Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Xoom z pingwinem na pokładzie

Motorola Xoom z pingwinem na pokładzie

Q! 9 Marca 2011 17:21

0 0
Podobnie jak i w przypadku telefonów z Androidem na pokładzie, również tablet z tym systemem doczekał się zmodyfikowanego ROM-u. Tym razem dotyczy to świeżej Motoroli Xoom i systemu Ubuntu 9.10.

Na swoim blogu Thomas Sohmers opisuje krok po kroku w jaki sposób zainstalować Ubuntu na tablecie Motoroli. Niestety cały proces jest dosyć skomplikowany i przeznaczony dla zdeterminowanych użytkowników - składa się z kilkudziesięciu punktów.

Gdyby jednak ktoś był zainteresowany, to kompletny opis całej operacji można znaleźć na blogu autora poradnika pod tym adresem.


Źródło tekstu: Thomas Sohmers blog     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • -1

    1. ~x  2011-03-09 18:07:39  host: apn-77-113-81-74.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak można ją było tak skrzywdzić ?? [*]

  • 1

    2.  2011-03-09 18:58:40

    Działa to strasznie wolno, w newsie nie ma informacji że to tylko maszyna wirtualna, a nie oddzielny system.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet