Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola ZN5 oficjalnie

Motorola ZN5 oficjalnie

LuiN 30 Czerwca 2008 19:20

0 0

motorola zn5 Motorola oficjalnie zaprezentowała swój najnowszy telefon fotograficzny - MOTOZINE ZN5. Telefon oferuje aparat fotograficzny 5 Mpix, WiFi i zaawansowane funkcje muzyczne.

Optykę i oprogramowanie telefonu przygotowano we współpracy z Kodakiem. 5 Mpix w połączeniu z lampą ksenonową i technologią KODAK PERFECT TOUCH gwarantuje zdjęcia jaśniejsze i o żywszych kolorach względem konkurencji.

Zdjęcia możymy przesyłać za pomocą Bluetooth 2.0, WiFi lub USB. W razie potrzeby dostępna jest także transmisja GPRS i EDGE.




Telefon obsługuje między innymi takie formaty jak: MPEG4, H263, MP3 i WMA. Obsługiwany jest profil Bluetooth Stereo (A2DP), dostępne jest także standardowe gniazdo typu JACK 3,5 mm. Oprócz odtwarzacza multimedialnego, w urządzeniu znalazła się też funkcja radia.

Telefon ma 12 mm grubości (16 mm w obrębie obiektywu) I waży 114 g. Wydajne ogniwo pozwala na czas czuwania do 579 h i do 9,5 h rozmowy. Urządzenie trafi na rynek jeszcze w lipcu, najpierw w Chinach, później w pozostałych krajach całego świata.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~hmm  2008-06-30 19:30:33  host: 213.25.189.50

    z wyglądu nie powala :S

  • 0

    2.  2008-06-30 19:33:49

    Motorola zawsze musi coś zwalić:/ Nie mogli już dać obsługi 3G? Fajny telefonik ale nie ma 3G i u mnie już skreślony.

  • 0

    3. ~arczi  2008-06-30 19:45:39  host: apn-77-112-31-219.gprs.plus.pl

    do LuiN: w pierwszym zdaniu powinno być chyba " Motorola oficjalnie zaprezentowała swój najnowszy.... " pozdr.

  • 0

    4. ~  2008-06-30 19:59:22  host: chello087206098039.chello.pl

    Motorola z dyłu wygląda fajnie ale z przodu szkoda gadać :(

  • 0

    5.  2008-06-30 19:59:39

    3, arczi - dziękuję! Poprawione:)

  • 0

    6.  2008-06-30 21:17:19

    tak jak przy wersji czysto pogladowej utrzymuje dalej swoje przekonanie, ze jest to brzydactwo wielkie...

  • 0

    7.  2008-06-30 21:21:22

    Może i brzydactwo. Ale np. Nokia też wypuszcza brzydkie telefony. Jeśli cena będzie adekwatna i bateria choć w połowie tak dobra jak się chwalą to biorę ;-)

  • 0

    8. ~idea  2008-06-30 22:39:25  host: acfn2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    motka zwalnia 180programistów(info dzisiejsza prasa) i....słusznie za taką klawiaturę to jeszcze zwolnić 180 disajnerów.gdyby nie ten ,,trollpanel) to mogłaby być ciekawa oferta wobec konkurencji...tylko ipodII kosztuje...400zl!!!!!!

  • 0

    9.  2008-06-30 23:58:37

    Ale na samplach fotki z aparatu wyglądają bardzo obiecująco

  • 0

    10. ~fotomaniaq  2008-07-01 09:17:17  host: 167.202.221.228

    A czy ma ten aparat autofocus? Bez autofocusa fotki są beznadziejne...

  • 0

    11. ~ARC  2008-07-01 13:15:35  host: abbi118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem dlaczego się czepiacie wyglądu, są gusta i guściki. Osobiście mi się podoba z zewnątrz i środka. Klawiature ma jak e8. Bije se k850 bo ma większy wyświetlacz 2,4 cala, ma złącze jack 3,5mm , system i przede wszystkim wifi.

  • 0

    12. ~ARC  2008-07-01 13:16:03  host: abbi118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aha i on ma autofocus

  • 0

    13. ~KOBALTUS  2008-07-03 08:42:13  host: h57-ursus.spray.net.pl

    ALE SYF WEŹCIE ZWOLNIJCIE TYCH DIZAJNERKÓW BO MOTOROLA CIAGNIE NA DNO

  • 0

    14. ~ARC  2008-07-03 15:56:52  host: abbl123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://pl.youtube.com/watch?v=XeZIPO-dR_k

Dodaj swoją opinię