Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola ZN300

Motorola ZN300

Q! 19 Lutego 2009 17:46

0 0
W Internecie pojawiły się oficjalne zdjęcia nowego telefonu amerykańskiego producenta. Nowy model Motoroli oznaczony jest jako ZN300.

motorola zn300 motorola zn300 motorola zn300 motorola zn300

Motorola ZN300 to telefon typu slider wyposażony w ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli) oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 Mpix. System operacyjny jest oparty na linuksie, natomiast funkcjonalności dopełnia standardowo zainstalowana przeglądarka Opera Mini. Oprócz tego w telefonie znajdziemy również gniazdo słuchawek 3,5 mm oraz manipulator.

Więcej szczegółów na temat nowego telefonu Motoroli, na razie nie jest znanych.


Źródło tekstu: unwiredview, Mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-02-19 19:40:36

    Może i fajny, ale wyświetlacz pewnie tylko dwa cale... a to IMO za mało!

  • 0

    4. ~zawi_23  2009-02-19 20:10:42  host: dlo25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BarthezzLodz... Wiesz, niektórzy używają telefonu do dzwonienia i pisania esemesów a nie oglądania na filmów, robienia zdjęć, słuchania muzyki, nawigacji, etc... Dla takich ludzi 2 cale wystarczy... :P

  • 0

    5. ~bla  2009-02-19 20:14:10  host: user-89-108-225-87.mobile.playmobile.pl

    Całkiem ciekawy wygląd, duże klawisze i w końcu nie w stylu V3, nareszcie jakiś nowy trend.

  • 0

    6. ~  2009-02-19 20:36:50  host: 80.51.91.252

    @4 czego ty się spodziewasz po kolejnym dziecku neostrady? przecież dla takiego śmiesznego pokolenia liczy się tylko muzyka i szpanowanie mp3 w miejscach publicznych - przydałaby się ogólnopolska kampania piętnująca tego typu chamskie zachowania.

  • 0

    7. ~czapla  2009-02-19 20:55:13  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    w przystpnej cenie nawet fajny telefon. napewno kupilbym go gdybym mial do wyboru jakiegos SE,przynajmniej jakis wyglad posiada ta motka

  • 0

    8. ~a_lex  2009-02-19 21:09:45  host: 213.158.194.228

    Wreszcie telefon z Linuksem.

  • 0

    9. ~darius86  2009-02-19 21:13:14  host: 212.160.172.70

    V8 o innym wyglądzie.

  • 0

    10. ~mirekb  2009-02-19 21:18:46  host: apn-77-112-78-122.gprs.plus.pl

    tel niezły.lubie motki ale to jeszcze nie to,jak dla mnie.@8 trafna uwaga..moze to troszke podskubie monopoliste.mobilne przeglądarki będą ważnym czynnikiem rozwoju,mimo kryzysu ktos musi zarabiac.ciekawi mnie jak za np 5lat ekonomia czyli rynek pokaze jak wielkie koncerny obroniły sie przed kryzysem i co sie w jakim zakresie okazało sukcesem.dobre dane do badań nad zachowaniem"tłumów" w innym niz standardowy okresie.kongres gsm ładnie wyglada ale to rynek zweryfikuje kierunek.rynek oliglopolu i monopolu

  • 0

    11.  2009-02-19 22:10:27

    Nie dajcie się zwieść temu linuksowi to normalny system jak w każdym telefonie nie ma na niego specjalnego softu tylko java. Jak działą jak V8 to nie polecam. Oj motorola - czas się obudzi - ten telefon nic nie wnosi i jest gruby jak na dzisiejsze czasy

  • 0

    12.  2009-02-19 22:50:17

    Fajnie ze linux, szkoda ze bez sdk i oprogramowania :) Czyli tak naprawde zaden otwarty OS. Ja tam mam sentyment do motki, ale ta akurat mi sie nie podoba :)

  • 0

    13. ~pisul  2009-02-19 22:56:10  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Co to za telefon muzyczny co niema 2 glosnikow?Nawet moja n82 niby fotograficzna a ma 2 glosniki do mp3.I jak pieknie gra.Motorola kiedys zrobila model e398 a potem E1 Rokr z dwoma glosnikami ktore chyba jako nieliczne mialy nawet namiastke basu!Sony ericson mial kiedys w swoim portfolio W550i z 2 glosnikami ktore graly bardzo glosno a dzwiek byl ostry az w uszy szczypal ale brak bylo basu.A n82 to zloty srodek.Polecam.Wart swojej wysokiej ceny.

  • 0

    14.  2009-02-20 00:30:37

    #14 a po cholere Ci dwa głośniki w telefonie.Audiofilem to ty na pewno nie jesteś.Szpaner i tyle.

  • 0

    15.  2009-02-20 00:31:34

    #13

  • 0

    16. ~  2009-02-20 01:29:56  host: abdi109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #13 za te cenę to można sobie zajebiste kolumny kupić, a n82 to plastikowy badziew, szkoda kasy na nokie serii n

  • 0

    17. ~~japrivate  2009-02-20 07:35:05  host: public63536.xdsl.centertel.pl

    cale szczescie ze nie bede mial tego badziewia

  • 0

    18. ~pisul  2009-02-20 09:12:01  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Pytansko.Dlaczego iphon mial metalowa obudowe a najnowsza wersja 3g juz plastikowa,podobnie jak n82.Nie dla designu tylko wi-fi lapie przy takim samej mocy z wiekszej odleglosci.A co do glosnikow hellou hellou lepiej miec 2 niz jeden.Divix w coreplayerze na 2 lepiej hrumka niz na jednym.Co do audiofilstwa.Mam w domu wieze Techniksa.Ale niczym wlacze do pradu wybiore Cd...a z n82 jakos to szybciej dzial.Ostatnio nawet zauwazylem ze czytam neta ide do wc biore n82 i dalej czytam neta :)

  • 0

    19.  2009-02-20 10:23:24

    Dźwięku który wydobywa się z takich głośniczków trudno nazwać muzyką.Gdzie głębia,stereo,soprany i basy.To tak jakby pic jabola i mowić,ze delektujesz się winem.PS.Są kable głośnikowe,gdzie za metr płacisz więcej niż jest wart Twój telefon.

  • 0

    20. ~pisul  2009-02-20 13:13:23  host: kwiatkowskiego.res.pl

    after5 niemasz racji albo inaczej masz racje z ktora ja sie niecalkiem zgadzam.muzyka ktora lubisz ale naprawde lubisz posluchasz i na monofonicznym mini glosniczku.erotyk ogladniety na malym ekranie telefonu i tak potrafi podniecic.lubie ludzi ktorzy tak jak naprzyklad Augus Young z ac/dc mimo iz dorobil sie fortuny dalej slucha muzy na sprzecie z lat 70.bo on naprawde lubi muze a nie dane tech"Są kable głośnikowe,gdzie za metr płacisz więcej niż..."a co do n82 uzyka filmowa z Lowcy adroidow poszczona noca w ciemnym pokoju robi duze wrazenie na ludziach ktorzy raczej niesluchaja nic z komorki lub pisza o braku basu glebi...

  • 0

    21. ~xavi  2009-02-21 10:44:26  host: h-b207-232.resetnet.pl

    Fajny, ale ja chce ZN5 której nigdzie nie można znaleźć!!!

  • 0

    22. ~Qba  2009-02-25 11:30:16  host: pi1-210.blast.pl

    MOTO zn5 jest na Allegro już od grudnia w cenach od ok. 800 do ok. 1500 PLN. oficjalnie w IV 2009r. Ma być w Orange.

Dodaj swoją opinię