Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola wyprowadza się z Polski

Motorola wyprowadza się z Polski

LuiN 23 Października 2012 17:17

0 0

Po zamknięciu polskiego biura prasowego oraz zaprzestaniu działania infolinii i elektronicznej pomocy technicznej, Motorola rezygnuje z prowadzenia polskiego fanpage'u na Facebooku.

Witamy, chcemy Was poinformować, iż rozpoczęliśmy proces łączenia społeczności naszych fanów w Europie. W związku z tym, zapraszamy fanów z Polski, aby dołączyli do grona fanów Motorola Europe - czytamy we wpisie na Facebooku.

Polski profil Motoroli będzie funkcjonował już tylko do 26. października.




Chcemy mieć z Wami częstszy kontakt i zapewnić Wam lepsze wsparcie, dlatego właśnie zapraszamy Was na nasz europejski wspólny profil - uzasadnia swoją decyzję Motorola.

Jednocześnie w sieci zaczynają się pojawiać narzekania użytkowników sprzętu Motoroli, którzy zaczynają mieć problemy z serwisem. Zarówno infolinia pod numerem 801620620, jak i elektroniczny formularz kontaktu z pomocą techniczną nie działają od kilku dni.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:

Tagi: motorola

w sumie: 20
  • 0

    1.  2012-10-23 17:29:39

    Bedzie obsluga mniej po polsku, bardziej po europejsku ;)

  • 0

    2.  2012-10-23 17:36:30

    ten numer infolinii już dawno temu nie działał... Od ponad pół roku jedyny numer to 22 606 04 50

  • 0

    3.  2012-10-23 17:44:36

    albo 0223070360

  • 2

    4. ~Maxcio  2012-10-23 17:44:54  host: host-91-215-230-197.welnowiec.pl

    Już teraz są problemy z serwisem. Moja znajoma czekała prawie miesiąc na naprawienie Motoroli Gleam w autoryzowanym serwisie Teleplan w Bydgoszczy. Tłumaczyli się, ze nie mają części. Niestety marka schodzi na psy :/

  • 1

    5. ~Th0mas  2012-10-23 18:11:04  host: public13793.xdsl.centertel.pl

    Liczyłem na ich rozwój po kupieniu ich przez Google'a.

  • 0

    6.  2012-10-23 18:33:22

    // d160 z klapką mój pierwszy telefon... w którym zamiast zintegrowanej baterii można było używać ogniw AA (LR6)... ehhh wspomnienia :-|

  • 1

    7. ~revo  2012-10-23 18:38:38  host: 178-37-172-118.adsl.inetia.pl

    buuu, a planowałem kupić Razrr, chyba pozostanę z Milestone aż się nie rozsypie

  • 0

    8. ~pabloki  2012-10-23 19:33:27  host: apn-77-113-182-182.dynamic.gprs.plus.pl

    22 6060112 numer do motorola gdzie uzyskasz potrzebne Ci informacje.

  • 1

    9. ~Jaromirrr  2012-10-23 19:38:00  host: 94.42.241.42

    Kurcze, a ja myślałem o motoluxie w Orange za 3 zł. Zapowiadała się fajna słuchawka za niewielką kasę. Miałem kilka motoroli i były całkiem spoko a tu taka klapa. Padł siemens, sagem a teraz motorola. Ciekawe kiedy Nokia upadnie i zostaną same koreańskie telefony :)))

  • 0

    10. ~xXx  2012-10-23 19:53:57  host: 79.162.250.218

    Bo w Korei jeszcze socjalizmu nie ma ?

  • 0

    11. ~  2012-10-23 20:22:54  host: ip-37-209-134-51.free.aero2.net.pl

    Przecież można oddać fanpejdż do prowadzenia fanbojom, np. ten applefan :-)

  • 0

    12. ~  2012-10-23 20:25:55  host: ip-37-209-134-51.free.aero2.net.pl

    Ups, dopiero teraz zauważyłem że to nie apple tylko motorola. A tu fanbojów nie ma.

  • 0

    13. ~ahd  2012-10-23 21:02:50  host: 84-10-40-29.dynamic.chello.pl

    tytul iscie ONETowy. Juz myslalem ze zamknal centrum developerskie w Krakowie...

  • 0

    14.  2012-10-23 21:44:40

    W samą porę sprzedałem RAZR :)

  • 0

    15. ~Spookey  2012-10-23 22:59:10  host: 188.146.227.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda - Google nie ma pomysłu na swój telefon. A "ufoludka" można postawić na wszystkim (ciekawe kiedy na "jabłkach" ;-))

  • 1

    16. ~B  2012-10-24 08:04:24  host: 87-206-230-183.dynamic.chello.pl

    Czy autor tego arykułu nie wie że nie ma Motoroli. Jeżeli już, to piszecie o Motoroli Mobility, która i tak jest Googlem. Przypominam że prawie 2 lata temu Motorola podzieliła się na Motorolę Mobility i Motorolę Solutions.

  • 0

    17. ~Xavi  2012-10-24 10:32:46  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    Już myślałem że Telepolis o tym nie napisze. Sprawa jest znana od jakiegoś czasu według mnie wielka szkoda, bardzo sobie cenię tą firmę. Infolinia działa pod numerem stacjonarnym podawanym wcześniej. Szkoda bo chyba nie ma co liczyć na polską dystrybucję nowych nie dawno zaprezentowanych motek!

  • 0

    18. ~grzch  2012-10-24 10:35:19  host: 178.183.149.35.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Co za bzdurne i wprowadzające złe odczucia informacje ktoś tu wypisuje w wiadomości... Motorola dalej będzie wspierała i rozwijała swój sprzęt jako telefony i kropka. Nie mylcie serwisu z producentem, bo Motorola tak jak inni producenci korzysta w PL z serwisów autoryzowanych, więc robią tam wszystko.. Obecnie mam Defy+, niedługo czeka mnie zmiana i albo SGS 3 albo Razr, choć SGS jest chyba za wielki i plastikowy więc pewnie wygra Razr :)

  • 0

    19. ~  2012-10-24 20:53:19  host: 62.133.153.168

    Mój pierwszy fon, od początku w Heyah, to była motorola właśnie, bardzo dobra, muszę przyznać - trzymała się konkretnie. Teraz op został a telefon już innej marki (Nokia).

  • 0

    20.  2012-10-26 15:14:38

    KURDE MOL, JESZCZE RAZ!!! Motorola żyje jak i żyje serwis Teleplan, jeżeli macie jakiś problem dzwońcie proszę pod numery: 223070360 - numer do Moto 523646300 - bezpośredni do Teleplanu. Obydwa działają! Moto od 9 do 17. Teleplan od 7 do 15. Motorola się nie wyniosła i nie zostawiła swoich klientów tak jak kiedyś BenQ Simens

Dodaj swoją opinię