Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola zwiększy zatrudnienie

Motorola zwiększy zatrudnienie

sirmark 9 Lipca 2004 00:24

0 0
Wygląda na to, że Motorola pozazdrościła rozmachu Siemensowi, który niedawno zapowiedział zwiększenie inwestycji we wrocławskie centrum R&D. Krakowski oddział koncernu, jedno z największych i najstarszych zlokalizowanych w Polsce centrów rozwoju oprogramowania chce do końca roku zatrudnić prawie 300 informatyków.

Tym samym zatrudnienie w krakowskim biurze wzrośnie do 500 osób. Jak powiedzieli przedstawiciele koncernu, Motorola będzie szukać przede wszystkim programistów oraz inżynierów telekomunikacji.


Źródło tekstu: JobUniverse.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet