 18:04:06  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    wlo - to Ty pytałeś się parę dni temu co tam w PF od lipca...? ;-)

  • 0

    26. ~MaRiO  2009-06-02 18:10:15  host: static-68-219.is.net.pl

    22: zapomniales dodac ze do doladowania za 90 zł oprocz 20 zł dostaje sie tez pozostale bonusy czyli 30 minut do playa i na stacjonarne i 30 minut do WSZYSTKICH! pozdro :))

  • 0

    27. ~  2009-06-02 18:31:27  host: w3cache-5.wignet.pl

    No uśmiałem się, z tym bezprzewodowym czajnikiem to pojechali :D

  • 0

    28.  2009-06-02 18:33:55

    Ta oferta ssie!!!... ...z mocą 1500W :D

  • 0

    29.  2009-06-02 18:51:49

    Czy ja dobrze liczę czy wychodzi 21,91 gr za minutę wraz z tymi darmowymi minutami? Im to się opłaca?

  • 0

    30.  2009-06-02 19:01:44

    Hm taki nie typowy mix oprocz/zamiast telefonu do wyboru sprzet agd rtv.

  • 0

    31. ~k  2009-06-02 19:27:32  host: evt253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekam na mix biedronki :) 100kg cukru lub 50kartonów soku przy co miesiecznym doładowaniu za 30zł :)

  • 0

    32. ~misiek  2009-06-02 20:28:01  host: 77-253-17-253.adsl.inetia.pl

    jakieś to wszystko nie prawdopodobne ;D

  • 0

    33.  2009-06-02 20:47:48

    Znamy już ofertę Rybobranie.pl Mobile na sieci Ceternet. Na umowę 24 miesiące komplet haczyków (to nie ta reklama); Na 36 miesięcy ekskluzywna wędka! W Biedronce naturalnie do każdego doładowania 110100 kg cukru. :) Oczywiście produkty będą dotowane :P

  • 0

    34.  2009-06-02 22:01:26

    @24, wlo: A twarz miała ładną? I jak byś mógł, to powiedz, w którym Carrefourze ją widziałeś ;-).

  • 0

    35. ~niku  2009-06-02 22:28:53  host: ironfist.cyberlynx.eu

    Oferta troche dziwna. Wyglada jak wietrzenie magazynow. Z tym czajnikiem to w ogole niezla opcja:D pewnie zejdzie jak swieze buleczki:) taka okazja ze hej:) Nie wiem, czy im sie oplaca wprowadzac mixa, jedyna roznica miedzy pre jest umowa i to na 24mc.

  • 0

    36.  2009-06-02 23:05:44

    nie patryzłem na twarz bo miała co innego przyciągajcego wzrok ;-) natomiast pewnie bym uwag nie zwrócuł, gdyby wózek (nota bene z kółkami, które ktoś powinien przesmarować od czasu do czasu) nie "zaplątał się" w kabel jaki jej podciągnęli do tego prymitywnego stoiska...

  • 0

    37.  2009-06-02 23:07:33

    ~jojo - ja. ale pytanie było retoryczne raczej ;-) chodziło mi o politykę informacyjną Play... Znakomicie się wywiązują z "obowiązku" informacuyjnego abonentów innych sieci, podczas gdy nie bardzo im zależy na informowaniu własnych klientów?

  • 0

    38. ~mała.fajka  2009-06-04 16:21:57  host: dqg72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a nie lepiej było obniżyć stawkę za minute i nie kusić prehistorycznym ps2? 24Miesiące to długa umowa, ja preferuje krótkie konkretne taryfy. Tylko SIM u pomarańczy daje minutę na poziomie 20stu groszy a weekendy można pogadać sobie w ramach prezentów otrzymywanych przy podpisywaniu umowy.

Dodaj swoją opinię