Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola X Phone - pierwsza z Androidem 5.0

Motorola X Phone - pierwsza z Androidem 5.0

LuiN 11 Marca 2013 19:35

6 1

motorolaxm Już w maju zaprezentowana zostanie smartfon Motoroli o nazwie kodowej X Phone, do którego trafi kolejna edycja systemu Android (prawdopodobnie 5.0 Key Lime Pie) - donosi serwis Android World.



Oprócz najnowszego systemu mobilnego Google'a, spodziewać możemy się wybitnej specyfikacji, w tym chipsetu Nvidia Tegra 4i, 4,7-calowego wyświetlacza FullHD, aparatu fotograficznego 16 Mpix, przedniej kamerki 5 Mpix i obudowy o wymiarach 131,2 x 66,7 x 7,9 mm.



Źródło tekstu: BGR     

Dodaj do:

Tagi: motorola

w sumie: 14
  • 2

    1. ~  2013-03-11 19:55:05  host: v21-08.opera-mini.net

    pchaja megapiksele, tak samo setna wersja systemu aby ludzie się rzucili a starych modeli nie będą wspierać a naród kupi. Taka polityka androidal bliżej tym smartfonom do tabletu niż telefonu

  • 3

    2. ~Zbyszek  2013-03-11 20:18:24  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Dobre 5 Mpix jest znacznie lepsze od każdego 16 Mpix, przy takiej wielkości "matrycy" zdjęcia będą tak zaszumione, że aż będzie boleć. A co do całego telefonu, czekam na wersje MAXX ;)

  • 0

    3. ~Preza  2013-03-11 20:45:04  host: 194.183.33.228

    Jeśli to nie literówka to Tegra 4i to żenująca sprawa, a nie topowy hw. Normalna 4 to moc, a 4i to nie ten poziom :)

  • 0

    4. ~  2013-03-11 21:02:33  host: user-94-254-210-163.play-internet.pl

    A z WP też będzie? :-D

  • -1

    6.  2013-03-11 21:18:48

    lece biegne kupuje bo nowe cyferki 4i 16mpx i 5mpx, 5android biore za 4000zł od ręki.

  • 1

    7. ~klatt  2013-03-11 21:34:24  host: user-188-33-227-91.play-internet.pl

    Tak zmaszczonego Androida jak zrobila Motorola w xt 910 to ze swiecą szukac brak jakiegokolwiek wsparcia dla klientów w Europie nawet profil na FB nie dziala kupić poto żeby się użerać z trupem dzieki

  • -1

    8. ~  2013-03-11 21:56:16  host: v56-10.opera-mini.net

    A redakcja ma coś na temat nowej taryfy orange? Bo tak jakoś cicho na ten temat a zazwyczaj podawaliście takie informacje wcześniej a to kwestia kilkudziesięciu godzin do oferty

  • 1

    9. ~patryklu2  2013-03-11 22:18:40  host: 91.224.47.11

    No to czekam na Cyanogena 11 :)

  • 0

    10. ~artur  2013-03-11 22:21:47  host: ip-93-94-188-17.uznam.net.pl

    "klatt" masz rację, na Europę motorola wypuściła dla xt 910 andka 4.1 ale nie na Polskę. Bo Polska to nie Europa ?? Srał ich pies na mnie więcej nie zarobią .

  • 0

    11.  2013-03-11 22:45:38

    Cóż, jestem szczęśliwym użytkownikiem RAZR XT910. Telefon jest świetny. Jednak decyzja o aktualizacji do 4.1 tylko dla kilku krajów to strzał w stopę. Kompletnie tego nie rozumiem: Android 4.0 powstał w zasadzie w tylko dwóch wersjach na Europę: EFIGS oraz nonEFIGS (czyli podział na: UK+Francja+Włochy+Niemcy+Hiszpania - pięć największych krajów, oraz "reszta świata"). Kompletnie nie "bawili się" w brandowanie - każdy dostał to samo. Czy nie mogliby zrobić tego samego dla Jelly Bean? Skoro więc przygotowali firmware 4.1 dla kilku krajów (Niemcy, UK, ale ponoć nie Włochy), co im szkodzi udostępnić go oficjalnie dla WSZYSTKICH? Niechby nie było dostępne przez OTA - ot opcja dla osób, które chcą zrobić upgrade a nie chcą stracić gwarancji. Pokazują jednak, że Europa już ich nie obchodzi. Wniosek jeden: RAZR to moja ostatnia Motorola.

  • 0

    12. ~kkk  2013-03-12 01:21:22  host: ip-78-30-89-202.free.aero2.net.pl

    Razr maxx xt910 trzyma max dwa dni...porażka...nie pomaga wyłączanie danych itp...ostatnia moja Motorola...

  • 0

    13. ~tomunia  2013-03-12 02:16:45  host: user-94-254-208-45.play-internet.pl

    @4: bedzie z WP 7.8 bo ósemki nie pociagnie

  • 1

    14. ~kasia12  2013-03-12 08:11:58  host: v46-16.opera-mini.net

    Wy piszecie o androidzie 5.0 a ja nadal czekam na 2.2 na moją spice.

  • 0

    15.  2013-03-12 09:43:29

    11: Ja bym nie snuł jakiś teorii spiskowych. Skoro nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Prawdopodobnie mają podpisane jakieś umowy uniemożliwające/wymagające pieniędzy za aktualizację. Sam pracuje w firmie, gdzie można by więcej robić dla użytkowników, ale uniemożliwiają to umowy :-( , nikt nie będzie przecież ryzykował podaniem do sądu, "bo chciał dobrze".

Dodaj swoją opinię